Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

njonja
26. júl 2010

@zucana ved plasmonka je vraj dobra, preco si jej ju vyberala? keby ze su u nas tiez, hned by som malemu kupila ☹
inac sme boli vcera u svokry! Ludiabozi - mi dopodrobna vykreslovala, s akymi hlienami sa kazdy den budi a potom chytila malemu ruku, strcila do pusy a oblizovala!!!! Som myslela, ze z koze vyskocim! som hned utekala do vedlajsej izby a dezinfikovala mu ju! Som bola rada, ked sme isli domov! Este ze ich vidime len raz za mesiac - dva...

njonja
26. júl 2010

@cukruska1920 ortutove su vseobecne presnejsie, asi by som sa radsej orientovala nim...

cukruska1920
26. júl 2010

@njonja no len sama si nim merat neviem.. a sak nejak to poriesim

laxity
26. júl 2010

@lienka2 my máme tento a zatiaľ ok...použili sme síce iba dvakrát a dva zúbky vonku 😀

http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

zucana
26. júl 2010

@njonja bol to velky kus a je tam cukor.....a kypriaci prasok a este neviem co vsetko a plasmon sa mi nezdaju...je tam v kzdej vyzive cukor a citronova stava.....
no tak svokra teraz isla ale som si usila budu na seba lebo mala zaspavala...mohla mi pekne spinkat doma ja teleso 😅

olifcek
26. júl 2010

@lenica81 jj, o dovolenke potrebujed doklad, ked nejdez rovno z MD na RD, ale medzi to mas dovcu...staci, ked napisu, ze si od-do bola na MD, od-do na dovolenke a od cerpas RD az do veku troch rokov veku dietata, t.j. xx.xx.xxxx x;o))

sme boli zase vonku, juuuuj, super bolo...ja milujem ked je pod mrakom a do 20stupnov x;o)) sme sa presli fajne zase x;o) i magnum som si dala a teraz obedujeme 😅

laxity
26. júl 2010

@olifcek 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. júl 2010

@njonja 😨 😠

blumka
26. júl 2010

ja som zaniesla svokre Terezku, ze nech sa s nou pobavi, tak sli vonku 😕 a juli mi tu na rukach stvara kusky, vytiahla sa do sedu a skuma si gombicku na teplakoch... 😀 😀
ja dnes lietam ako spinave pradlo...tyzden nechajte chlapa sameho 🙄 ale kedysi byval vacsi bordel, trosku sa polepsil, ale aj tak .... 😅

olifcek
26. júl 2010

@blumka jj uz su moc mrstne tie nase deticky...ked mm pride z prace dom a ozve sa k oliv, ta, keby mala nohy, uteka za nim, tak sa mi rozpohybuje na rukach, ze mam co robit, hehe...a kecat vo velkom zacne...dnes tiez krasne vydrzala s tatkom sa hrat, co mna maser masiroval, bolo to 40 minut a ked prisli na nas kuk,tak oliv vkuse s maserom cosi riesila x;o)

blumka
26. júl 2010

@olifcek jj to poznam..u nas leti prva Terezka ked ocko pride, to sa mu hodi okolo krku a stiiiska a juli skace a vyska 😀
som jej teraz zavesila na nohu hracku, nech sa natahuje, lebo uz si sice nozku pritiahne aj ponozku uz taha ale do pusy este neee...asi jej vadi brucho 😅

olifcek
26. júl 2010

@blumka mne zas Oliv nejak moc narastla za posl. par dni...vidim to i ja, a to som s nou kazdy den....vlastne, kazdu minutu 😅

maminnka
26. júl 2010

@olifcek @zucana ... este chcete tie repelenty? ja som to uz pred dovolenkou nestihla... :( prepacte

olifcek
26. júl 2010

@maminnka chceeeeeeem...ja som to vcera nekupila, bo nemali x;o(((( das mi na seba mobilek? mozno i zajtra skusim kuk, ci maju inde, a ak ano, dam vediet, ze uz netreba...ak kupis skor ako ja, dala bys mi vediet Ty, hm? x;o) lebo zase...ked bude hic, tak skoro sa vonku nedostaneme, ble

zucana
26. júl 2010

@maminnka aj ja si prosim tie 4 kusy ;)
a mohla by si dojst na stretko 😉

maminnka
26. júl 2010

@zucana kedy je stretko? nemam sancu citam 30 stran dozadu... pridem velmi rada!

zucana
26. júl 2010

@maminnka 29.7. o 15.00 v eurovea ;)

zucana
26. júl 2010

@kontktuj aj katinu pls

laxity
26. júl 2010

@zucana v tej istej kaviarni?

zucana
26. júl 2010

@laxity oki
TAKZE STRETKO 29.7. O 15.00 EUROVEA KAVIAREN PRI NEXTE A H&M AK SA NEMYLIM 😉

selyma
26. júl 2010

@laxity
@lenica81 dakujem vam babky. odovzdala som odkaz. Posiela vam oslintanu pusu

selyma
26. júl 2010

@zoska Klaudika presne tak isto rozprava, asi by si rozumeli 😀

zoska
26. júl 2010

cafte 🙂
o akych repelentoch ste sa bavili??? 😕
Inak je v euroveii nejaky prebal. kutik, kde by sa dalo pipadne kojit, minule som tam nic take nenasla, tak som kojila vonku, ale ak bude skaredo....
a asi pojdem taxikom a naspat skusim poprosit svagra ci by ma nevzal a ak nie tak tiez taxikom...musim vyuzit sancu, ked uz budem v BA 😉

zoska
26. júl 2010

@selyma 🙂 nuz co, ukecane baby mame 😉

selyma
26. júl 2010

@zoska 🤐

selyma
26. júl 2010

babky, mne sa tak zda, ale mozno sa mi to len zda, ale Klaudika ma asi opuchnute dasienka. Na tom by asi nic nebolo, ale ona ma ich opuchnute na 3 miestach: na troch ocnych zuboch. Dva dole a jedno hore (to druhe hore mi nechce ukazat). Normalne ma na dolnom dasienku uz take scervenane a hore tiez taku hrcku. To sa mi zda dbre? Ci len sa mylim, ze by sme zacinali ocnymi. Ved to by bola ako upir

blumka
26. júl 2010

@selyma Juli ma zasa kopceky nie na ocnych ale na trojkach...niekedy vraj mozu vyjst zuby tak kadejako, ale skor si myslim ze tie kopceky tam budu ale pojdu zuby pojdu poporiadku

selyma
26. júl 2010

@blumka aha, takze oni pojdeu velmi pomaly, az kym ich tie spravne nepredbehnu

laxity
26. júl 2010

@zoska je tam prebaľovací pult a aj stolička na kojenie 😉 ...my sme kojili v kaviarni a aj prebaľovali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre