Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
14. jún 2010

@teuska my sme tiež malo na ručkach ale ak sa nam dlho leží tak sa vypyta sam, vrtí sa zo strany na stranu a viem že mu je dlho na jednom mieste 😀

maculik
14. jún 2010

@garonka, veru, vela 😀
a to si vystizne napisala, ze sama zvazis, kedy mu co das, aj co sa tyka prvych prikrmov. Jasne, ze su priblizne rady od dr, ale mame aj my urcity pocit a ked sa na to necitime, tak im nedame alebo naopak dame.
a mm sa vtedy velmi urazil, ale potom, ked som mu povedala, preco tak reagujem, tak sa mi ospravedlnil, ze to nevedel a ze som mu to mala hovorit priebezne, co mu vadi a upozornil by ich (ale to som nechcela v kuse mu pilit usi, snazila som sa to brat s nadhladom a s tym, ze sme tam len tyzden, ale len do toho momentu s buchtom). Uz som rada, ze Adelka papa takmer vsetko, ale svokra si asi zapamatala, lebo sa ma uz pyta, ked sme tam, ci je nieco, co malej nedavam.

@olifcek asi nakupuje 😀😀

oki, miziiiim, lebo nic nespravim 😝

garonka
14. jún 2010

@maculik mne sa mm neospravedlnil ešte je urazeny 😠
ma dovolenku tak hadam do večera sa umudrime obaja ale musím ustupiť ja lebo on je tvrdohlavy

behaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀

teuska
14. jún 2010

@garonka no ja som mala 29. maja a dcera 31.maja 😅 Na mna aj na malu to znamenie uplne pasuje, my sme neporiadne, nic nevieme dokoncit a moj muz akoby mal 5 zien, nie jednu 😀 A aj svokra je toto znamenie, ale ona sa tiez vymyka
@maculik budes mat vela mliecka, ked kojis aj babiky, lebo cim viac kojis, tym sa viac mliecka tvori, Adelkqa je teda riadna sikulka 😉

teuska
14. jún 2010

este som sa chcela opytat ako je to s kupanim na kupalisku, ked kojim. Idete niekto na dovolenku s tymi nasimi drobcami?

garonka
14. jún 2010

@teuska toto bolo dobre, že 5 žien 😀 tak to ma teda riadny harem 😀
tak vam obom blahoželam 😉 😉 😉 😉 😉

my na dovolenku nejdeme škoda a ja plavky toho roku asi na seba nenavlečiem 😒 chcem krasne ploche bruško a bez strii 😨

garonka
14. jún 2010

ja hľadam na nete Quelle a to je už premenovane na Halens 😕

zoska
14. jún 2010

baby tu leje od rana 😒 hromy a blesky uz ustali ale leje akoby niekto kyble vylieval 😠
mala sa nedala utisit, taka bola unavena ze sa jej ani zaspat nedalo, tak som jej dala cucnut a uz haja v postielke na brusku 🙂

teuska
14. jún 2010

@garonka dakujeme 😅

zoska
14. jún 2010

inak otazka...
potia sa vam deticky? lebo nasa je furt mokra, aj preto ze je dusno, ale niekedy na len kratke bodynko na sebe v noi, nozicky jej zakrajem plienockou, ktoru aj tak odkope a je mokra na vlaskoch vzdy ked sa zobudi ☹

teuska
14. jún 2010

@zoska aj moj maly sa poti, hlavne v aute, minulu nedelu sme boli v Nitre a ked sme tam prisli, normalne z neho tiekla voda 😖 A na vlaskoch je tiez mokry aj v byte. ma ja tvoja mala tu mliecnu chrastu? lebo ja neviem, ci malemu sa tvori preto, ze sa tak poti

zoska
14. jún 2010

@teuska neviem co je mliecna chrasta 😅 😕

teuska
14. jún 2010

Baby ako je to stym kupanim? neviem z hygienickeho hladiska a sa bojim, ze v tej studenej vode bude plavat mlieko so mnou 😨 Ale ja strasne rada plavam, tak by som sla na kupko

teuska
14. jún 2010

@zoska jaj na hlavicke ma take supinky 😅 Tak to asi nemate 😅

olifcek
14. jún 2010

@garonka tadyyyyyyyyyyyyyy...mame uz bezpecnostne dvereeeeeeeeee, juchuuuu...boli sme soliv vonku od 9.20 do takmer 11.00, a uz asi 10minut prsi a blyska sa neskutocne, hromy spustaju alarm na jednom aute, som zvedava, koho to bude bavit dlhsie...

aaaa, uz je tych aut viac, co hukaju, lebo fakt tobola slehla....inak blesky maju normalne ruzovu farbu a su moc islne, glg...snad mm bude moct ostat doma a mat home office

@maculik a vies, ze som aj chcela? ale zabudla som si doma penazenkuuuuuu 😀

olifcek
14. jún 2010

@zoska olic s apotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a to i ke dje len v plienocke....
@teuska kludne chod na kupko x;o) len pre dkojenim si prsia oplachni cistou vodou alebo utri vlhcenymi utierkami x;o)

teuska
14. jún 2010

@olifcek jeeeeee diky, ved aj ked sa chodi plavat s babatkami........

teuska
14. jún 2010

no musim sa s vami rozlucit, lebo som dnes este nevykazala ziadnu cinnost 😝 A za chvilu obed. pekny den prajem, papa

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
14. jún 2010

@garonka Quelle skrachovalo, podla mojich informacii

svetlankat
14. jún 2010

Čaute baby, tak už som si Vás dočítala. K svokrám len toľko-tiež vyťahuje veci z pred 30 rokov. Poviem Vam len, ze je ucitelka na prvom stupni, uci prvacikov a to je uz sama o sebe diagnoza.

@zoska podla mna to z kuraciny a ani z cukiny nie je, asi jej len nieco nesadlo. Ved to prejde a mozno uz aj preslo no nie?

janielah
14. jún 2010

Ahojte babky 🙂 ako sa mate? Vsetko v poriadku?

My sme boli v Bavosku, dali sme si tam stretnutie v prazdninovom dome so segrou. Takze boli sesternicky prvy krat po kope, segra ma 3 rocnu a rocnu dceru. Bolo super, akurat to strasne rychlo ubehlo... ☹ a je mi smutno...

Ale v auguste pridu zasa oni sem a tak mam bojovu ulohu najst niekde pri vode dom na prenajom... Senec, alebo take nieco.... Neviete mi niekto dat take nieco do pozornosti? Pre styroch dospelych a tri deti...to by bolo super.

Inak ja som uz aj do dennika Simonkinho zapisala, ze uz nie ja babatecko..uz je to dietatko..ona si sama vezme hracku, drzi aj oboma rukami, obzera sa za mnou, smeje sa na brusku aj hodinu, je to uz fakt pokrok, normalne to vidim, ze sa tak diva, akoby rozumela vela veciam uz....

Aj vy to pozorujete? A k tej vodicke...ja nie, tiez radsej davam teraz pit malej aj kazdu hodinu....ved v noci aj tak spi devat hodin v kuse, tak nech to aj takto dobehne cez den..no nie?

svetlankat
14. jún 2010

@janielah neboj ten cas ubehne ako voda a uz bude august. Ja tiez sledujem pokroky a riadne, nasa Miska si uz aj vypapuluje 🙂 co chce. Uz to vie dat jasno a hlasno najavo. 😀 😀 😀

olifcek
14. jún 2010

@janielah veru, uz doobre rozumeju....oliv i vie cvicit uz s nami 😅 veru, uz su ine tie babatka, menia sa zo dna na den a vedia stale viac 😵

olifcek
14. jún 2010

@svetlankat 😀

svetlankat
14. jún 2010

@janielah http://www.travelguide.sk/svk/ubytovanie/apartm... To len tak, co teraz kukam na nete.

olifcek
14. jún 2010

zase pomenili kona....

svetlankat
14. jún 2010

@olifcek to hej aj ja som kukala

zoska
14. jún 2010

@teuska tak take nemame teda, myslíš že je to z potu?

@olifcek no my malu obcas aj cez den sprchneme, tak ze si ju vezmem na ruky nad vanu a mm ju sprchne 🙂 sa jej to paci, minule sme ju rano taku spotenu supli do vanicky, len som sa bala, aby si rezim nerozhadzla, aby ju to nepomylilo, ale nem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre