Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
12. jún 2010

no mne o tom povedala kamoška, ona tam chodí, tak sme išli s ňou teraz a je to fajn. Jakubko sa nebál, ku koncu už mrnkal, bol už unavený, ale na 1x to super zvládol.

alex
12. jún 2010

tiež by som ale chcela aj také to klasické plávanie detí s maminkami, len musím pokukať, kde to tu je a čo to stojí.

olifcek
12. jún 2010

@alex veru, uzasny je, ze vydrzal x;o)

ako to bolo po kupkani? lebo ja iste budem musiet kojit....dala si si s malym sprchu? ci ako?

oliv zboznuje capkanie, ludi ma rada, teda, nevadi jej vela ludi pokope, tak snad to bude ok 🙂

zucana
12. jún 2010

aj my chceme kupat....musim vyzistit...
inak viki ked som na compe a ona na mne sedi mi davaprec ruky a chce ona tukat po kllavesnici to bude maniacka ako mama 😀

olifcek
12. jún 2010

@zucana 😀

olifcek
12. jún 2010

jo, olivka uz tiez vsetko musi chytat, vsetko preskumat ruckami, potom pusou...

a na brusku sa uz krasne hra s hrackami...len v tom hice sa nam nikomu nic nechce, do kelu...musim co najskor to plavanie vybavit...ale asi to urobim tak, aby sme po preockovani chodili...preockovanie mame obtyzden, glg

olifcek
12. jún 2010

mm uz cez hodku speakuje, hech...konci o 15tej, ale aspon, ze je doma x;o)

oliv uz driemka s prsom v puse...dala som mokru plienku medzi nas , tak asi ju prijemne ochladieva

alex
12. jún 2010

olif po kupkaní sme sa vyutierali, obliekli a samozrejme nakojili. Malý bol hneď KO a zaspinkal.
Akurát pozerám to plávanie na nete, poradíme sa s tatom a pôjdeme do toho 😵

zucana
12. jún 2010

no tak sme cvicili na velkej posteli na brusku a ona ze prdik taky velky a ja ze no to bol ale prdik...a ona ze druhy ale aj s vela kakanicou a cela v tom bola hola....okakana...esteze tam bola pod nou taka papierova podlozka ale to umyvanie....uz ste mali niekedy dieta cele sprepacenim v hovnach????

olifcek
12. jún 2010

@alex jo, asi i my tak, akurat, ze nakolko je to slana voda, prsia vlhcenymi budem musiet...a plavky si asi kupim, vyskusam tie moje ale pochybujem, ze sa zmestim...fnuk

@zucana cele ee 😀 😀

olifcek
12. jún 2010

inak oliv uz asi 2 tyzdne, ked pije mm, tak si pri tom drzi chodidielko, he he, podarena je

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
12. jún 2010

ahojte 🙂
tak sme boli trosku vonku, bolo teplo, teraz sa akoby chysta na dazd, ale neviem, ci z toho nieco bude. Adelik buva, Petik si mrnci pod hrazdickou, uz 3h je hore a spat ani za svet 😠

@alex, pozerala som aj na FB video z toho plavania, super to vyzera.
My na plavanie chodit nebudeme, zda sa mi to zbytocne, radsej potom normalne pojdeme na plavaren, ked uz bude trosku vacsi. Ozaj @zucana, ked budete pri mori, pojdes do vody aj s Viki ci nie? Ja neviem, ci moze uz take male babo ist do mora, musim sa na to spytat dr, ked pojdeme 30.na ockovanie.

a volala som s nasimi, mm som uz nestihla, uz vyrazil do BB, ale mama hovorila, ze v noci vo vlaku zaspal a v Puchove nevystupil a zobudil sa az v Ziline 😀 Jasne, ze pred 2 v noci mu odtial vlak nesiel, tak isiel taxikom do Pov.Bystr.a tam prisiel prenho moj bracho. A mama ze nech mu to nespominam, ale ja si rypnem 😀

olifcek
12. jún 2010

@maculik 😀 😀 😀 chudaaaak...len aby bol oddychnuty teraz, ked ide autom nazad....glg...

a kedy uz moze ist babo do normalneho bazena?

olifcek
12. jún 2010

mne oliv mrncala a mrncala...dala som jej do vane vodicku, na brusko, tak sa hrala s penovymi zinkami, potom na chrbatik, zinky mala pod hlavkou a uzasne sa jej tak pacilo, kopkala nozickami a spliechala rucickami...potom zacaa suchat ocicka a uz neprotestuje, uz dudlikuje a haja

zoska
12. jún 2010

ahojte 🙂
tak my sme odvolili...dufam ze to dopadne dobre... a tí co nepojdu volit nemaju narok sa potom stazovat, ze je zle 😅 😝
@olifcek fakt kapurkovu?? 😅 no ale sak lepsie jak toho blba, to je pravda 😎
inak Olivka jakaaa zlataaa vo vani hehe, smadná bola no 😉 netlaci ju to na bedrove klbiky ked tam tak lezka? tiez by som skusila, ale my este lehatko pouzivame...

@maculik chudak manzelik 😅 😀 ale mm raz tiez ked isiel zo sutaze zaspal a namiesto vo vrutkach sa prebral v kralovanoch, tiez v noci a este ho aj obvinili ze nacierno cestuje 😅 ale to uz bolo pradavno, este sme sa nepoznali...

@zucana, no pekne sa ti mala okupala v hovienkach 😀 ...ked si mi na fb napisala tak som hladala tu ze co sa stalo 🙂

inak mala spi v kociku tu pri nas v obyvacke, boli sme aj von, ale velky hic tam je , pojdeme na prechadzku este ale az vecer...
mm spi vedla mna na gauci a ja si tu uzivam ticho a kona 😀

zucana
12. jún 2010

aha aha nove veci v tomto horku..
ale guma tlaci tak sme odstrihli a musime zasit :(

laxity
12. jún 2010

ahojte baby

ako to teplo zvládate? Ja idem zomrieť....to sa nedá existovať...ani sa mi nechce von...možno za chvíľku na chvíľku pôjdeme 😀

@zucana Vikinka je úžasná a v tých rúžovo-bielych šatách no nádhera 😉

no nič budem chodiť ja s Natálkou na plávanie, veď ona je z vody úplne hotová asi ako aj Olivka, Jakubko..... 🙂

zucana
12. jún 2010

dik laxi boli sme ich ale vratit lebo ju tlaci guma ☹

zucana
12. jún 2010

inak tuto dvaja spia....a von pojdeme az vecer na veceru niekam s kamosmi....
len som si aj poplakala lebo nic neobleciem...ako to robite ze mate uz svoju vahu???

laxity
12. jún 2010

@zucana tak lepšie, že ste ich vrátili a nezobrali ste niečo iné? A ani ja nemám ešte svoju pôvodnú váhu, iba jedny rifle oblečiem, ale do sukien sa vojdem to ma teší 🙂

zucana
12. jún 2010

laxi dali nam poukazku....sranda ani blok sme nemali bol to darcek a ze 125 eur.....takze az na jesen tak pojdem nakupit vraj je to dokedy chceme...a kedze na leto mame uz straaasne vela tak supis....

maculik
12. jún 2010

ahojte 🙂
fuha, u vas taky hic a nam tu poprsalo, ochladilo sa na cca 15st, uz sa trosku otepluje a zajtra ma byt 20st. Takze prijemne, boli sme aj vonku, Petik zaspal, tak som ho vzala dnu a kym spal, uvarili sme si s Adelkou puding s piskotami a mandarinkami.
Teraz sa hrame, o hodku sprcha Adelka, kupel Petik a spat, dufam, ze dnes maly zaspi rychlejsie, nez vcera 😝

zuci, pekne vecicky, to bielo-cervene je to z nextu? a to len tie satocky stali 125€? 😲 Fuha, tak to by mi bolo malej aj luto obliect, kym je taka mala.. Ale ked to mozes teraz vymenit, tak super, mozes nakupit viac veci 🙂

co sa tyka vahy, tak ja mam stale 5-6kg naviac, zhodit chcem tak 1,5-2 a budem spokojna, len musim zacat cvicit, lebo mam brucho ako huspenina, v zivote som taketo nemala a nepaci sa mi to. Obleciem skoro vsetko, len je mi to dost obtiahnute a hore mi strasne pretrca sadlo, a napr.rifle sa mi roztrhli na zadku nedavno, ked som si sadla (mm sa smial, ze vidis, aky mas velky zadok 😀 , ale som mu povedala, ze tam uz boli vydrate a natrhnute), tak som si min.sobotu bola kupit nove. Aj tie su mi tesnejsie, nez by sa mi pacilo, ale aspon mam motivaciu rychlo zhodit to kilo.

maculik
12. jún 2010

zuci, a ako s tym morom , budes viki davat do vody, ked budete na dovolenke? lebo ja neviem, ci take male deti mozu ist do mora, Petik bude mat 5mes.

olifcek
12. jún 2010

@maculik u nas je teraz 30v tieni...boli sme vonku 2,5 hodky....oliv pravekaka a to uz 7krat dnes...glg

inak...ja, ze uz mame nakupene vsetko a prdlajs....potrebujeme capicky na leto a aj celenku, lebo tie, co mame su nam uz male....

oliv sa mracila, ked sla spat do kociara , he he ale kusok jej dopomohla aj celenka a paq hajala

@zucana krasne vecicky

olifcek
12. jún 2010

@zoska vidis? myslis, ze tooliv moze vo vani tlacit? ked je na chbatiku, kopka nozickami a splechoce ruckami...dokona i takto pije vodu...naberie do dlane a sup do pusy, he he...dnes i z mokrej plienky pila, ktoru som mala prehodenu cez ramena, nech sa neroztopim, a ked som ju vzala do naruce, hned chytila plienku, zuzlala ju v puse a paq pila, chi....vynaliezave deticky ....a zo ziniek vo vani to je samozrejmee, he he...

olifcek
12. jún 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre