Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. aug 2010

@zucana takze mate este 5 mesiacov aby ste pribarli 1,5 kg 😀 😀 takze sa voooooobec, ale voooooobec nestresuj vahou 😉 nie je mozne ze tolko za 5 mesiacov nepriberete 😀

blumka
20. aug 2010

@olifcek ale v tomto neodpocitavaj 😀 bo by si musela vahu pripocitat 😀

zucana
20. aug 2010

baby poradte mi co s boxom...blum ty mas aky??? alebo aky kupujete? a postielku ste kde vyuzivali prenosnu blumka...lebo ved v hoteloch maju tak to budem potrebovat???

olifcek
20. aug 2010

@blumka si robim prdeeel, viem, ze v tomto nemam odrataaavat..lekarka mi povedala, ze nech priratam vzdy 1.5kg 😀 😀 😀 😀 neviem, ci si ale prdel nerobila

blumka
20. aug 2010

@zucana jaky box?

blumka
20. aug 2010

@zucana postielku sme vyuzili vsade kde sme sli a nemali detsku postielku. 😉

njonja
20. aug 2010

@blumka, rzim palce, aby sa malej co najskor polepsilo! Hnacky su hnusna vec u malych deti. Mas super muzicka, ze ta nechal vyspat! Boze , ako by som to potrebovlala! Maly vysi na cicku uz dva mesiace v noci - budi sa mi kazdu hodinu skoro kazdu noc... Ja uz nevladzem😢
@zucana, som rada, ze viki je uz ok. Daj vediet, ako to prebieha...Ale hadam je uz z najhorsieho vonku...

blumka
20. aug 2010

@njonja dakujem za juli...
no u nas je to so spanim lahsie, kedze juli je na UM, mozme si dovolit vymenu...to je asi jedina vyhoda UM 😅

blumka
20. aug 2010

@olifcek no ale aj bez priratania ci s priratanim dosiahnete v roku 3nasobok porodnej, ne? 😉

blumka
20. aug 2010

moji rodicia maju dnes 33 vyrocie sobasa 😀 😵

olifcek
20. aug 2010

@blumka veruuu, saq ju mozno uz i maaameee

ideme po pas

a busy nemaju pasy....pojdeme v manduce asi...abo nepojdeme vobec....ide sa rano o 6tej, to oliv bude hajat a dom sa ide tiez o 6, len vecer, co by tiez mohla hajat...

no neviem...s mm si premyslime... ☹

olifcek
20. aug 2010

@blumka wooow

blumka
20. aug 2010

@olifcek chod! olivka jeden den bez svojho obvykleho rezimu prezije...a vam vsetkym trom to pomoze...
musis zit nielen ako matka ale aj ako zena a ako clovek...olivka uz ma 8 mesiacov je dost velka na to aby jeden den dovolila aj tebe aby si zmenila prostredie a trosku si oddychla...uz len tym ze budes inde a hlavne s manzelom budete spolu ti pomoze...
je blbe ze tam nie su pasy, snad sa nic nestane ale ak uvazujes len kvoli olivkinmu rezimu zeby ste nesli tak ti hovorim chod

blumka
20. aug 2010

@olifcek aha mi doslo, ze teda v manduce bude spat...no tak teda to je ok..ne? ti pospi nebude robit soromoro v autobuse..ako dlho sa tam ide?

lucia411
20. aug 2010

olifcek....suhlasim s blumkou...musis fungovat normalne ako kazde ine maminky...a olivia sa tiez musi naucit byt aj kusok bez maminky..je uz velka slecna🙂

zoska
20. aug 2010

@olifcek chod, budete sa mat dobre...cestovanie zvldnete, zabavite sa 😉

inak ja tu este straším, lebo dieta zaspalo 😅
ked sa zobudi, dame papat zeleninku, vyčkáme kým bude unavená potom pojdeme aby po ceste spala, dufam ze to klapne..do Blavy ma berie kamos s frajerkou a ak malá bude pílit uši tak si to s dietatom aj rozmyslia 😀 😝

lucia411
20. aug 2010

babulky...1 otazka: ako podavate detom polievky?lyzickou ci flaskou?vopred dakujem za odpovede

olifcek
20. aug 2010

a sme domaaaaa

baby, ja chcem ist, Oliv tiez rada chodi kade tade, teda odskusane len v kosiciach, ale predsa...x;o))

len sme s mm uvazovali kvoli tym pasom, ze tam niesu...tak oki, Olivka bude v manduce, tak je to snad bezpecne...

jaaaaj, ci sa tesiiim, ani moje sunky mi nevadia, a verim, ze si i zaplaaaavam, konecneeeeee

blumka
20. aug 2010

@olifcek a de to vlastne idete? nie je to asi velmi daleko, ci?

olifcek
20. aug 2010

@blumka 3 hodky x;o)) a zas neviem kam, zistiiim

blumka
20. aug 2010

@olifcek takze olivka bude sebavodoma poriadne 😉 😅
inak viete co mi dnes povedala lekarka? sme boli u zastupujucej bo nasa ma dovolenku..a vravi ze musim mat vela roboty s detmi a ja ze ani nie vela lebo ony su obe dobre deticky, take spokojne...ona sa na nas s mm tak kukla a vravi, no ale aj vy dvaja vyzerate spokojni a vyrovnani, to preto mate take deti 😅
ona taka starsia pani..a sme prehodili zopar slov o uponahlanom svete a tak...no mala podobne nazory ako my s mm co sa tyka vychovy deti a rezime a tak...

blumka
20. aug 2010

@olifcek to zvladnete...ked my s dvoma detmi to zvladame raz mesacne tak aj vy 😀

olifcek
20. aug 2010

ale bude to rano boj....ved ja budem musiet Olivku zobudit, glg...

garonka
20. aug 2010

@olifcek len choďte choďte aj počasie vam zajtra vyjde ma byť horucooooooooooo

my ideme v septembri do Tatier no som zvedava ako to tam zvladneme

olifcek
20. aug 2010

@blumka jj zvladneme, tesiiiim...oliv ak sa prebudi, bude kukat z okna

veru, Oliv asi bude sebavedoma riadne x;oDDD uz teraz je, mam pocit...inak, kazdy, co vidi Olivku povie, ze ake spokojne, usmievave, vnimave a komunikativne babo...hehe...najnvsie i na ruky k inym nema problem ist, chi...meni sa, meniii

blumka
20. aug 2010

@olifcek to nic 😉 este ju budes v zivote musiet velakrat zobudit 😉 bud ju ked uvidis pohyby oci pod vieckami, vtedy sa sniva a je lahsi spanok, nebude jej to tak vadit akoby si ju z hlbokeho zobudila 😉
a nebojte sa, deticky su prisposobive, my labzujeme tolko ze uz to mne vadi a moje deti aj tak vzdy lepsie spia mimo domu 😀

olifcek
20. aug 2010

@garonka v septembri ideme do noveho mesta nad vaaahom, hodku od ba....mozno by sme kratke stretko mohli dat, ak by bol zaaaujem, hm?

blumka
20. aug 2010

@olifcek a hovorila som ti? 😀 😀 vsetko chce svoj cas 😉 ked bude Olivka v puberte a bude s nou trepat vsetko a pride za tebou s nejakym problemom a bude ti doverovat a bude vediet ze si stale pri nej a ze ju podporujes a bude sa na teba obracat s prosbou o pomoc, tak si potom spomen ze to preto lebo si ju stale zo sebou vlacila a ze bola stale na prsniku 😉

selyma
20. aug 2010

dnes mi prislo triko, tak sa vytesujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre