Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
16. máj 2010

raa tak to som prekvapena, lebo UM vacsinou deticky zapeka...takze toto je ta lepsia moznost...ale ved ked tidojde tak skus inu znacku a uvidis ci nebude vyhovovat viac...ak to bude rovnake, rozhodni sa podla ceny 😉

raa2
16. máj 2010

zoska, v BA to tiez nie je moc lacne 😉 Eurovea krasna, ale draha ako slak 🙂 Ale aspon vyber je 🙂

raa2
16. máj 2010

som sa zlakla, ale chudak maly nemal dost mlieka tak asi preto ani moc nekakal, vsetko co vypil to aj spotreboval..

raa2
16. máj 2010

som mu musela davat kazdu hodinu a pol, a aj v noci, som z toho bola uplne na nervy a plakal ako besny...tak som teraz aj sokovana, mi prespi aj 2/3 hodiny cez den, predtym figu borovu, max 6 krat po 30 minut a niekedy ani to..

zoska
16. máj 2010

raa,
ja viem, ze blava nie je vyhra co sa cien tyka, ale aspon konecne uvidim aj ine veci...tesim sa na H&M, C&A...a snad chytim aj nejaky vypredaj

a plakaval ti od hladu? alebo ako si na to prisla...lebo kojene deti mozu mat tendenciu vsetko spotrebovat a nemusia kakat aj tyzden...pokial su spokojne tak je to o.k.

zoska
16. máj 2010

aha tak simi odpovedala uz 😉

zoska
16. máj 2010

no ved aj tak si vydrzala pekné 3 mesiace kojit, takze super...a spokojna mamina = spokojne babtko u vas funguje tak to je o.k. 😉

zoska
16. máj 2010

raa- tak uz aj fotka pribudla 😉
este aj maleho nahod do albumu nech pokukame...

no a ja padam zasa k uceniu..stacilo konikovania... ☹

raa2
16. máj 2010

plakal a po kojeni mi zlupol len taky fukot deci cajiku, plakal ako pavian chudacik, ale nastastie sme na to skoro prisli. a aj teraz tomu nerozumiem, prsia mam plne a ked ho prilozim tak to vysaje a za hodku pyta znova a to vobec nie je tazky, ma 5,5 kila a 61 centimetrov...
hmko je pekne v euroveii, som tam par veciciek pokupila a aj v nexte maju kraaasne vecicky, som bola uplne unesena zo vsetkych obchodov ked som bola po dlhom case sa mi dokonca aj v tescu pacilo 😀

olifcek
16. máj 2010

zosi ale v ba kupis lacnejsie ako v ke...aspon moja osobna skusenost....vypredaje nevynimajuc....

no raa v 3 mesiacoch je laktacna kriza, lebo babo je v rastovom skoku, preto viac papa....

raa2
16. máj 2010

doplnila som krpca 🙂

raa2
16. máj 2010

oficek, ved ale to bolo na zaciatku 3 mesiaca, za tyzden pribral a ja som schudla 2 kila, a znova to prislo na konci 3 mesiaca, a ja som mala prsia uplne prazdne, boleli ma ako slak, v noci som mu davala 6 krat!!! a furt malo bolo. teraz mu davam cez den 3 krat nutrilon a vmedzi tym kojim a v noci cisto len kojim. ..
a to spanie cez den si neviem vynachvalit, ved on bol skoro stale hore...teraz aj co to pospinka...

olifcek
16. máj 2010

zosi prijemne ucenieee

blumka
16. máj 2010

zuci, ked sa ti neda vypnut airbag vpredu tak urcite daj viki dozadu...ja mam vzadu oproti JJ zrkadlo upevnene, takze ked pozreme do spataku tak sa vidime 😉

raa, dobre ze kaka 4x denne, horsie by bolo keby nekakal vobec..tak ako zosi vravi, UM ma tendenciu zapekat...takze takto je vsetko ok. AK ho neboli z nutrilonu brusko a nezapeka ho, tak mlieko nemen...vraj sa nemaju mlieka len tak svojvolne menit, moze to este viac problemov narobit 😉
a nevzdavaj sa kojenia..mozno je to fakt len laktacna kriza..a co sa tyka spania aj to moze byt len nahoda..3 mesiac je v zivote dietatka prelomovy, vela deti uplne zmeni svoj rezim aky mali prve 3 mesiace, takze to spanie sa vam mohlo upravit aj preto...skus napisat annag ona poradi co robit...uz viacerym babam poradila, skoda by bolo keby si o mliecko prisla..mozno fakt je to u vas len docasny stav 😉 ale aj tak poviem ze hlavne ze ste spokojni 😉

olifcek
16. máj 2010

vonku prsi a vas nikde, no pekne

selyma
16. máj 2010

Ahojte babky. Je nedela, tak vidim, ze vela citat nemusim, lebo vas tu vela niet.
Aj u nas je pocasie otrasne, sme cely den doma. Klaudika spinka len po kratkych intervaloch.
Gari, och jej, pocula som, ze vojtovky bolia. Tak vam drzim palce, nech to mate rychlo za sebo u.Zosi, blahozelam k 3 mesiacikom.
Inak pekne veci ste pokupili. Ja mam vecicky aj do zasobi.

laxity
16. máj 2010

njonja...skúsila som teplomer, malá už sa krásne dnes 2 krát vykakala, takže asi pomohlo, ale robila som aj masáž 🙂

garon...no pekne...

3x denne cvičiť...no to je dosť, ale dúfam, že aj njonja aj garon to zvládate 😉

zosi...tie čiapky jój no krásne, ale ozaj drahé 😠 , hrozné nevedia čo pýtať

otrasné počasie, sme doma zatvorené, nikam sa nedá, veď by mi aj kočík odfúklo aj s malou 😠

njonja
16. máj 2010

Laxi, som rada, ze pomohlo🙂 Nam tiez vzdy pomoze!

Maly je dnes z toho pocasia tak na nervy, chuda moje, nudi sa doma☹((

blumka
16. máj 2010

ahojteeee...juli mi dnes prespala cely den...no bola hore asi tak 4 hodinky a teraz je hore...no som zvedava na tu noc..ale spala cely cas vonku na balkone v tej kose zababusena a fajne sa jej asi lebo aj otvarala oci ale zasa zavrela, ze dajte mi pokoj vsetci 😀

alex
16. máj 2010

Ahojte,my dnes cely den len spime,maly sa zobudi na papanie,max. hodinku je hore a potom hajka. Som zvedava,co bude v noci. Doma mame dusno,vcera som svokre odmietla dat maleho na ruky,lebo bola nalogana,tak je urazena. Manzel jej aj vynadal a dnes ked maleho isiel im dat do obyvacky,tak odisla do spalne a ze si ho mame dat do vitrinky. Tak som povedala,ze som s nou skoncila.

zucana
16. máj 2010

cafte baby tak stretko s kamoskou prve za sebou 😉 konecne a zajtra pride dalsia a pak dalsia a pak dalsia a 28.mame oslavu vecer 😎
mnaaaam papam tresku 😅 s rozkami obycajnymi ze aka amerika 😀
zajtra o 7 idem k endokrinologicke....mm stale vola jak je mu smutno a ze je tam 20 stupnov chce ma nalakat spat do IT 😀
inak moja mala teda nechcela umele mlieko....vypluvala to tak neviem asi budem cely cas kojit 😅
alex inak to je hroza ta tvoja svokra a to s nou zijete dokelu....ja mam od mojej pokoj ;)
ideme dnes vyskusat ten slov.olejcek na supinky tak uvidim co bude ....

raa2
16. máj 2010

alex,no to sa ti nedivim, ja by som tiez svokre nedala, tiez si lubi vypit...este ze ju vidim raz za cas a ju riesit nemusim... 😎

raa2
16. máj 2010

zosi na supinky v hlave? ak ano, tak excipial je na to, do dvoch dni je to prec...my sme davali olivovy olej a jak blazon som to vycesavala a ani za otca to neslo prec.
co sa tyka UM tak sa inak nedalo, maly je hladny a ja nemam uz tolko mlieka...kamoska vravela ze jej mala nutrilon vypluvala ale ze BEPA bola fajn potom.

jja
16. máj 2010

baby chcem sa vas spytat. moja mala sa posledne dni " nevie do koze zmestit" . myslim ze sa nevie do spanku dostat. uz som skusala kupat vecer o 8, potom o 5 dokonca aj rano. takze v tom to nieje. cez den zaspi v kociku v pohode ale na noc to trva aj 2 hodiny. ani na ruky, ani v perinke, ani v kociku , len na ciciku, aj to sa neva lebo je uz plna az po usi...odtahuje sa a pritahuje a potom aj grcka, taka je napapana...a dnes ked je tak hnusne a vkuse prsi sme vonku neboli tak aj cez den je s jej uspavanim taky problem. co mam robit? uz ked zaspi je dobre, pekne buva, len to zaspavanie....uz som skusila nechat ju unavit sa poriadne, ani to nepomohlo....mam pocit ze som vsetky napady a triky vyskusala.....jeduje sa , chce sa jej spat, zmoli si ocka, ziva o 106 len ako sa dostat do spanku????
nemozu jej ist zubky? vsetko dava do ust, ale ked je vybuvana je pokojna, kludna usmiata...

raa2
16. máj 2010

myslela som zuci...

raa2
16. máj 2010

jja a ked ju nechas vyplakat???ani to nezabera, nech si 10/15 min poplace? nasmu staci 5 - 10 minut nechat poplakat a potom spi...

jja
16. máj 2010

to nehrozi....zo zufalstva som ju uz nechala a plakala pol hodinu...tak som si povedala ze nehrozi...

zucana
16. máj 2010

raa teraz mame doma salicylovy olej tak idem skusit ten...o tom si nepocula?

raa2
16. máj 2010

jja ☹
zuci nepoznam, nam dal hento doktorko. si vybavoval aj slovensky rodny list?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre