Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
15. aug 2010

@laxity no jo aj v spravach sme boli, ale nase mesto na tom nieje az tak zle....

blumka
15. aug 2010

tak fotky su v neverejnej galerii 😉
@zoska, fiha...zasa povodne? ☹

garonka
15. aug 2010

@svetlankat no ja dnes kupila mixer Braun, zda sa že je oki, mrkvu som uvarila vo vode a tak zmixovala na pyre ale tu oranžovu farbu keď Tobi videl mal dosť, zjedol mi z toho asi 3 lyžičky ale tak ho napinalo až som mu mandle videla joj

garonka
15. aug 2010

@zoska zemiačik je vraj horší ako mrkva 😅 ale kašu to heeeeeeeeej, toto mi jesť bude 😀

zoska
15. aug 2010

@garonka a nemala si tam nejaky kusok? lebo mne tam ostal kusocek mrkvy a malu tiez naplo, potom vyplula a papala dalej...

garonka
15. aug 2010

@zoska praveže nie pekne to bolo zmixovane ale keď som to ochutnala no ani sa nečudujem 😀

nejde mi tu hodiť video, joj ale na fb mam 😅

zoska
15. aug 2010

@garonka no ta chut nic moc, no detom to vraj chuti 😅 no ale Tobi uz bocik okoštoval, tak co mu mrkvu pchas 😀 🤐

inak Neli zasa spustila rev po 40minutach....tak ako vcera, dala som jej papt, tak sa natahovalo, zapasila, cela sa spotila, plakla pri tom teraz zaspala...mi to pripomenulo tie trojmesacne koliky 🙄

olifcek
15. aug 2010

mne velmi chuti mrkvicka a vsetko vlastneeee

olifcek
15. aug 2010

@zoska 😅 takyyy som skoro Olivke vcera kuuupila...ale kym byvh ju ja do toho oblieklaaaa

zoska
15. aug 2010

@olifcek som ti musela hodit to sem, lebo som si na teba spomenula hned ako som to zbdala 😉
ono sa len rukavy spredu navlecu a vzadu je na suchy zips...ja mam podobny styl podbradnikov ale bez rukavov to je pravda, no len uz jedno body mame od mrkvy poznacene a nezislo ani praním 😒

olifcek
15. aug 2010

@zoska jj, minnie sa i luuuuubi velmi x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. aug 2010

dobre ranko..my vyspinkane...deti mi vcera zalahli o siedmej, juli je hore od siestej a Tete este spinka 😀

garonka
16. aug 2010

bre rankoooo, aj my vybuvaní od pol desiatej do pol siedmej a papanie až teraz, až sa mi lesknu očka 😀

dnes to takisto vyzera na horuci deň ah jaj

garonka
16. aug 2010

happy birthday mame dnes pol rokaaaaaaaaaa 😀 😀

@zoska a aj @mamminnka všetko naj naj

garonka
16. aug 2010

dopísane, povedane môžem isť sa hrať 🙂

svetlankat
16. aug 2010

@garonka vsetkym polrocikom vsetko naj

Dobre ranko

laxity
16. aug 2010

@zoska @garonka @maminnka všetko naj drobcom 😉

a dobré ránko prajem 🙂

svetlankat
16. aug 2010

Juuuj baby u nas taka otrasna noc, boli sme kazdu hodinku hore a to preto, ze Miska putovala po postielke a potom sa stale jedovala. Mozno aj preto ze bolo dost teplo.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
16. aug 2010

ahojkoš 😉
@garonka dakujeme, aj vám vše náááj 😉
@maminnka Ntálke krásny ppolročik želáme tiež 🙂

baby, nasi mali vecer privalovu vlnu, meter vody v pivnici, uvazovalo sa o evakuacii, lebo domy ccez ulicu zlilo pol metra nad zemou, ale nakoniec sa neevakuovlo, nasi boli hore do 1.30, potom uz isli spat, su hotoví ☹

zoska
16. aug 2010

@svetlankat to poznáááám doverne 😒 , ale dnes som ju bola napravit asi len 4krat a papala len 2krat takze celkom uspech....len to ani nechcem pisat, aby nebola katastrofa dalsiu noc 🤐

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
16. aug 2010

@zoska ta voda je fakt, katastrofa.
@rivatha to by bolo keby uz rozpravali. Miska na brusku nechce byt. Preto je asi hore kazdu hodku, lebo stale ju najdem na brusku a to sa jej vobec nepaci. Rada spinka na boku

zoska
16. aug 2010

@rivatha vynasali celu noc veci na povalu, neviem aka je skoda...
ono to totiz nieje ich dom, ale ich kamaratov a oni ho maju v prenajme kym neprerobia byt, uz sa ta prerabka vlecie strasne dlho...takze ti ich kamarati tam prisli a nosili spolu veci a ostali tam aj spat...

ono je to rodicovsky dom tych znamych, sluzi skor ako chalup a nasi su tam docasne, takze cenne veci tam niesu nastastie

svetlankat
16. aug 2010

@zoska aspon ze tak, ale aj tak hroza, vsak? Clovek ked sa na to pozera a pocuva je mu do placu a to to nemusi ani prezit

zoska
16. aug 2010

@svetlankat presne tak, nikdy by som neverila ze v nasom meste sa toto udeje a preds vcera zaplavilo dve sidliska...rozliali sa take potociky co ani neviem ze existuju...
a absolutne si neviem predstavit co prezili ludia na vychode, v Niznej Mysli a podobne, prisli uplne o vsetko...nemaju nic a z toho nic este musia platit uvery....to je strasne

maminnka
16. aug 2010

@garonka @zoska aj vam vsetko naj k pol rociku 🙂

zoska
16. aug 2010

boze baby ja som sa vyblokovala na bankingu...uz asi dementniem a terz mi nefunguje ani ta bezplatna linka, hlavn vec ze je to nonstop sluzba 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre