Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
28. jún 2010

@maculik maci potom mi napis, ci je to o.k. alebo nie... my mame poradnu az 20.7. a cez víkend máme odchadzat na 6 dni na chalupu...nechcem tam ist s chorym dietatom....budem este asi sledovat teplotu
snad to budu len zubky, chcem tomu verit 😅

olifcek
28. jún 2010

@blumka jeeeeeej, dakujeeeeem....julinkine meninove tricenko x;o) a to si fotila na postelnom? uzasne pozadie totiz...

@laxity pojdem za nim cez vikend, uz s nim budem vediet snad viac rozpravat, teda, nanho hovorit, tak mu odkazem, co mi tu tusim andrea radila, ze nanho vela zien mysli, tak nech sa drzi x;o) a poviem, ze to zvlada uzasne x;o)
@svetlankat jeeeej, saticky sa dali? tesim, tesim...

boze rada som, ze ste to malickym obliekli, dakujem x;o)

@andrea2603 dakujeeemeeee, uz som aj olivke povedala, ze este adka gratuluje x;o)

olifcek
28. jún 2010

@nikolka2 vitaj

@zoska oliv ani neviem ci vrci...robi, ako ked my, ked zavrcime, lebo sa nam cosi nepaci..x;o))) neviem popisat....mozno natocim x;o)
@zoska kojene babatka nebyvaju chore x;o)

@lucia411 mne sa paci ta fotka s ciapockou a macikom ruzovym, zlata je x;o) ale nadherne fotky
@svetlankat uz je velika, nepotrebuje byt na ciciku dlho x;o) ma tah x;o)

maculik
28. jún 2010

@zoska oki, dam vediet 🙂

olifcek
28. jún 2010

@zoska jeeej ake mile foto x;o) ...no ja bych rada, aby oliv bola jedinacik...ale tak uvidime...mozno az oliv bude mat 4, odhodlam sa na dalsie...

olifcek
28. jún 2010

@zucana az bude Viki zla, tak to bude asi fakt raritou...uzi si to na dovolenkeeee 😵 😵

zoska
28. jún 2010

juj baby mala tu tak tlaci vedla mna, normalne az smrad je tu 😀
aj vam deti vydavaju zvuky ked kakaju...nasa pri tom strasne vzdycha a vrci...vzdy vieme ked kaka...svagrina vravela ze ich ked bola mala tak potichucky, ze nikdy nevedeli...Nasa Nelka od 1.mesiaca vzdy pri kakani vzdycha a ked jej ide tazko tak vrci 😀 😅

blumka
28. jún 2010

@olifcek, to je deka na terezkinej posteli

olifcek
28. jún 2010

@blumka krasna je ta deka

@zoska olic niekedy len zatlaci a ide, inokedy si akoby stazovala, ze to nejde a tlaci x;o))

blumka
28. jún 2010

@olifcek juli niekedy kaka ze nik o tom nevie a niekedy tak, ze to vie cela dedina 😀

olifcek
28. jún 2010

@blumka oliv i ked tlaci, tak potichucky, ale smrdka to poriadne, hehe...a fajne sa jej kaka v lehatku 😅

lenica81
28. jún 2010

caute kocky, vas docitat... 😔 ale pekny den prajem...
stazujem sa ked je zle pocko, bo sa neda ist von a teraz v tom hice uz vobec nie... 🙄 budem chodit na prechadzky asi rano o 8, ked moj mm pojde do prace... 😀

garon, supis uces... sekne ti...
lucia, uzasne fotky celej rodinky... 😵 aj ja by som take brala...
nikolka vitaj, ale nieze sa stratis ako dorotka... 😉

@zoska nas vilko sa tak zahladi, produkuje a potom sa usmieva... 😀 a strasne kopka nozkami potom...

blumka
28. jún 2010

@olifcek jj, juli tiez kaka skoro vzdy v lehatku...asi tam su v takej polohe, ktora im pomaha 😀

lenica81
28. jún 2010

u nas noc dost diva... nieco po pol noci vstal, tak som dala prso, sa zobudim o 1 😅 a on furt saskuje na prse... tak som zobudila mm, nech ho nejako uspi, lebo ja som bola out... a Viliam sa pokakal, tak prebalil a okolo 2hej zaspal... tak sa s nim mm zabavil... a rano mal oci ako angorak...

joj, ja som taka blba... Vilko opat mrncal, ze chce spinkat, tak som namiesto utriasania mu dala prso a prebral sa, nezaspal... a to v poslednej dobe robi casto... no holt, s plnym bruskom sa mu nechce spat... 😔

maculik
28. jún 2010

@olifcek olif pockaj, ked Ti bude Olivka uz pobehovat a nebude sa chciet maznat, tak hned zatuzis po dalsom babatku, ktore si budes moct mojkat 😀

no, my sme uz hore, tak ideme trosku na vzduch, kym este nie je uplne horuco.
A tu je este foto zo vcera, boli sme vecer na zmrzke 🙂 @maminnka mame oblecene, co si nam poslala 🙂

blumka
28. jún 2010

@maculik, ale sa adelka s petkom podobaju, ze? aspon tu na fotkach mam pocit, ze su ako jedno 😉
a adelka je krasna v tom outfite 😉 mne na nom vadi jedina vec, ze ked treba ist cikat, tak sa musi cely vyzliect 😅

olifcek
28. jún 2010

@maculik velmi je v tom oblecku adelka rozkosna....ako TeTe u @blumka, fajne ste kupili

lenica81
28. jún 2010

maly mi zalomil, tak idem si aj ja schrupnut... dala som prat... tak hadam potom este jednu pracku stihnem... 😕

ako vy budete chodievat vonku, ked bude tych nad 30, ako hlasia... lebo mne len pri pomysleni na tu horucavu je zle... ☹ ja neznasam hic... moje zily uz vobec nie... 😅

lenica81
28. jún 2010

@blumka ma pravdu, @maculik su ako by ich jedna mater mala... 😀 ako by klasik povedal... 😎

blumka
28. jún 2010

@lenica81 ja budem chodit doobeda, ked bude mat juli prvy spanok, okolo pol deviatej, max, do desiatej a potom poobede okolo stvrtej 😉

https://www.youtube.com/watch?v=-HiMkUBu670
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
28. jún 2010

a este jedno

https://www.youtube.com/watch?v=vb6rFujU1hY

pre tych co nemaju fb

maculik
28. jún 2010

diky za pochvaly, odkazem drobcom 😀
@blumka veru, to vadi aj mne. Skoda, ze to nejako inak neporiesili.
Tete krasne spieva, boze, ona je uz taka velka 😵 Petrik aj plakat prestal, ked som si to pozerala, mala som ho na rukach. Len teraz je asi smadny, tak idem k nemu.
Inak, vam si drobci nepytaju skor mliecko, ked je takto horuco? Lebo Petik teda nikdy nemal nejake velke pauzy medzi papanim, ale tie 2-3h vydrzal a teraz pyta aj po 1-1,5h.

Ja tiez na prech.az okolo 4-5, doobeda uvidim, lebo napr.dnes zaspal pri papani, tak som ho dala do postele a ja som si porobila pranie a pod.

maculik
28. jún 2010

@blumka jeeej blumi, toto aj my robime a mame velmi radi 🙂
ale az takto sa teda nerehoceme 😀

cukruska1920
28. jún 2010

Ahojte dievcata co nove?? vidim ze rastiete ako z vody...uz su velke vase deticky...parada... ja sa mam fajn..neviem sa dockat dalsej poradne...len ma trapi kost pod prsom...strasne ma to boli

zoska
28. jún 2010

@cukruska1920 ahoj cukrus 😉
teším sa že sa máš dobre...no a tá kosť...každu z nas cosi pobolievalo, mna rebro a chrbat na pravej strane, ine baby bolela lonova kost alebo bedro...
vsetko mas poposuvane, organy tlacia...no to uz je udel tehule 😵
potom po poradni daj vediet co nove 😉

cukruska1920
28. jún 2010

@zoska som zvedava co este ma do porodu bude boliet 😀 hej dam...asi pojdem uz aj na cukor..ble...

blumka
28. jún 2010

@maculik, mozes prosim ta hodit este raz link na tie babiky baby born ci chou chou ci co si to mala...
a nahodou ste niekde nenasli babiku s okuliarmi?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre