Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. júl 2010

my vonku v tieni 30, doma 29.9..ale uz mam otvorene okna, nech cirkuluje vzduch

olifcek
21. júl 2010

@garonka paq daj vediet, pojdem fajnoty nakuuuuuuupit 😵 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
21. júl 2010

baby vy ale toho skrabete...tak sme zjedli 100gramov karfiolu s cukinkou 20 jej dam este neskor....
inak pridem uz buduci utorok kto sa pytal 😉

blumka
21. júl 2010

joj, a Juli dnes jedla zemiak..tvarila sa asi tak nejak ako @olifcek Olivka 😀 mrkva, je mrkva, no sladsia je...ale zjedla okolo 100g aj tak 😀 😕 mam dve zrave deti 😀 😀

olifcek
21. júl 2010

este taku, co somnou pokeca by bolo fajn kupit... 😵

olifcek
21. júl 2010

@blumka karfiol asi lepsi bude, hehe

@zucana len ruzicky, jo?

blumka
21. júl 2010

@olifcek mozno..a mozno si zvyknu aj na zemiaky 😉 juli sa aj pri mrkve prvy den tak tvarila, ze fuuuuuj...a na druhy a treti den po mne jacala ked som sla s miskou prec 😀 zajtra jej pridam ku zemiaku mrkvu 😉 a tretie jej dam kalerab ten je tiez sladky 😉

zoska
21. júl 2010

uz vstala princezná 😉 2,5 hodiny...no to tu uz dlho nebolo
@blumka lepsie zrave ako naopak 😉 mamina mi hovorila ze dufa, ze Neli nebude po mne, lebo ze som vsetko vypluvala a nic som nechcela...a ked som mala asi 2 roky ze som sa zatala a jednu lyzicku pudigu som vopchala do líca a nechcela prehltnut a ze 2 hodiny som tak vydrzala 😅 a stary otec ze mi spieval, recitoval, hracky ukazoval a ja ze som nechcela nic jest.... no ale neostalo mi to, teraz pre zmenu zerem vsetko co mna nezje 😅

olifcek
21. júl 2010

@zoska si to predstavujem 😀 😀 😀 😀

dorotka2
21. júl 2010

@zoska krasna je malicka, rozkosna, aj my mame taky bazenik, no nam sa v nom paci asi najmenej, no dufam, ze si zvykne. 🙂

zoska
21. júl 2010

@dorotka2 dakujem 😉 v bazeniku bola zatial len tak bez vody, ale vydrzi tam cca 10 minut sama 😉

matesl
21. júl 2010

@lenica81 my mame jednoizbak, ale nastastie to bola novostavba ked som to este ako sama kupovala, tak mam obyvacku s kuchynou a spalnu, malinku 3x3 metre, ale aspon je spalna ako samostatna miestnost 😉
a isto neskor musime menit, ale az ked budu 2 platy, bo tu v bA tie ceny bytov su fakt dost brutal

matesl
21. júl 2010

idem s malym kusok von, tam aspon pofukuje, len neviem ci kocik ci vajicko brat...v kociku lezat nechce

dorotka2
21. júl 2010

@zucana a kedy dame tedak stretko, a kde? 🙂

@matesl ani Viki sa uz v kociku nejak nepaci, zacinam uvazovat, ze vytiahnem sportak, uz ho mam nachystany, len stale vaham, no vsetci okolo uz ho pouzivaju, aj baby, co maju druhe dieta. Ja mam brio, neda sa dat uplne dole, ale zase aj vo vajicku nelezi uplne. No som z toho magor, lebo prechadzat sa s vrieskajucim babom v kociku nie je nejaka lahoda teda 🙂

zucana
21. júl 2010

a keby chcel niekto velky dvojizbak na mierovej tiez kvzi novostavba nech da vediet 😉 viem postupit aj uver....
my spime dokelu to bolo rycania....taka este nebola....
baby ja som taka krava....ja som to davala to jedlo do poharikov a akoze 120 ml tam je tak ze to budu aj gramy a odvazim to a ze 200 gramov a vika vcera skoro tolko zjedla 🙄 idem urobit z toho dalsi poharik 😕

zucana
21. júl 2010

tak blvacky ja navrhujem trebars vo svrtok 29.7. o 15.00 v aurovea co vy na to blavacky???

dorotka2
21. júl 2010

@zucana ja som za, aj @laxity hovorila, ze sa prida 🙂

zucana
21. júl 2010

som premenovala euroveu na auroveu 😀 😝
oki oki tak zatim sme 3 😉

laxity
21. júl 2010

Ahojte

ja som za, len netrafím sama do Eurovea....ale ja sa vynájdem 🙂 ....a myslím, že nás bude viac...len sa treba pridať baby 😀

olifcek
21. júl 2010

vidim to tak, ze kym nepride mixer, budeme papat sklickovu papu...oliv ma asi radsej rozmixovane... 😅

zucana
21. júl 2010

@olifcek juuj olif ja ho prinesiem uz v uteri 😅

zoska
21. júl 2010

asi prídem od stredy do piatku do BA 😵 este poriesit dopravu kedze som bez auta a mozno pojdem aj ja na stretko 😵

maculik
21. júl 2010

juj kocky, my teda mame upistany den, ach jo... uz ma z toho boli hlava, nic sa mi neda robit, bordel tu je ako v tanku, akurat pradlo som stihla a uvarit a najest sa, inak som stale s malym.
pojdeme asi von, je sice teplo, ale zacinaju prichadzat mraciky, tak hadam bude prijemne.

a dnes sme skusili dat trosku mrkvicky, pri prvej lyzicke sa tvaril strasne kyslo a pri druhej sa rozplakal a vyplul vsetko 😅
asi nebude bohvieaky papkac...

olifcek
21. júl 2010

@zucana si zlatusik..ja uz pisala trom kolegom, ci nahodou do ke nejdu buduci tyzden, tak snad...

olifcek
21. júl 2010

@maculik 😀 😀

zucana
21. júl 2010

@zoska no tak toto moja mi musis potvrdit bo musim sa zariadit 😀

zucana
21. júl 2010

@olifcek juuuj tak snad niekto...a lenicka nechche ist na otocku ??? 😅

olifcek
21. júl 2010

@zoska ja bych na Tvojom mieste sla x;O)

olifcek
21. júl 2010

@lenica81 no vidis? co Ty na @zucana? 😀 😀 😀

olifcek
21. júl 2010

@zucana jeden kolega je v ke do 25.07., paq uz len v ba, dalsi ide v pondelok do ke...ma poraziiiiiiiiiiiii, jake naschvaly osudu x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre