Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. júl 2010

napisete mi uz niektora, kolko stranove tlacivo ste na UP dostali na ziadost o rodicovsky? ma tu uz druhy den ignorujeteeeeeeeeeeeeeeeee 😕

blumka
12. júl 2010

@rivatha co myslis? pady a tak? noo bolo ich neurekom veru...najhorsie co sa stalo bolo ked na seba zhodila nozik a ten sa jej zapichol rovno do palca na nohe..skoro jej ho prepichol ☹ to som revala jak tur, lebo som bola neopatrna...to minuly rok na jar..akurat zacala chodit...a take pady co mala okrety noc a celo a bradu bolo dost...hlavne vonku...

lienka2
12. júl 2010

@olifcek 5 stran 🙂

blumka
12. júl 2010

@olifcek ja neviem ja som nic neniesla...ja som este ani ten prispoveok pri narodeni dietat navybavovala..hanba mi 😅 😅
juli si raz na suchom zipse peru odrela..trosku krvicky bolo ale malinko...

olifcek
12. júl 2010

@lienka2 DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM

lebo mne ked to v praci omylom dali, bola to jedna A4...takze to vyplnit a zaniest na urad prace, jo? x;o) a vyplnovali ste i manzela, jo?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. júl 2010

@rivatha bujaka, bujaka odchadzame..paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
12. júl 2010

dakujem baby za pochvalu... 😉

aj vam haluzi kon... 😕

zosi, neboj, to podla mna este len pride a deturence vselico vyparatia...

olif, posli tvoju adresu ip, aby som mohla dat vediet segre... 😀

inak rano som bola v tescu na nakup a kupila som cierne eleganz nohavice za 2,50... 😵 nenormalne ceny teraz maju, aj saty do 10 ecok, len to by som uz musela skusat... a s malym v manduce to neslo... 😀

olifcek
12. júl 2010

@blumka bujakaaaaaaaaaaaaaa

olifcek
12. júl 2010

@rivatha aha, oki, ja som si vytlacila 5 stran zrovna...mm to isto vyzdvihol, ale neviem najst, taks om si vytlacila...snad ma spravne tlacivo..a kam to zaniest? ake oddelenie na urade prace?

lenica81
12. júl 2010

@blumka uzi si to, mne to barz dobre bodlo v sobotu... 😎

olifcek
12. júl 2010

@lenica81 chodis v manduce iked je taky hic? ako si oblecena? ja oliv len opalovacku davam a podkolienky...podkolienky, nech sa neotlacia nozicky z manduce aa nemame normalne, co by jej nepadali x;o( musim kuupit...

lienka2
12. júl 2010

@olifcek ja mam taky dvojharok a v tom su este vlozene dva papiere.. manzela mi nepotvrdzovali, hoci na urade prace mi povedali ze aj jeho treba, v socialnej ze netreba.. aj vo vysvetlivkach pisu ze len ked on prevzal starostlivost o dieta.. a ake oddelenie ti neporadim, mne manzel napisal konkr. meno kde bol on.. ale informatora tam isto maju, tak sa opytas 🙂

olifcek
12. júl 2010

@lienka2 daki xsnad im nebude vadit, ze nemam original papier...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

co mi teda na UP treba vziat? asi im zavolam, no nie? x;o)

lienka2
12. júl 2010

@olifcek to bude najlepsie ked zavolas.. aby si nemusela 2x chodit 🙂

olifcek
12. júl 2010

@rivatha opytas sa, c z toho si mam vytlacit? nizsie su tlacivaaa

http://www.upsvar-tv.sk/?page=socialne/odd_stat...

zoska
12. júl 2010

dik baby, ma to enapadlo dokelu, ale dobre je snad, spinka postielke ako anjelik 🙂

@rivatha aj moja sesterka ma termin v auguste 😉 zije v Nemecku, tam su teraz este vacsie horucavy a okrem toho ma 5r. dceru, ktora je brutalne hyperaktivna 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

ziadost o priplatok k pridavku na dieta? take dostavate???

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
12. júl 2010

@olifcek a ked chceš Euráče na účet dostávať, tak aj kartičku z banky s č.u. alebo nejaký tvoj výpis z banky, tu aj to chceli, aby si overili, či č.ú.,ktoré som zadala je o.k.

zoska
12. júl 2010

mne dnes konci materska 😒 ☹
v stredu musim ist na SP, vobec neviem co a ako kedze som bola dobrovolne poistena a este k tomu sa mi pocas materskej zmenil status zo studenta na nezamestnanu...eeejha parada, uz sa tesim na ochotu uradnicky pomoct mi

olifcek
12. júl 2010

@andrea2603 dakujeeeeem

andrea2603
12. júl 2010

Žiadosť o rodičovský príspevok - ja som vyplňala.

andrea2603
12. júl 2010

@zoska tak to ti nezávidím 😝 , lebo niekedy mám dojem, že pracovníci v tých inštitúciách vedia menej ako ja.

maminnka
12. júl 2010

a kde sa to zanasa? Do SP?

olifcek
12. júl 2010

tetuska mi posle vsetko, co mam priniest x;oD super...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre