Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
9. sep 2010

@jja jej to je pravda, aj moj mm nas vola mafia

svetlankat
9. sep 2010

@andrea2603 😀 😀 😀

olifcek
9. sep 2010

joj, nadherne...ale ja uz fakt nic nemozem ☹ http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9062368&tab=4

olifcek
9. sep 2010

nas vigantol nesmrdi, tak davam dalej....vcera som pediatricku nestihla, tak sa chystam zajtra k nej.... 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. sep 2010

@rivatha budu davat to iste, len vymenia kvapkadla, podla mna 😉

zoska
9. sep 2010

ahojkoš 😉
@jja @blumka všetko naj k 7 mesiačikom 🙂

tie keksky mam doma kupene a v zlozeni nieje cukor http://www.herobaby.cz/susenky-bio-banan.html
este som ich neskusala, ale chrumky u nas nezafungovali, trochu to ocucala a zahodila 😅

@maculik sa už tiež dlhsie neozvala, som zvedava ake maju pokroky 😉

zoska
9. sep 2010

mm nas nenazval mafia, ale nejak inak, neviem si spomenut ako...a tiez pri prilezitosti stretnutia na chate 😀
ked si spomeniem napisem 😀 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. sep 2010

@zoska ja mam tie iste keksicky, bananove i vanilkove, a davam ich olivke do ovocia,pomixujem a lepsie jej tak chuti ;)) davala som jej ich aj v malinkych kusockoch do pusy, ale paq sa poblinkala neskor, lebo ich nepokusala poriadne...ale zeleninku, ci ovocie i ked dam v kusockoch, spapa a neblinka, len napriklad banan hlta, nekuse ho moc,tak ten nedavam len tak...stale mixujem, ale ked je netrpezliva, davam jej ochutnat , z coho ma veliku radost x;o)

olifcek
9. sep 2010

@rivatha JA SOM ICH HLADALA V TESCU, ALE NENASLA SOM ich, @garonka nedvihala, tak sme sli prec a nasla som ich v kauflande 😉

olifcek
9. sep 2010

jaaaaaaaaaaaaaj @blumka @jja krasne vymesacninyyyy

a martinkam vsetko naaaaaaj k meninkaaaam....de je matka? ta z humenneo ci odkial?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
9. sep 2010

@rivatha ja som ich kupila u nas v tescu, ale minule som ich videla aj v DMke 😉
@olifcek kamoska co uz pridava olovrant ovocny tak tiez mixne keksik s ovocim 😉

olifcek
9. sep 2010

@maminnka uff tie dva tyzdne nezavidimveru ☹

zoska
9. sep 2010

@olifcek aj @matesl je Maťka 😉 všetko naj 🙂

olifcek
9. sep 2010

inak baby, my ked ideme niekam rano, nepapame vtedy ovocie rano, lebo nestihame...oliv sa zobudi, prebalim a obleciem ju a ideme...no a dnes mi na obed spapala asi 100g chcem jej to dat neskor dopapat, mam dat vecer este ovocie? ked vsetko pekne spapa, neriesim, dav na olovrant ovocie...i ked posl. par dni papala az na obed a neskor to dopapala...

olifcek
9. sep 2010

to na huste.tv uz nie je panelak? kde viem kuk vcerajsiu cast?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
9. sep 2010

nam sa nejako opozdil poobedny spanok,tak dufam,ze vecer bude spat...

@rivatha ,ta podlozka vyzera super,aj material prijemny na dotyk,idem ju skusit dat uz do kociara...som sa bala,ze to bude take tenucke...
A z balicku za 56 eur najviac zaujal stitok na kocke... 😅 😒 ale hodila usmev aj na psa Fredyho,a este sa s nim par krat buchla,ked ho isla hryzt a silno nim sekla rovno sebe do tvare..
Este pojdeme poprechadzat,ked vstane a dalsi den za nami..

zucana
9. sep 2010

na jojke plus davaju panelak o 15.00 som dnes zistila ale mm nepoviem 😀

garonka
9. sep 2010

@olifcek juj ta supravička je krasna, len ja sa s nakupmi teraz krotim kym nepride vyplata 😀 a šetrím lovky na sane 😀

selyma
9. sep 2010

babky, poradte. Klaudika nam vyŕastla z capaciek a trebalo by jej asi uz topanocky. Neviem, co jej kupit. Ci uz rovno cizmicky, ale to je este teplo. A topanky stoja teda. U nas v lekarni maju od 20€ viac.

olifcek
9. sep 2010

@selyma topanocky az bude chodit, kup capacky cizmickove, hoc len cherokee abo tu na bazari, ci na mimibazari, hm?

olifcek
9. sep 2010

@garonka 😉

selyma
9. sep 2010

@olifcek to aj take existuju? Ja kupujem cherokee ale nevsimla som si take capacky. Ale dakujem, popozeram

garonka
9. sep 2010

@selyma my mame taketo, su teple a stali 12 € a potom tie papučky

garonka
9. sep 2010

fajne vonku je zima a nam nejde ani tepla voda, no byvať v panelaku ma viac nevyhod ako vyhod 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre