Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
17. jún 2010

My ideme zajtra na 50-tku. Na chatu na Cingov. Tam nebudem mat net, normalne sa bojim, ze Vas nedocitam, takym tempom to tu ide. Idem kus balit, aby som toho vecer nemala vela.

olifcek
17. jún 2010

@svetlankat ja mam horku radsej,ale nebola, tak mm kupil aspon tuto, mliecnu x;o)

@blumka 😀

zoska
17. jún 2010

baby dnes to tu nejak pribuda...kym som docitala uz som aj zabudla co som chcela 😀
@zucana 😵 budem rada ak vam to vyjde a zastavite sa 🙂 🙂 kedy to ma byt? lebo sa zberame na chalupu v juli, m porazi ak to je vtedy prave...
@blumka mala aka zlata 🙂 nasa neter ked ala tiez 2 rocky tak mala dvojdielne plavky a niekto pred nou povedal ze mala je sexi a ona to potom vsade hovorila a ked ju fotili tak namiesto syyyr povedala sexiiii 😀
@olifcek ml ma krsne to bodynko, krasne veci nakupujes princeznicke, ale ona je krasna aj v plienocke len 😉

inak ma ide porazit, nikde neviem zohnt celenky pre Nelku, mame len jednu modru a chcela som este nejaku krajsiu...no ale aspon som kupila super tenke letne ciapocky dve dneska

olifcek
17. jún 2010

@zoska hehe, daki...

a celenku davas miesto capicky? my tiez neame celenky, lebo tie dve, co sme kupili uz davnejsie, nam olivku moc otlacaju, takze uz nic z nich...

ale kupili sme na leto 5 ciapociek...jedna zo siltom a jedno je satka, nie ciapocka x;o) aa jedno klobucik vlastne...takze ciapocky z toho su dve x;oD

zoska
17. jún 2010

@olifcek celenku som davala doma kvoli tomu že si zalahavala uška moc a zacali jej odstavat 😅
no rozmyslala som ze ked bude v kociku a bude moc horuco tak bude stacit celenka 😉

zucana
17. jún 2010

@zoska bude to presne 12teho augusta 😉 ste???

zoska
17. jún 2010

@zucana to sme domaaa 😵
a my mozno pojdeme posl. august. tyzden do Lignana alebo Lido di Jesolo...moznooo ak hej tak sa mozme stretnut aj tm, nem? 😵 😵

zucana
17. jún 2010

jasne................ 😵
inak ti odporucam lignano...je to krajsie pre deti...same deti...jesolo je skor take pre mladych zabava disco a tal ale vsak mozno chcete prave to 😉
a najkrajsia na lignane je Pineta...to je cele z ihlicnatych stromov....

zucana
17. jún 2010

a ak este mozem poradit tak chodte prvy septembrovy tyzden zaplatite polovicu 😉

zoska
17. jún 2010

zuci diky za info, mm ma dovču aj 1.septembrovy, takže asi urobime tak...a zatial vyhrava lignano a po tvojej rade uz aj vyhralo 🙂

zucana
17. jún 2010

@zoska chces aj tip na hotel?

zoska
17. jún 2010

no akurat toto somsa chcela opytat 🙂 lenze od 16teho augusta zaciname príkrmy takze asi budeme potrebovat skor apartman, proste niečo kde je kuchynka 😉

olifcek
17. jún 2010

na vysledky krvi z endo uz volam asi 2 tyzdne...i dnes som zabudla...

zucana
17. jún 2010

@zoska jaaaj no tak apartmany neviem ale mozem skusit opytat na jeden....
ale tento hotel je pri mori....a je oki 😉
http://www.h-europa.it/en/hotel-europa-lignano-...

@olifcek tak vidno ze olif je prednejsia...zajtra ti pripomeniem 😉
inak baby moja mala do teraz si len sem tam cucla...az teraz normlane jedla 😖

olifcek
17. jún 2010

@zucana nevadi, je teplejsie, neziada sa jej x;o) neboooj, ona vie x;o)

A DAKUJEM! si poklad x;o)

olifcek
17. jún 2010

baby, drzte palce, nech to vyhram, mala som ten parfem s ice len raz, kupeny za 1500sk, no je skvely, opat ho chceeeem...

http://mimiaukcia.sk/aukce.php?id=2232944

olifcek
17. jún 2010

nemala som prihadzovat...nevadi, pockam do utorka a uvidiim c;o)

zucana
17. jún 2010

len si ho uzi ked ho vyhras 😉

matesl
17. jún 2010

@olifcek 6,61stoja, nooo...je to 62 ale taka mensia myslim

zoska
17. jún 2010

@zucana dik za tip, vyzera velmi pekne a za dobru cenu 😉
este musime s mm rozmysliet, co s tymi prikrmami cez dovču 😖
@olicek drzim palce, kamoška ho má a je to fakt pekna vona 😉
ja ficim na lacoste -pur femme a salvatore ferragamo -incanto shine 😉

zucana
17. jún 2010

@zoska jasne ved ja len tak ...isto sa vidime aj v lignane 😉 tesim 😵

olifcek
17. jún 2010

@zucana a vies co? ak nevyhram, kupim novy, som sa rozhodla...pozeramz e uz stoji okolo tisicky, a je faaakt skvelyyyyyy

oliv si kychla i prdkla, hehehehe

@zoska ze?? kupim si na meniny, ked tak a basta x;o)) saq sebe som kupila len tri tricka, nech, ked sme v manduce, len potiahnem dolu a oliv ma prso x;oD

olifcek
17. jún 2010

volala laxityyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...tak nakoniec sme sa rozhodli ze hello kitty nem, bo stoja takmer tolko, co dvojpack HaM, tak mi kupila tie, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu....

zoska
17. jún 2010

@olifcek olif na mimi bazare ho maju za 26,90 a je to parfum 100ml 🙂 ale tebe vyjde aukcia 😉

olifcek
17. jún 2010

@matesl jaaaj, ale je inde, nez si kukala Ty, takzeeee...

olifcek
17. jún 2010

@zoska pockaj pockaj...ked mi vyjde aukcia...50ml za 11eur...to je 100ml za 22eur....tak uvidiiiiime....cize sa nebudem tam sarpat ;))

olifcek
17. jún 2010

oliv zmeriam teplotku, tepla sa mi zdaaaa, uuhaaaa

blumka
17. jún 2010

@olifcek nova mania? aukcie? to moj muz je taky....vsetko mozne drazi a takmer vzdy mu to vyjde 😀 ja som raz drazila online na nete pre jedneho klienta auto, to bol adrenalin 😀 😀

olifcek
17. jún 2010

@blumka to nie novaaa...len opat zacataaaa...he he

blumka
17. jún 2010

@olifcek ty maniak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre