Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. júl 2010

@lienka2 no neviem, asi zajtra hned by som nedala, lebo ak mu to do zajtra nezmizne tak nezistis, ci to ma znova zo zemiaka...zajtra daj nieco ine a zemiak skus ked mu to zmizne..a ked sa to urobi znova tak vies isto ze to zemiak...
alebo teda ak si si 100% ista tak nedavaj...a skus o dva tyzdne...

zucana
24. júl 2010

@lienka mas zemiak s cervenou supkou alebo normalny?
boli sme na vylete v horach a bolo tam suprovo zw 22 stupnov...tu je 29 ale oki

lienka2
24. júl 2010

@zucana normalna supka hneda ..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
24. júl 2010

ahojkoš 🙂
my sme boli dnes celý den von, az kym nezacalo prsat. mm m meniny tak sme si urobili pekný den 😵
@zucana budem v BA 😵 do eurovei sa dopravím nejako 😉 tesiiim 🙂
@suzon78 my ppame cez den kazde 3hodky priblizne, vacsinou nepyta skor, ak pyta skor, dam skor, ale to je malokedy...no a v noci papame teraz castejsie posledne dni, neviem preco....zaspava okolo 20.00 napapana, zobudzy sa okolo 23.00 na papanie, potom okolo 2.00 a potomo okolo 5.30 a o 6.00 sa zobudi uplne...
a kojim, neodsavam, takze nemam prehlad kolko spapa, mame 5 mesiacov a tyzden a miery 7kg a 71cm (pri narodeni 3,5kg a 51cm)

baby tu vcera vecer a v noci tak lialo, ze koniec 😕 v amfiku bol ten festival, co som sa bala ze bude revat na cele mesto, ale cez ten dazd to nebolo pocut a vraj hrali aj pocas dazda, takze fajne
ja sa tesim, ze uz som konecne vyvetrala tento byt a ze bude chladnejsie a mam nadej, ze mala bude lesie spavat, lebo uz som nervozna, 4 noci po sebe boli otrasne...esteze dnes ju mm o 7mej zobral a ja som mohla spať 🙂

blumka
24. júl 2010

@rivatha ja musim vzdy vidiet a pocut Credo...poznas? a hlavne jednu pesnicku, ktoru tam hraju vzdy na konci..stala sa z toho taka hymna..ludia ked pocuju prve tony total saleju...aj vcera, vobec nikomu nevadilo ze leje 😵
idem aj dnes...trosku poskakat a hlavne nacerpat energy..mna to vzdy tak nabije 😵

blumka
24. júl 2010

@rivatha a recept cakaam teda...mna v usa oslovilo len malo veci ale ich cheesecake a applepie to su mnamky 😅

zoska
24. júl 2010

@blumka tk t to nakoniec vcera vyslo 😉 Juli chcela skrízit plany 😀
tak pekny zazitok aj dnes 🙂

blumka
24. júl 2010

@zoska od siedmej do deviatej som ju vcera uspavala..a o deviatej mamina prisla a vravi chodte ja si dam nejako rady, tak som sa ani nepytala ani nic neriesila, rychlo som sa obliekla a zdrhla som 😀 ale uz juli spinkala, neblo treba ju uspavat...
a dnes zaspala uz o 20:15 tak mi je to akesi podozrive tak tu sedim a cakam ci sa preberie..ale dnes ju mm uspaval, tak chodi tu po byte a vravi ze uz sa nezobudi, lebo ze ju ocko uspal 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzon78
24. júl 2010

@zoska ahojky, tak pekne papká a krásne miery máte. Moja je dosť pozadu a to sa narodila macko 4100g a teraz má len rovných 6000g....ale tak hádam to raz dobehneme, ale zato chudá nie je, je tak akurát, kuk dnešné foto a máme nový letný kočiarik 😵

zoska
24. júl 2010

@rivatha dakujem odkazem 😉 prave zahlasil, ze objednava z espritu veci lebo je sale, tak ho idem stopnut, lebo uz nemame kde tie handry davat a on mi este krici ze aj tebe som objednal a beha tu s notebookom aby som m ho nevzala 😅 a vykrikuje este ze ide bud. tyzden do Londyna tak aj tam nakupi...on je strasny maniak, porazi ma z neho 😠

@blumka no ked ocko uspal tak sa neboj a doveruj...nech je hrdy 😀 ja sa tesim, ked budem moct tiez niekam vecer konecne vypadnut a mamina sa tesi ze bude mat vnucku pre seba 😅

zoska
24. júl 2010

@suzon78 krásna je malinká, ja z nej nemožem 🙂 mm som ukazala a v skratke vysvetlila tak ostal smutny...kocirik ste kupovali na leto taky lahsi? ci ste nemali sportovy vobec?
inak aj tu maju niektore babatka okolo 6,5 kg, mozno mali povodnu vahu nizsiu, ale podla mna mate celkom pekne miery na to, co ma vsetko Timi za sebou 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzon78
24. júl 2010

@rivatha fíha mňááám, robíš chúťky aj ja si prosííím recet, je to niečo podobné ako tiramisu?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
24. júl 2010

@rivatha 😀 poistky 😀 no mm je shopoholik totalny, ked vidi odchody a este vypredaje tak je cely nateseny a taha ma vsade, my to mame obratene ako u inych 😅
idem sa venovat kočky, pekný zvysok vecera 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzon78
24. júl 2010

@zoska ďakujeme 😉 aj vy ste krááásny, nemáš aktuálne foto maličkej? No mám aj taký univerzálny, ale chcela som takýto ľahký, ktorý rýchlo sama rozložím a aj rýchlo zložím do auta, keď chodím s malou na kontroly a do mesta a aj doma ju v tom mám 😉
@rivatha , tak vy ste boli ešte väčší mackovia 😉 , moja priberá tak pol kila teraz mesačne, čo je už super, lebo pred operáciou ledva 200g, ale ako hovoríš, je spokojná a nič jej nechýba, len mama furt vymýšla 😉 .
Hmmmm zákusok vyzerá lákavo a lahodne, tak sa teším na receptík...

suzon78
24. júl 2010

@blumka júj blumi ,ako by som aj ja išla, ani nehovor, aj ja tie koncerty zbožňujem a tiež keď sme vystupovali, tak naopak aj my sme čerpali energiu z ľudí, ktorí na amfiku boli a spievali s nami a tlieskali, bol to úžasný pocit.
Dokedy koncerty trvajú?

laxity
24. júl 2010

ako vás tu baby čítam...tak potom moja Naty je riadna buchta...tej ozaj chutí 😀 má 7200 a nejakých 65cm 😕 ....ale tak ako píšete neriešime...hlavné že sme šťastné že ich máme a že nám robia radosť 🙂

@suzon78 Timea jé náááádherná...naozaj...neviem prečo ale očkami mi pripomína moju Naty 🙂 ....kočík je veľmi pekný...mne sa oranžová páči 🙂

@olifcek odporúčaš ten koberec? Využívaš často? Bo ja mám objednanú ohrádku či tým pádom by som využila aj koberec.... 😕

čakám už od rána kým kamarátka napíše sms, že už porodila a stále nič a to jej o 9.00 dávali vyvolávačku a o 11.00 začali bolesti 😖

posielam nejaké foto Naty 🙂

selyma
24. júl 2010

babyyyyyyyy, ahojte. Ja len kuk.
@suzon78 Klaudika ma 6,250 a 66 cm. Porod. vaha 3150 a 53

laxity
24. júl 2010

@selyma ozaj je tá moja Naty buchta 😀 a ešte aj krpatá 😀 a to som si myslela, že bude vysoká...bo všetci v rodine sú dosť vysoký, teda hlavne z mm strany...svokor keď vezme na ruky Natálku tak je 2 metre vo výške a taká spokojná 🙂 ...má dobrý rozhľad 🙂

zucana
24. júl 2010

@zosi tesim moc...tympadom by sme sa nestavili v martine ale isto dosli do Lignana.... oki?
@laxi nasa ma 66cm a 6400 gramov takze tiez buchta ....
to tam dalej maju modelky 😝
@suzon mala jaka zlata....a jaky machrovsky kocar ma to uz taku buginu....pre velke babatka
😉
@olif aj nasa chce buchat uz stale musim jej na SK kupit nejake take ten klavir je prefektny...ona ti uz o ruku o robi ze tam tap a ked je hladna tak ham ham...a dnes v aute stale ropravala az ma uz hlava bolela jaka som bola ohucana a to este sa nepyta normalne 😅
inak sme boli v armani outlete a kupili sme aj malej oblecko na buduci rok....ze za 10 eur...no a mm si tiez kupil sveter a ja boty a uz koncime lebo sme zavislaci asi ako zoskin mangel...ale som bola prekvapena ze mm len 1 vec
😀 uz sa kroti jak nie su penazky....
a pak sme sli do Asiago vrch.....krasne tam je a robia tam ten syr asiago velmi znamy tak sme nakupili aj hriby aj cucoriedky a zajtra spravim bublaninu...nemate nejaky dobry recept na bublaninu????

laxity
24. júl 2010

@zucana 7400g si nechcela napísať? 😕

zucana
24. júl 2010

@laxity jj 😀 7440 dneska
a kakali sme v aute 😀 na zadnom sedadle pri prebalovani esteze je to uz take tvrdsie 😅

laxity
24. júl 2010

@zucana hneď sa mi to nezdalo 😉

laxity
24. júl 2010

@zucana najlepšia nejaká hrnčeková bublanina skús kuk 😉

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=1&hl...

laxity
24. júl 2010

@zucana 😀 my zakaždým v aute v autosedačke 😕

maculik
24. júl 2010

ahojte 🙂
Tak sa hlasim z domu, dosli sme o 6, lebo sme nestihli skorsi vlak. Drobci uz spia, idem aj ja, zajtra dojdu aj svokrovci na obed, neviem, co uz nevydrzia, ved o 10dni idem k nim. Asi kvoli narodkam...

Tak zajtra sa ozvem, zatial pekny vecer a dobru noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre