Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. aug 2010

ved teraz je teplo itak, kupim na jesen nejake fajneeeee a aj do ba asi skocime v septembriii 😉

blumka
2. aug 2010

@olifcek viem ze mimo leta, sa velakrat stane ze urobia aj v priebehu tyzdna, len v lete kazdy cestuje a maju viac pasov na vybavovanie..ale mozno stihnu 😉

blumka
2. aug 2010

@olifcek, moja ty si co vcera potrebovala? ja som az teraz vytiahla mobil z kabelky 😕 dufam, ze nie nieco surne...kurnik, ked ja mam telefon na paradu asi

olifcek
2. aug 2010

@blumka zajtra ma mm poobede dovcu, ideme na gyndu kvoli potvrdeniu na baby plavanie, potom podpisat zavaznu objednavku na okna, ddame robit do dvoch izieb zo 4, zatial, predtym by sme na pasove moli skocit...idem kuk, jak pracuju x;O)

olifcek
2. aug 2010

@blumka @garonka uz je to paseee

@matesl ja na vestice neverim x;o) aaa dik za huggies...ako i @zucana pisala, su super...ja som huggies 1 a 2 nemala moc rda, pampersky boli lepsie pre nas, ale 3 ai naopak...x;o)

matesl
2. aug 2010

@martinaj jeej ta ty tuuuu 😀 daj aj ty foto

zoska
2. aug 2010

@maculik je to mliecna...
ja som myslela ze t co sa rozraba do vody je nemliecna a ta co do mlieka je mliecna 😅 no sekla som sa, ale uz neriesim...
svagrina mi odporucila sunarku potom, uvidim ci budem pokracovat v kasiach ked skoncim s touto, ak ju vobec miniem...

matesl
2. aug 2010

@olifcek my sme davali spravit pasy a boli za 10 dni bez urgencie, skus 😉 maleho mame zapisaneho, bez prsa aj tak nevycestuje 😀 😀 😀

olifcek
2. aug 2010

@matesl jj oliv tiez bes prsa nevycestuje 😀

olifcek
2. aug 2010

...bez

matesl
2. aug 2010

@blumka 😀 😀 😀
no ak ti dala take ako mne dnes maly...fuuuj, mne sa zda ze viac smrdka a to este neje kuracinu 😅
ale kaka mu iz len obden, asi uz fakt treba prikrmovat, ked tak vsetko spotrebuje z mlieka, ze len kazdy druhy den kaka, pred tym kazdy den 😅

olifcek
2. aug 2010

baby topanocky su pase, ale neviem zohnat plavky x;o(((( pre oliv...

blumka
2. aug 2010

@matesl nastastie neboli smradlave 😀 😅

zucana
2. aug 2010

@matesl ty kokso aj mne mala takto nikedy vstava v noci a aj ma zle sny uz som sa na to pytala v svokra teme...nemozes mi dat kontakt????
inak kde je akcia na plienky?bo ja sa vcera pomylila lebo v dmku nemali nic male balenia a kupila som tie nohavickove 😅

zucana
2. aug 2010

babce a mozem dat vikinke vyzivku s ryzou????
a moze mi niekto napisat ze ktore su tie lepkove potraviny pls??? 😅

zucana
2. aug 2010

inak moje dieta nechce zaspat ssamo v postielke ale ja uz som rezignovala lebo odtial potial s mojim chrbtom
a naucila sa tu spulit pusu placlivo :D
a pisti v postielke....pridem zahrozim jej ze nono no ze uz to maminku nebavi musi sa spinkat a ona sa mi rehoce
a vika normalne za mnou reve a mama je z toho hotova a to tak ale az po hodkeked zisti ze tam nie som a ze nedokaze by s inym ale take trucovite revy na cely aupark a pod 😕

zoska
2. aug 2010

@zucana zuzi lepkove potraviny su vsetky ktore obsahuju muku, krupicu...proste nieco z obilia- pecivo, keksiky, piskoty, krupica, suchare.....

@olifcek ☹ skoda ze si skor nepisala, v mothercare v Blave mali krasne detske plavky, dievcenske, cele zlavnene na par eur 😒

zucana
2. aug 2010

@olifcek ked chces ti kupim plavky v mothercare len povedz na ake velke a pak poslem so zabou ak neponahla ze zajtra musis ich mat....

zucana
2. aug 2010

@zoska dikes a tak cim zacnem dokelu 😕

kleopatris
2. aug 2010

@matesl ja uz prikrmujem asi tyzden a super 🙂 konecne mi maly pekne zacal kakat, lebo predtym kakal asi kazdych 10 dni. Sice najprv mu nic nechutilo, ale jak ochutnal cuketu tak jedol jak o zivot. A chcela by som este pridat kasu ryzovu, len musim este kupit. Inak aj nas hentak spava, ze do L a cela postel jeho 🙂

Baby pretacaju sa vam uz deti aj z bruska na chrbatik? nas sa ani len nesnazi, proste reve dokial niekto nepride a neotoci ho 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
2. aug 2010

@zucana daj do zeleninkoveho vyvaru zavarit lyžicku krupice 😉 alebo kup piskotky pre babatka od 6mesiacov, take bez cukru nech cucka 😉

zoska
2. aug 2010

@rivatha krasne fotocky, ste boli v rajeckych na vyletiku, ze? aj pocasie bolo krasne 😉

zucana
2. aug 2010

@zoska a tie piskoty kde maju vsak ja som to nikde nenasla a plasmonky maju cukor..... 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
2. aug 2010

@rivatha dobry....aj nasa uz sem tam sa zaprie 😀 a bacha na radiator 😀 😉

kleopatris
2. aug 2010

@rivatha wow jaky sikula 😲 to nas zdviha len prsia hore a krci nohy, ale brucho este od zeme neodlepil

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
2. aug 2010

@rivatha ja davam vankuse 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre