Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
14. jún 2010

Ahojte babulky....zajtra mam velky UTZ tak mi drzte palce...lebo sa bojiiiiiiiim ☹

zoska
14. jún 2010

ze olifeck 😀 sorry olifcek 😉

@janielah jj teba si pamatam, ale ty si teraz v petrzlke zejo? nepojdes pozriem maminku do ruzinova bud. tyzden? 😉 ak by som tam bola tak by bolo super sa s niekym stretnut a pokocikovat

zoska
14. jún 2010

@cukruska1920 drzíííím, drzííím, budem na teba moc msliet... a nebojkaj dopredu, nestresuj seba a babatko
a urcite daj hned vediet ako si dopadla, budem netrpezlivo cakat
tfuj, tfuj, tfuj pre stastie 🙂 😉

cukruska1920
14. jún 2010

@zoska dakujem... ved vies ze ja stresujem pred kazdou poradnou ale teraz je to este horsie...zas budem mat tlak 200 😀 😝

laxity
14. jún 2010

@zoska 😀 , tak si Tinku pekne obkukal 😀

@olifcek no neviem ako ti poradiť, určite to máš ťažké, keď je malá taká naviazaná...to ja dám malú do hrázdičky a stihnem si porobiť, uvariť...aj povegetiť samozrejme 🙂, buď rada, že ťa malá veľmi potrebuje...za chvíľku sa nenazdáme a naše deti nás potrebovať nebudú, hlavne v puberte 😀 ...potom budeme radi, keď aspoň na chvíľočku budú pri nás sedieť aj keď to možno pre nich bude trápne 😀

laxity
14. jún 2010

@cukruska1920 samozrejme držíme palce....silno budeme na teba myslieť a ako píše zoska nestresuj sa a hlavne bábätko 😉 a určite nás informuj 😉

a tfuj tfuj tfuj tiež pre šťastie 🙂

zoska
14. jún 2010

@cukruska1920 ja ťa chapem, aj ked nikdy nebudem vediet co prezivas, kedze som nezazila to co ty 😔
ale teraz mas uz krasny tt a treba mysliet pozitivne a verit ze vsetko je o.k., spokojna maminka bude mat spokojne babatko 😉 nechces predsa maleho neurotika 😀
pozor na ten tlak 😕 @garonke tiez takto lietal a strasili ju ze si ju vezmu do nemocky...tak radsej klud, aby si do nemocky isla az na porod 😉

cukruska1920
14. jún 2010

dakujem babule..urcite sa ozvem ako som dopadla 😉

laxity
14. jún 2010

@cukruska1920 očakávame 😉

olifcek
14. jún 2010

@zoska ked u nas rezim nehrozi...od sameho zaciatku protestuje...;o((( i neurologicka, ze polohovat len ked bude mat chut..kvoli pruhu x;o(((( pojdem ho dat zajtra alebo pozajtra skontrolovat, a budem trvat na sone, chcem mat istotu, ze tonie je crevo, ale vajickovod...posledne tri dni i tazko kaka x;o((( tak bojim, aby to nemalo suvis....ved uvidim

zajtra tam zavolam

teraz vzal mm malu von, lebo ja uz nemozem...ak by plakala, tak sa pridam, ak nie, idem hned zehlit...

@cukruska1920 drziiiiiiiiiiim palce, moc moc moc

@laxity ked ja stale cakam, ze bude lepsie a epsie a ono to tak nie je...i ked...uz boli chvile, ked sa o pol hodku pod hrazdickou hrala...i v postielke vedela pobudnut a ja aspon co to urobit...no posl. par dni je to opat horor, ako ked bola uuuplne malicka, len na prsniku a pri mne chce byt...no nastastie uz i v kociariku pobudne a pospinka...robime pokroky, len paq, ked z nich vyjdeme tak bojim, ze to zase tak dlho bude x;o(((

no volala som mm,...oliv vystraja, tak sa idem k nim pridat x;o((( a som dozehlila....pomooooc, ja uz nemozem...x;o((((

laxity
14. jún 2010

@olifcek tak sa drž 😉 ... vy idete von a moja malá má už hodinu noc 😕

svetlankat
14. jún 2010

@laxity nam doktorka kazala davat len olivovy olejcek a vycesavat, ja to vycesavam a povyberam, pekne nam to ide dole, uz mame len na vrchu hlavicky trosku a mali sme to po celej hlavicke. Vyzera to ako keby sa lupala koza, pekne to ide dole aj s vlaskami. Nam sa to objavilo okolo jedneho mesiaca.

selyma
14. jún 2010

Ejha, konm zasa novy, zasa si musim zvyknut. A teraz si uz nebudeme moct pozerat fotky? Hm
@garonka co to citam, tak je by som sa asi nezdrzala urozlivych slov. Co sa tyka mojej dcery, nepoznam hranicu. Svina. Asi by som ju tak skoro nenavstivila.

selyma
14. jún 2010

Pisem potme, tak preto tie chyby. Prepacte

selyma
14. jún 2010

Aj Klaudika ma taku zhrubnutu zozltnutu kozu na hlavke. A s cim to vycesavate, normalne s kefou?

zucana
14. jún 2010

cafte babce tak my po 3tej musime vypadnut do 7mej z domu lebo malu to tu vnutri nebavi...
mm isiel kukat s chalosmi fotbal tak snad vyhraju nech je doma dobra nalada ;)
inak aj ja som dnes bola na nakupy a kupila si 2 saty na dovcu a suknu lebo mi je vsetko male :(
a vika bola som nou v kabinek (jediny kocik ktory sa zmestil donutra ine baby och mali pred kabinkami 😀 ) a kukala ako sa prezliekam a rehlila sa 😵
cikrusk cakame na spravy a drzim palciaky....
no ja kukam panelak mala tu na chvilu zaspala pak dam sprchu aj ju umyjem a pojdeme hajusat....
no tak skusam este raz fotky .....

svetlankat
14. jún 2010

@selyma ja vycesavam s tou makkou detskou kefkou, treba vycesavat, aby sa neurobila velka chrasta. To je zle a treba tomu predist.

zucana
14. jún 2010

aj my sme mali supinky a dokonca aj zhrunute a vycesali sme mastou.... 😎

laxity
14. jún 2010

@zucana jój pri mori...závidím šla by som aspoň na víkendík 🙂 , Vikinke je úplne že úžasne 🙂 , na lehátku nemá chybu 😀

a ten olivový olej neuškodí nejak? zajtra idem na to 🙂

selyma
14. jún 2010

dakujem @svetlankat, @laxity aj mna to caka

zucana
14. jún 2010

ja som vycesavala hreebienkom tou kefou nic neslo ani olejom...ale skus laxi nic sa nestane....

laxity
14. jún 2010

@selyma môžme sa tešiť 😕

blumka
14. jún 2010

@olifcek, hmm...verim ze to je tazke...rezim sa da tazko zavadzat pri dietatkach, ktore su takto naviazane ako olivka...podla mna ale robis dobre, je to pre teba urcite tazke, ale pre oliv to najlepsie co mozes urobit.
neviem aky mate den, ale u nas fungovalo aj pri Tete aj pri Juli pravidelne opakovanie rovnakych cinnosti v rovnaky cas kazdy den...pohybuje sa to u nas polhodina hore dole, ale v podstate mame kazdy den to iste... rano je Juli s mm, potom je v lehatku, kym sa my s Tete najeme a prezlecieme, potom ide na balkon spinkat, potom sa hrame pod hrazdickou vsetky tri spolu, potom obed, ide sa znovu spat, potom ak je pekne ideme vonku a ked nie je pekne tak znova pod hrazdu alebo sa nosime alebo len tak sa hrame, znovu spanok a potom je Juli znova s mm.... Spanky ma skoro na minutu presne kazdy den a aj tie aktivity robim tak aby sa opakovali kazdy den. Mojim detom to vyhovuje ked vedia ze ked teraz papam, tak to znamena ze potom idem spat...ani Terezka nemoze protestovat, lebo to takto robime 2 roky, takze uz vie co nasleduje....
skus mozno takto, prisposob vasmu sposobu zivota a skus opakovat nieco dookola....mozno pomoze...

pomozu aj prikrmy, lebo vtedy uz vacsina mamiciek papat presne v tie iste hodiny kazdy den, cize si to babo nejak vsetko okolo toho jedenia poposuva 😉

laxity
14. jún 2010

@zucana tiež si myslím, že olivový by nemal uškodiť, veď tým sa robia zábaly 😕 , bôže vôbec sa mi dotoho nechce, ale tak nech už to má za sebou, lebo nepekne to vyzerá 😒

selyma
14. jún 2010

Dnes posielam vynimocne fotky
Boli sme kupit slnecnik a takto sme kavickovali. A ta posledna je momentka, podarilo sa mi zachytit smejka

selyma
14. jún 2010

@laxity to hej

laxity
14. jún 2010

@blumka tak to máš super zavedené, sa mi to naozaj páči....len čo keď mi stále niekde labzujeme 😀 , ale myslím, že časom to aj my tak fajne budeme mať 😉 ...určite aj pre tie detičky je to super...

laxity
14. jún 2010

@selyma krásna princeznička 🙂 , momentka suprová....tiež by už chcela sedieť najradšej? 🙂

selyma
14. jún 2010

@laxity to samozrejme s tym sedenim, ona sa urazi, ked ju dam lahnut a nie opriet. Uz sama dviha hlavicku

zucana
14. jún 2010

blumi aj my mame rovnake cinnosti a tiez zaspavame vic menej vzdy rovnako 😉
@olicek ja si myslim,ze uz mozes zacat s tymi rezimami aspon jeden zacni zavadzat a pomaly zacni vies podla mna super sa staras o olivku a davas jej co chce ale ja som za to, aby neboli az take rozmaznane aj ked samoska ze je skorej narodena ale podla mna uz tie ocka ukazuju ze je trochu vychytrala a s tych videii vidiet ze uz vie co sa moze a pre nu vsetko ;) musis trochu aj na seba mysliet lebo dolezite je aby aj maminka bola spokojna a plna energie....a podla mna ked stale kojis ona nepapa ale sa hra...a mala by sa uz naucit ze hrat sa moze aj s inymi vecami...ale to moj nazor...dufam,ze nevadi ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre