Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. jún 2010

sla bych s oliv von, no v manduce a to slnko vysoko je...snad o 15tej uz lepsie bude...x;o)

zucana
5. jún 2010

caute baby to je hrozne je mi to moc luto ale pozeram spravy a uz je to vraj oki...
my sme boli na veceri vonku aj s malou bola uzasna....rehlila sa v restike ako zoskina ludia z nej nemohli 😅
teraz spinka ja balim mm je uz na dome a o 12tej odchadzame....
babka ma tiez len pivnicu ale jej susedia aj domy....
je to strasne
tak peknu sobotu prajem a pozdravujem vsetkych 😵

blumka
5. jún 2010

jeeej, olif, krasne vyrocie mate 😉
ja tiez asi Juli vezmem do satky vo stvrtok, ked len na 2 hodky by sme sli 😉 a tak ako minule tiez pojdeme s mm domov 😉 a vecer pride kamosk okolo siestej 😉

baby, Terezka robi Julinke tapi tapi tapusky a ta sa tak neskutocne rehoce..uzasne su 😵

olifcek
5. jún 2010

@blumka vcera tu bolo moje krsna, riadne sa vytiahla kocka jedna, i s mojou maminou, saskovala s olivkou a tu to tiez bavilo,akoby vedela, ze i barborka - krsniatko, je babo x;o) len vacsie uz, no , mam to i natocene, chi

olifcek
5. jún 2010

@zucana prijemny vikedik prajem

@blumka veru, len asi nebudeme slavit...a mm ide itak dnes do prace, caka len, kedy ho zavolaju a i zajtra tam bude x;o((((

blumka
5. jún 2010

olif a co robi tvoj mm ked takto cez vikendy musi byt v pohotovosti? to nem dobra robota :(

olifcek
5. jún 2010

@blumka pracuje ako spravca serverov bank a vacsich firiem...vcera im oznamili, ze maju dalsieho klienta a bude na nich pracovat moj mm a este dvja kolegovia....prave mu volali, cize ide....njn 😔

olifcek
5. jún 2010

aha, telko maju, cize sa asi z domu prihlasi....

olifcek
5. jún 2010

aha, takze telekonfer..uz speakuje...

olifcek
5. jún 2010

znackove...drahsie...ale ak by stechceli

https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/suprice/

blumka
5. jún 2010

olif, no hlavne ze teda ma robotu, ze? a ved nerobi kazdy vikend...a teda ostal doma?

olifcek
5. jún 2010

@blumka skoncilo telko a uz aj ide do prace....chjo....

olifcek
5. jún 2010

@blumka kazdy vikend nie, len...ked je pekne pocasie v sobotu, ide na turu, alebo ma oncall a pod. na konci mesiaca ide asi na 4 dni k rodicom kuk...

olifcek
5. jún 2010

uz odisiel...dost fuka vietor, takze ked pojdeme s oliv von, tak v kociariku...jasne, ze ju budem musiet vziat i na ruky a kociar tlacit, ale o pol hodku ju paq dam do kociarika a zaspinka x;o)

olifcek
5. jún 2010

o taku hodku uz budeme s oliv vonku...kusok sa prevetraaam...

blumka
5. jún 2010

ja som chcela ist s juli vonku a ona uz od jedenastej spi na balkone...a terezka na druhom balkone spieva do baterky akoze do mikrofonu 😀

olifcek
5. jún 2010

@blumka stastna to zena.....

jja
5. jún 2010

ahojte baby, moja mlada strajkuje, vobec nechce byt v kociari, neviem co snou....zaspava vylucne na prse a spi na bruchu na gauci...je u nas aj babka, nta sa snazi o dusu ale nepomaha nic, ani hlboky ani sportiak, ani autosedacka...co ja s nou budem robit.... 😉
inac ukazem vam co som vcera stvorila....popri uceni, popri horuckach mojej starsej dcery a popri kajkinym 15 minutovym spankom....inac ziadna slava, ale aspon cosi 😎

jja
5. jún 2010

k tym povodniam, ja pochadzam zo SL...takze trpnem co sa tam deje, chvlaabohu nasi vsetci su OK

andrea2603
5. jún 2010

@jja že žiadna sláva? To je perfektné 😵 Aj ja dnes robím tortu Lenke, takú šľahačkovú s jahodami, to je raz-dva hotové 🙂

olifcek
5. jún 2010

@jja ved je ta torta krasna

olifcek
5. jún 2010

asi pred hodkou som si dala 3dcl pomarancoveho juice, mamka mi kupila v krcme x;o) snad sa mi oliv nevyhodi....uvidime...

olifcek
5. jún 2010

a leginky su nam siroke...pockam este cca mesiac a ked nam bude pas stale velky, predam ich...pretoze neskor budu na dlzku kratke asi...

zoska
5. jún 2010

caute baby, preboha co to vidim v spravach???
Kosice evakuuju...neviete ako blumka...vraj evakuovali Krasnu v noci 😕

teraz so prisla domov, cely den sme vonku a tie spravy to je hroza...
idem docitat

olifcek
5. jún 2010

@zoska @blumka je u rodicov x;o) a ich domu v ke sa to zatial netyka x;o)

zoska
5. jún 2010

fuu...no uz som docitala..odlahlo mi
kokos pozeram jojku, az mi je do placu, nestastie ziadnu moju rodinu to nepostihlo ale ked som videla tie KE taksom si hned tu na kočky spomenula a zapinala pc ze ako sa maju....
boze vie domy pod vodou, aj nove stavby nedokoncene...ved tí ludia prisli o vsetko 😔

garon a svetlanka, dufam, ze uz nebudete musiet zazit taky stres..
olif ty si asi dalej od vody vsak? 😉

zoska
5. jún 2010

baby bud. tyzden maju byt ake horucavy??
ze piatok 35stupnov 😕 no to Nelk moc toho nepospí v takom teple...

dnes je nejaka zvlastna strasne z nej citit zase tu vakcinu ako sa jej cez pokozku vyparuje 😒 uz je to 6 tyzdnov co ju ockovli a dnes to zasa citit z nej, kurnik ...dufam, ze to nic neznamena ☹

olifcek
5. jún 2010

@zoska jo veru, ja som od vody daleko x;o) snad i keny vodna nadrz bukovec rachla, tak tiez x;o)

das nelku len v plienocke hajat a bude to x;o)) ale jo, najprv ludia pridu o majetok kvoli vode a paq sa roztopia par dni na to...

a nenamyslas si tu vonu len? x;o) a kedy idete na dalsiu?

zoska
5. jún 2010

@olif aj mm sa ma pytal ze preco z nej citit lieky... ☹

inak tie horucavy budu raidny zaberak aj pre nas 😒
uz vidim ze budu sanitky lietat, lebo budu starí ludia kolabovat 😖

blumka
5. jún 2010

ahojky...
no olif, mne deti na orave vzdy lepsie spia...juli aj tuto noc spinkala dobre..od pol osmej do pol druhej a potom do pol siedmej...uplne super...a dnes cely den v podstate prespala, takze cakam tazsiu noc ale nech si pospinka ked jej treba, potom je taka spokojnucka 😉

zosi, nebezpecenstvo uz v krasnej opadlo, ludia sa vracaju domov...nas to chvalabohu obislo, sme dost daleko, ale keby sa ruzin vylial samovolne no neviem ☹

ocino vravel, ze pocuval nejakeho meteorologa, ktory sa dost zaobera takymito vykyvmi pocasia a robi si aj nejaky dennik, ze podla neho nastane velmi suche leto, zas dalsi extrem, ze sa ludia este budu modlit za dazd...

jja, torta krasna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre