Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. jún 2010

😉 cafte baby tak sme vramci setrenia papali doma...varila som kreverove spaget a velmo sa mi vydarili ako starym taliankam 😉 aha foto
a satky som vymenila za bundu...taku frajersku aspon vyuzije aj keby bol potom chlapec 😀
no a idem konecne do sprchy...
svetlanka gratulujem k zubku a olif pekne ste oslavili vidis ze musis len viac po vonku chodit a ukludni sa ti aj doma...presne ako u nas 😉
blumi pekny "domcek"

olifcek
19. jún 2010

@zucana krasne vymesacninyyy x;o)))) a super nap[ad na spagetky, mnam

@laxity no cherokee, ci tesco nemusim, to je fakt, ale tie, co si nasla, su aspon krasne x;o)

@svetlankat gratulujem k zuuubkuuuu

idem uz do postele, oliv vola, mm ju zabava, a hovori jej ,,mama zavislaci, vidis? mama zavisla je,, 😅

garonka
19. jún 2010

dobry večeeeeeeer

ja som už domaaaaaaaaa 😀
@zoska no čo moja som Ti chybala čo? he he košičanky mali dnes voľno 😀
konečne som tu lebo som chytala absťak 😅

@olifcek aj my sa pripajame k 6 mesiačikom najkrajšim 😵 😵 😵 😵

@zucana Vikinke ku krasnym 5 mesiačikom naj naj a nech je stale taka prekrasna 😵 😵 😵

garonka
19. jún 2010

@svetlankat jej zubok paradaaaaaaaaaaa gratulujeme 😉

garonka
19. jún 2010

asi som tu ostala sama nee?

my sme od rana upratovali, varili, spinkali a tak sme sa vybrali k babke na vidiek 😅

cestou domov sme zašli do obchodu a kupili si na vyročie svadby ktore mame v juli, kočík pre Tobiho 🙂 a aj naš zazrak dostal zas novu hračku lebo tie čo ma sa mu už pačia menej 😅

garonka
19. jún 2010

@zucana mňam dala by som si take špagetky tie museli chutiť špicovo mňamky 😵

blumka
20. jún 2010

dobre rano...hlasim prvu prespatu noc 😉 od osmej do siedmej rana 😉 😵

zoska
20. jún 2010

@blumka juuj ako super, to teda zavidím 😉
ja som sem vcera uz nemohla dojst lebo nas kvietok sa o pol deviatej zobudil vyspaty 😅
takze isla spat az okolo pol 11tej a vstala dnes o 7mej, ale krmila som o čtej a o 6tej 😒 takzeee nic moc

@garonka krásnu hracku ste kupili tobimu, my sme presne tuto obzerali cez víkend , mozno aj my kupime 😉
a kocik vyzera dobre, preco ste kupovali samotny sportak, nieste spokojny s tym co mate k hlbokemu?

@zucana morske potvorky ja moc nemusim, ale ked som videla tie spagety tak to by som si dala, mnam
a bundicka suprova 😉

dietatko sa mi uz budi, tak idem sa venovat...
mm zasa pracuje a zajtra zasa smer finsko do stredy 😢

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. jún 2010

@zoska a celu noc spala na brusku...o jedenastej sa zacala mrvit, chcela sa obratit na brusko a nesl jej to, tak som ju stocila ja, chvilu som jej podrzala hlavu aby ju nedvihala a tak spala az do rana 😵
prajem uz aj tebe aspon jednu taku noc aby si si oddychla 😉

@zucana, bundicka teda super, asi fakt lepsie ako saty

blumka
20. jún 2010

@rivatha no to vies ze hej 😀 sa vytesujem, lebo terezka mi celu noc prespala az po roku 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. jún 2010

@rivatha ja som bola nastavena ze prva prespata noc bude po roku, ako Terezka, tak som milo prekvapena. Aj tak si myslim ze to bola vynimka, ze dalsie noci budu znova take ako tie predtym , nespkojne a neprespate...no ale aspon viem, ze Juli sa v noci nebudi ani tak kvoli hladu ako kvoli niecomu inemu...mozno zle sny, mozno brusko...ktohovie

olifcek
20. jún 2010

ahojte...som si citala opat temu na konikovi ,,zemrelo mi dite,, ach jaj...leukemia a encefalitydadost strasi v6 a paq v 20 mesiacoch ☹

garonka
20. jún 2010

@zoska ajoj zas budete sami doma? joj smutno by mi bolo ☹

aaaale ten čo mame tak ostava na zimu, je taky ťažky že akoby som tlačila nejaky kombajn, a takisto do auta sa veľmi ťažko sklada, najprv kolesa a pak ten vrch tak sme včera sa rozhodli, že kupime taku ľahku karičku na leto 🙂 ale Tobi v ňom leží

garonka
20. jún 2010

@blumka jeeej tak fajne ste hajali? parada
i my ale rano sme sa budili na hrozive sny 😒

olifcek
20. jún 2010

@garonka skvelu hracku a super kociarik ste kupili x;o)

garonka
20. jún 2010

@olifcek ja tam take nejdem čítať bo budem stresovať ☹

olifcek
20. jún 2010

@garonka ja tiez nebudem uz take citat...len nebre to robi

garonka
20. jún 2010

@olifcek vďaka ale ma šľahlo, ten had stoji 19,90 a môj mm, že noa? neni draha tak jak že by nie ale on platil 😅

olifcek
20. jún 2010

@garonka 😀 😀

garonka
20. jún 2010

@olifcek ale si neviem predstaviť čo tie zufale maminy prežívaju ani to tam nečítam radšej bo budem mať slzy v očiach ah jaj

olifcek
20. jún 2010

@garonka ja by som sa zblaznila, kebyze sa oliv cosi stane 😢 lubim ju krasnou cistou laskou...je to stelesnenie cistej lasky

garonka
20. jún 2010

@garonka dnes všetkym našim ockom, tatkom a manželíkom na krasny sviatok všetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nam darček ockovi nedošiel 😅

garonka
20. jún 2010

@olifcek ako si to krasne napisala moja, i ja by som sa ošalila ja mam dosť stresov s tymi obličkovymi panvičkami nech sa mu nezväčšia lebo som hotova

garonka
20. jún 2010

akože super sama sebe som napisala 😅

olifcek
20. jún 2010

@garonka ja som hotova z toho pruhu...snad nebudu ziadne zrasty...glg...

olifcek
20. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀 narcis jeden 😀 😀 😀

garonka
20. jún 2010

@olifcek toho sa nebojaj, lekari urobia všetko tak aby bolo oki aby sa nič nezhoršovalo a Olivka je pokojne dievčatko tak to obe zvladnete 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre