Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
20. aug 2010

@olifcek a to nemoze byt tak obycajny bus ako pisala @blumka , tam sa neda, ale na taku cestu urcite daju lepsi bus

zoska
20. aug 2010

@olifcek malo slovenskych busov ma pasy...no z hladiska bezpecnosti, pripadnej kolizie by bola viac chranena vo vajku ako na kolenach...ale nechcem take tu pisat 🤐

zucana
20. aug 2010

cafte baby dik za ozvy .vstali sme pred chvilkou a uz nic nemame.spali sme krasne aj kedja teda moc nie az nad ranom lebo som ju kontrolovala ale bola kludnejsia ako inokedy 😅
ja bych sla hned v utorok k lekarke ked sa len trosku vyhodila aj som volala ale je na dovolenke.na pohotovosti by jej dali tabletky a takto som jej dala fenistil a v pondelok hned pojdem k nasej....
rano jej chcem dat cerstve marhule ale jedla ich len v presnidavke tak neviem ci mam pokusat a radsej dat to co uz mala....hm?
@olif ja koza som nedala do tasky tie plavky 🙄
@zosi stastnu cestu snad sa vidime ozvem sa 😉 buduci vikend....alebo uvidim cez tyzden ked neni vela ludi....
@blumi skore uzdravenie nech to rychlo prejde....mne sa mala dnes vykakala do ruky ked bola na rukach bez plienky ked som ju vazila (foto dam do tej novej temy 😉 )....kolko sa to teraz pribera????a kolko ma merat lebo pribrala za 2 mesiace 400 gramov....

zucana
20. aug 2010

@my sme sli minibusom tam boli pasy.....a vajko som priputala ako v aute 😉

jaja32
20. aug 2010

@blumka tak toto tam je napisane...., to sa len vyrovca isti...asi: AVENT garantuje životnost VIA pohárků na čtyři použití.

olifcek
20. aug 2010

@zoska jasne jasne, chapem, vajko je doleziteeee, ja sa so svetlankou iste dohodnem na pozicani, len, co s tym, ked sa nebude dat pripevnit...ale myslim, ze minimalne vpredu pasy su, aspon v dialkacoxh...poriesime a ked, tak mozno nepojdeme, radsej...

a to musime to vajko pripevnit v protismere jazdy i v buse, jo? nech netraposime, hehe...@svetlankat da paq snad i kratke skolenie 😵

blumka
20. aug 2010

@olifcek je dost cerstvo vonku...sice na slniecku prijemne ale v tieni uz nie je horuco...mne sa zda ze uz ide jesen...a akurat je take pocasie ze si clovek mysli ze bude horuco tak sa vyletni a ofukne ho chladny vzduch a choroba na svete...no ale neviem..ale v manduce jej bude teplo akurat nozky ..ale asi mate ponozky, ze?

blumka
20. aug 2010

@olifcek ano protismer

jaja32
20. aug 2010

@zucana my sme pribrali za mesiac 400 g, ale tusim @blumka pisala, ze uz staci aj 300g

olifcek
20. aug 2010

vajicko je to iste ako asutosedacka ze? akurat, ze je vajko viacucelove, tak?

olifcek
20. aug 2010

@zucana v pohode 35g tyzdenne x;O)

jaja32
20. aug 2010

@zucana uz mame zabu dakujeme, teda vozi sa s mm. MM hladal starsiu pani a bol milo prekvapeny 🙂

olifcek
20. aug 2010

@zucana a mne kolega konecne dvihol mobil...a snad dnes mi to prinesie...som si neuvedomila, ze sme mali zatvorene, dnes sme otvorili a chalani makali cely tyzden po 14 hod. a viac...a nevadiiii, budeme bez plaviek, bude na holaka, chi

zucana
20. aug 2010

@kde je ta tabulka kolko sa ma priberat a ta kde je napisane kolko ma merat a vazit???ja blba uz si to dam mezdi oblubene...
a s tymi marhulami co teda???

olifcek
20. aug 2010

@blumka ak by si chcela, mozem svetlanke dat i Tvoje tricko... nej to mas asi blizsie ako ku mne...ci?

nebodaj dame stretko niekedy v ke?? x;oD

a joooo, ja chcem jeseeeen

olifcek
20. aug 2010

@zucana ja davam cerstve marhule a pohoda x;o)
tabulka

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

olifcek
20. aug 2010

@blumka vajicko je to iste ako asutosedacka ze? akurat, ze je vajko viacucelove, tak?

jaja32
20. aug 2010

@olifcek aka si sikovna 🙂

zucana
20. aug 2010

@olifcek a to kolko sa ma priberat co si vzdy dala.....

olifcek
20. aug 2010

@jaja32 😵 😵

odpovedz mi Ty, prosim

vajicko je to iste ako asutosedacka ze? akurat, ze je vajko viacucelove, tak?

prepacte, ale ja sa v tomtop fakt nevyznam...

blumka
20. aug 2010

@olifcek vajicko sa vola ta najmensia autoseddacka od 0 do tusim 10 ci 13 kg 😉

olifcek
20. aug 2010

@zucana
1.- 2. mesiac priemerne 120-250g tyzdenne
3. - 4. mesiac priemerne 70-110g tyzdenne
5. - 6. mesiac priemerne 35-55g tyzdenne

olifcek
20. aug 2010

@blumka ale pripevnenie je ako autosedacka, ze? mm zistuje ten bus totiz

zucana
20. aug 2010

@olifcek a 7my mesiac??? 😅

blumka
20. aug 2010

@olifcek kazda autosedacka sa pripina pasmi, ci mala ci velka, ci neviem aka.akurat ze kazda ma na to svoj princip..ale kazda na to potrebuje pasy 😉

blumka
20. aug 2010

@zucana cim dalej ty menej...

blumka
20. aug 2010

@zucana uz by som neriesila mesane priberanie ale pozrela sa na porodnu vahu a vyratala si ci stihate do roka ju strojnasobit ak ano tak nech priberie aj za 3 mesiace 400g 😉

zucana
20. aug 2010

@blumka mame cca 7,8 kg a porodna vaha bola 3110 a mame 7 mesiacov 😅

olifcek
20. aug 2010

a my mame 5700g mozno i viaaac uz a porodna bola 1940g, chi a mame akoze 6.5mes. 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre