Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
11. aug 2009

ahojte a dobre ranko dnes by som hlavne chcela zablahozelat vestkym zuzanam kterych je medzi nami dost (bambulka 123 , cukruska1920 , nedockava4 , zucana , zusika ) vsetko najlepsie dievcata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zucana
11. aug 2009

marti dakujem ;) inak sa prave idem balit ....olif cita myslienky
ale som este nahanala komara co ma pichol do prstu v noci a ta svina mi proste vzdy usla...takze snad dokial sa vratime tak zomrie 😀

blumka
11. aug 2009

vsetko najlepsie zuzky 😉
olif, o pat minut odchadzam z domu, potom rovno na vlak smer Orava, takze spravu o NT vam podam dakedy vecer ak ma moje male sidielko pusti k pc 😉
este k autu...my kupujeme len ojazdene, ale moj manzel sa v tom vyzna takze vzdy je to pre nas vyhodna kupa...za tie tri roky co sme spolu mame uz 5 auto 😅 ...a bez neho by sme boli nahrati...dost casto jazdime, ci uz na ORavu alebo inde...dnes sme to s manzelom ratali, tak za rok co sme tu najazdil 45tisic km 😕
ale urcite ked auto netreba tak je to zbytocny pozierac penazi...

zucana
11. aug 2009

blumi no tak drzim palce tak ja sa to dozviem az v sobotu 😎

martulanr
11. aug 2009

ahojte aj ja sa pridávam k blahoželaniu Zuzkam Všetko naj naj 🙂

zucana
11. aug 2009

dakujeme baby 🙂
moj muzik este nic...on asi zabudol u nich sa to neoslavuje 😀

zoska
11. aug 2009

Ahojtee
tak všetkým Zuzkám čo tu máme želám všetko naj, naj,naj, hlavne zdravíčko 😉

No vcera som si isla kvoli tej hlave lahnut, ale neprestala boliet uplne...dnes budem asi lezat a nohy hore 😅

zusika
autor
11. aug 2009

😀 ahojte Zuzky, blahozelam nam a zaroven dakujem!!
a ahojte aj ostatne tehulky......

taaakze - kava - ja si davam, sice som ju nepila prve dva mesiace, potom tak raz za tyzden - a teraz kazdy den alebo kazdy druhy.... v praci si robim ked som unavena alebo je take povasie ako dnes....sice kofeonovi, ale s vela mlieckom a slabsiu...som sa pytala lekarky a vravela ze to nie je zakazane... a doma mam taku bezkofeinovu, resp. nizky obsah - je to Ricore od Nestle...kavovinova zmes - teraz ju dokonca maju taku v prasku...instatnu...v plechovickovej nadobre....pijem ju uz roky a chuti ako kava..Caro mi nechuti vobec.....

perinka - jasne ze budem pouzivat, moja mamca uz dokonca okukavala nejake, lebo to mi chce strasne kupit, lebo babo ma byt nacancane a "ako v perinke" .... ale som to pozerala, ze tu stoja okolo 100Sk - 700 korun perinka a ´300 korun vypln... veru, nakupy v PL to islia..... zacnem si pisat zoznam - necham tam sice 10 tisic, ale budeme vybaveni na velmi dlhu dobu.... 🙂

auto - ano tie poplatky nie su sranda - hlavne svina benzin je stale drahsi.... ale je to pre mna neodmyslitelna sucast zivota.... a aj ked budeme mat babo, tak ako by som sa presuvala.... ked s kocikom v MHD je to teda dooost bieda... a u nas v meste s MHD vobec 😀 takto som samostana, vela cestujem za nakupmi po okolitych mestach, na vylety, za rodicmi.... takze ja auto ANO.... dokonca si robim forky, ze ja urcite v aute aj porodim 😀

Zuci, ani moj mangel nevola.... 😠

zusika
autor
11. aug 2009

zoska, inak ja som mala minuly tyzden take stavy, ze ma asi 4 dni bolela hlava - sice tak mierne, ale aj tak to nebolo prijemne.....
a dokonca v nedelu som myslela ze ma chytila chripka - uplne som bola K.O.... usi ma boleli, hrdlo, oci, silna nadcha..nevedela som sa ani pohnut....potom sa si poobede lahla, dala si citrusy a cuduj sa svete, preslo mi to.... ale som sa zlakla, hlavne ked som si nemohla nic dat proti chripke 😒

alex
11. aug 2009

Zuzkám všetko nalepšie! 🙂

zoska
11. aug 2009

tak citrusy? dobre vyskusam, beriem kazdu radu ako zlato momentalne 🙂 povedala som si ze tabletku si nedam...mam doma len citrony a limetky, tak ich vyzmykam do mineralky...

teuska
11. aug 2009

Aj ja sa pridavam ku gratulantom. Vsetkym Zuzkam len to naj, naj, naj.

Baby ja som sa vcera pytala, ci nemate nejaku skusenost s vytokom, ale neviem ci nemate alebo ste to nepostrehli. Ak by ste mi vedeli niektora poradit, poslite mi prosim IP, lebo mam problem vsetko citat. Diky

zusika
autor
11. aug 2009

no mne tie citrusy pomohli hlavne pri zacinajucej chripke, nehovorim ze od bolesti hlavy, ale uskodit to urcite nemoze....treba vela pit a ak sa da, tak si aj pospat.... prejst sa na vzduchu.... ine asi robit nevieme... 😉
Drzim palce
mne inak napadlo, ze keby ma tak bolel zub, ze asi zomriem.... ano tabletky, ani nejaka slivovica.... no koniec 😀

vevoncek
11. aug 2009

ale ste toho zase popísali najskôr odpoviem a potom vás dočítam

olif ja som robila kečup lebo naši majú veľa rajčín a kazia sa tak som to využila inak mám jednoduchý recept ak chceš ti ho napíšem ale či sa dá kúpiť niekde domáci to ti neprezradím(dúfam že som ťa správne pochopila 😀)

ja som tiež kávu nemohla ani cítiť hlavne zrnkovú neska mi až tak nevadila ale zrnková veľmi ale teraz ma to už nejako prechádza a začinam piť to ricore a celkom v pohode to znášam

zoska
11. aug 2009

dakujem 😉 no ved prisun vitaminu C by mal niecomu pomoct... nad tymi zubami som minule aj ja rozmyslala, lebo muza zacal jeden boliet tak som si povedala, ze toto sa mne nesmie stat...a hned som bezala si ich umyt, ale raz za cas sa zacnu prerezavat osmicky a to sa vtedy po stene skriabem ☹

inak cvicenie pre tehotne s loptou aj bez pekne po mesiacoch:
ak to sem uz niekto daval, tak sorry 🙂

http://www.starostlivostodieta.sk/cvicenie-pre-...

zoska
11. aug 2009

ten kecup- domaci som teda nikde nevidela, ale muzov bratranec s rodinou ficia na zdravych veciach a oni kupuju kecup v tescu v tom bio-kutiku, vraj je bez konzervacnych latok a jee dobry... ja neviem, neochutnala som ho, len viem ze je drahy...vlastne ako vsetko co je bio u nas

vevoncek
11. aug 2009

aj ja sa pripájem ku gratulácii všetkým Zuzkám

zusika ja ani MHD nechodím nemám rada šoférov keď som bola malá som sa toľko nachodila MHD že mám toho plné zuby a radšej chodím pešo a keď idem autobusom tak to len s manželom a on kupuje lístky, lebo ja by som to psyhcicky nezvládla 😀

aj ja chcem perinku ale ešte neviem kde ju zoženiem ani koľko stojí u nás ale nebudem nejako veľmi dopredu kupovať uvidím čo mi kto podáva a podľa toho sa zariadim 😀 ale určite nechcem niečo riešiť na poslednú chvíľu nakúpené chcem mať už v 8mesiaci všetko nech mám pokoj

vevoncek
11. aug 2009

tento čo mám ja recept je tiež bez konzervačných látok a je super a jednoduchý keď som to zvládla ja čo som na takéto veci antitalent tak to zvládne každý aj dieťa

mmaarrttiinnaa
11. aug 2009

zoska ja som na to cvicenie uz davala link ale som rada ze to nasiel aj niekto dalsi dufam ze sa do toho pustis lebo ja to cvicim od zaciatku je to super cvicenie nic namahave a kedze som aj pred tehu cvicila tak mi to aspon nechyba lebo som bola zvknuta cvicit 🙂

zoska
11. aug 2009

martinka, zdala sa mi ta stranka povedoma 😉 manzel mi vyfukol loptu ked sme prerabali byt, lebo mu zavadzala a je pravda ze som ju moc nepouzivala, ale az teraz som k nej nasla pumpu, takze nafukam loptu a hor sa cvicit 😀

martulanr
11. aug 2009

dík za ten link asi začnem cvicit 😀 ved ma to nezabije

zusika
autor
11. aug 2009

jej, aj ja mam vytlacene to cvicenie, pekne tyzden po tyzdni..ale lepsie sa mi cvici s DVD...takto ma to moc nebavi...

zucana
11. aug 2009

ja sa uz chystam cvicit velm idlho a stale nic lebo v tomto teple sa to neda....ale hned ako sa bude dat tak zacnem 😀
tak ja sa teda lucim ozvem sa v nedelu 😉
pekny tyzden a hladkajte si bruska 😉

zoska
11. aug 2009

zuci uzi si pekne dovolenku 😉

zoska
11. aug 2009

zusika, kde sa da kupit nejake dobre dvd? v knihkupectve? a mas nejake dobre, ktore by si chcela odporucit? 😉

zusika
autor
11. aug 2009

ja som DVD nasla na Gorila.sk - Kynychova,H.: AKTIVNI TEHOTENSTVI S BETYNKOU [DVD] 5,88 EUR
myslim ze je to uz pre take stredne velke bruska.... cvici sa tak lahko, ale da sa aj zapotit...
kupovala som ho hlavne kvoli dobrej cene... 🙂

matka331
11. aug 2009

ahojtee.....ako sa dnes mate?..........vsetko naj naj najlepsie zuzkaam 🙂 🙂

olifcek
11. aug 2009

ZUZAKNKYYYY VSETKO NAJ NAJ NAJLEPSIEEEE 😉

zuci juj, do palca? to musi svrbieeet..

blum som zvedavaaaa...

vevoncek myslela som kupit od vas, ci od nejakych vasich znamych blizsie pri mne 😉

zusi prijemnu dovcuuu a odpocivaj

zoska
11. aug 2009

diky zusi, idem si to pozriet...
inak citrusy som vyriesila tak ze som si urobila nealko mojito, okrem slamky a hnedeho cukru mam vsetko,a slamku mi netreba a biely cukor prezijem 😀

olifcek
11. aug 2009

ako si robis to mojito? mnaaam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre