Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
16. aug 2009

No vidis. A ja som si myslela, ze to robia vsetci lekari. No nevadi, snad je teda vsetko o.k.
Triple testy to su tie z krvi? A to sa kedy robi? Ja si uz vobec nepamatam, co mi robili pre tymi 9 rokmi.
To je super, ze si uz v poriadku. A ako sa ma mala?

blumka
16. aug 2009

triple sa robia medzi 15-19tt tusim a robia sa z krvi, ale co tak citam tak su velmi nespolahlive 😝 \
mala, je teraz s dedkom vonku, uzivaju si posledny den spolu...na obed odchadzame do KE

teuska
16. aug 2009

A podla nich sa potom robia tie odbery plodovej vody?

blumka
16. aug 2009

ano...ked vyjdu zle vysledky tak ti ponuknu amniocetezu...

teuska
16. aug 2009

A stava sa tiez, ze amniocenteza nie je presna?

blumka
16. aug 2009

ta je tusim presna na 99%...ale ja sa jej chcem vyhnut, hovori sa ze uz v dnesnej dobe nie je az take riziko potratu pri nej, ale co ak ja budem vynimka..ja som bojko a stresak...a my s manzelom sme rozhodnuti prijat aj chore dietatko, takze pre mna velmi tieto vsetky testy nemaju vyznam, len mozu ohrozit moje dieta

teuska
16. aug 2009

No to je pravda. Ja fakt netusim co by som robila. Tak len budem dufat, ze je vsetko, tak ako ma byt.
Budem musiet ist poriesit obedik. Prajem prijemne cestovanie a pekny den.

blumka
16. aug 2009

dakujem...a dobre navar... 😉

olifcek
16. aug 2009

blumi fajne, ze uz je Ti lepsie x;o) tu je opat horuuuco, bleee, a uz tak fajne bolo minujly tyzden...

zuci i mna niekedy svrbi brusko, hehe....az sa bojim, ze mam blchy 😉

no ja chcem zdrave babatko, ak by mi vysli zle vysledky, neviem, ako i to padne...no v rodine maju vsetci zdravucke babatka, tak verim, ze my budeme take mat..

olifcek
16. aug 2009

zucana chcem sa opytyat...ked sa pozries na tabulku, vidis ju v poriadku? lebo ja ju mam nehjaku rohdzanyu, no ked sa pozriem do historie uprav, jedine, co je chybne je, ze ma alex velkymi pismenami napisane odkial je...no ked tabulku otvorim normalne, tak ju mam poprehadzanu ☹

olifcek
16. aug 2009

baby, niektora ste dnes tu tabulku riadne rozhadzala, tak som natiahla tabulku zo vcera vecera. tie, ktore ste robili zmeny, kuknite, ci tam su x;O) len uz tabulku neposunte, pls 😉 😉 😉

zucana
16. aug 2009

ja ju vidim normalne olifcek 😎
dnes je opat teplo vsak nic nove pod slnkom ....
zasa ma zobudili holuby uz fakt neviem co mam robit...mame ich na streche a hrkutaju od siestej hroza...tak vyjdem na balkon a takou palicou ich odhanam tak super....
dnes mam take supis ranajky: hruskova aktivia s cerealiami, hruskovy dzus a hruska 😀

olifcek
16. aug 2009

zuci u nas bolo vo stvrtok a v piatok tak fajne, mali sme max 25stupnov a ani slnko moc nesvietili, som si to uzivala...normnalne taka mala jesen uz bola x;o)

jj, tabulka je uz ok x;o)

zuci nemate tam ako pripevnit CD na snurke? toho sa nejak boja x;o) u nas to piuzivaju niektori na balkonoch a pomaha 😉

hech, no, len aby si hladna neostala x;o) my sme papali rozky. ja jeden so syrom a druhy s medikom. teraz mi drahy jogurtik naordinoval 😉

zucana
16. aug 2009

juj za hodku budeme obedovat takze hladna nembudem 😉

olifcek
16. aug 2009

my ideme cosi nakupit dolu do obchodiku drahemu do svajciarska x;o) nech ma veceru, ked hlad pride, lebo ranajky a obed bude mat x;o)

a paq i bude opat smutno a omluvam sa za naladu... 😅

olifcek
16. aug 2009

tak nakoniec siel drahy do obchodu sam, opat je mi spatne x;o(

zucana
16. aug 2009

neboj olif zasa sa vrati
moj ide na 3 dni bud.tyzden ☹

komarik
16. aug 2009

baby, tak to budeme samé viaceré. Môj odchádza v pondelok večer a príde až v piatok.
K tomu svrbeniu bruška: mám to aj ja. Ale najviac ma svrbia boky a zadok. Určite to je tým rozťahovaním tak sa snažím poriadne ponatierať.

olifcek
16. aug 2009

chjo...mne ani nevadi byt tyzden samej, to zvladnem, ale...bojim sa toho cestovania draheho...uz ked bude na mieste, budem pokojnejsia 🙂 ale ved...poznate to tiez 😉

olifcek
16. aug 2009

a uz lietadlo vzlietlo...

zoska
16. aug 2009

no baby mne tn moj odchadza zajtr rno a pride a piatok neskoro vecer...
inak moja mamina vravi ze co svrbi to rastie 😀
prve som sa objedla gumovymi cukrikmi a nektarinkami 😒

zoska
16. aug 2009

sorry vynechava mi pismeno a 🙂

olifcek
16. aug 2009

zoska no mna brusko svrbelo asi len 2x, ale prsicka v okoli bradaviek ma svrbia casto, hech...

juj, zeby som si urobila rozky vo vajicku? x;o)

zucana
16. aug 2009

tak rozky vo vajci som este nejedla iba chlebik...ja si idem spravit palacinky 😎

olifcek
16. aug 2009

ja uz papam tie rozky, mnam, mnam 😉 😉

ani palacinky by neboli zle, ale tie lubim so syrom, alebo cibulou a taq 😉

zucana
16. aug 2009

boli s lekvarikom mojej maminky 😀
5 som zjela 😎

olifcek
16. aug 2009

ts ts ts...lekvar bol aky? x;O)

zucana
16. aug 2009

marhulkovy 😀 😝
teraz ideme na zmrzku 😉 dam si stracialellu ta je bez vajca 😔

olifcek
16. aug 2009

zmrzky sa uz moc s vajickom nerobia, som myslela...len si daj x;o)

zucana
16. aug 2009

vim vim...maju jednu ktora sa vola ze ako sa starych cias a tam to vajo je (vraj biologicke) ideme na grom...poznas?
drahy uz pristal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre