Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
15. sep 2010

@maculik ja sice nekojim ale mne juli zaspava na rukach..a ma 9 kg 🙄 😉
boli sme plvat, bolo fajn, len dnes juli bola cely den akasi mrzuta ci co, tak aj tam sa stale stazovala 😀 ale fajna bola aj tak...a bola s nami aj terezka a ta sa tak bala ponorit ale dali sme jej rukavniky tak trosku s nimi poplavala tak bola stastna ze sama plava 😀
@suzon78 fotky z domu su na fb 😉

olifcek
15. sep 2010

jej, mm, ze ideme kuk filmik, mame par sebou, jupi. Je nachladeny, cize oliv je v bezpeci x;o)

jaja32
15. sep 2010

@suzon78 @garonka dakujem 🙂 uz mame prvy odber...priamo do nocnika. O 3 hod. ju musim zobudit, dam trosku mliecka a posadim na nocnik. Chudatko. Teraz ma aj vrecusko ☹

blumka
15. sep 2010

@jaja32 joj, to takto musite robit? aj v noci? 😕 chudatko...

jaja32
15. sep 2010

@blumka chcu 12 hod. moc.... aspon 2 dcl...sa zblaznili. Tolko nebude. Neviem ako inak to mam urobit. Musim ju teda len budit. Dufam, ze nenarusim rezim, v noci nepapkame len nad ranom.

blumka
15. sep 2010

@jaja32 a to nemozes cez den od siestej rana do siestej vecera?

jaja32
15. sep 2010

@blumka nie...nocny a rano o siestej ju dobre vyumyvat a dat specialne vrecusko na odchyt stredneho prudu mocu. To je vrecusko s pridanou skumavkou...skoro ma slahlo, ked som zbadala cenu...ze 4,50 eur, keby sa to aspon podarilo. Dr. tam je od 7,15 hod. a nedalo sa objednat na urcitu hodinu...tak si to tam zajra odstojime. 😠

blumka
15. sep 2010

@jaja32 aha..takze nocny...hmm...to je na figu 😒

jaja32
15. sep 2010

@blumka 😒 co uz

blumka
15. sep 2010

@jaja32 tak snad to je prvy a poslednykrat...drzim palce nech to je bez vacsich problemov

jaja32
15. sep 2010

@blumka dakujeme, verim, ze prvy a posledny krat

maculik
15. sep 2010

tak, drobci zaspali (aj ked Petrik sa o chvilu asi zobudi na dopapanie), mm isiel do roboty pozerat cez net Zilinu a ja idem konecne pokecat s vami a zacat pozerat Panelak.

@suzon78 a Timka sa ako ma?
to o tom spani ti napisem do IP, nech tu zase nezapisem pol strany 😅

@garonka no ved vy ste to tu v lete s @olifcek a @blumka drzali, strany nabiehali jedna za druhou, ked ostatne boli vonku 😎 a zrazu sem pridem po vyse mesiaci a Teba nikde 😀
a diky za pochvalu 🙂 Hej? myslis, ze sa podobaju? Lebo kazdy vravi, ze maly je cely ocko a mala je skor na mna. Ale asi nieco spolocne maju (musia mat, ked maju spolocnych rodicov 😀

a ani my nesedime a nechodime, teda on sa uz taha do sedu, ked sedi v lehatku, ked ho krmim, aj sa posadi, ale inak ho vobec nedavam. naco, ved sa este nasedi habadej.

@jja tak som rada, ze nie sme sami 🙂 Aj ked Petrik papa dobre, ale po tej hodke, ked uz ide spat, musi mat mliecko. No ale ked nabehnem na ucenie samozaspavania, tak mliecko postupne prestane papat po obede, lebo teraz ho ma vacsinou uz len na to, aby pri nom zaspal. ale zatial si to uzivam, ako ma hladka a ako taky maly krtko fuci a sape sa za mnou 😀

@lienka2 my sme mali nieco podobne, ritku mal vtedy az do krvi vystipanu na 2miestach a pipik uplne cerveny, pritom ho stale umyvam vodou po kakani, aj casto prebalujem. Natrela som mu trosku aj koncek pipika, ale len tak na tenko, no a vzdy potom umyla. A po 2dnoch to zmizlo. Ale uz som sa chystala k dr, keby to nezmizlo..

andrea2603
15. sep 2010

ja len kuk 😉 😕
@maculik už si nám chýbala, vitaj späť 🙂
@jaja32 no to s tým močom nezávidím, to je fuška, že 2 dcl. Kedy dáme stretko, keď si v NZ, hocikedy sa ozvi a môžme dať u nás kávičku 🙂
Liv tiež len na prsníku zaspí alebo mm na rukách, sama nehrozí ... a vyzerá to tak, že dlho ani nebude 😎.
Tak ja už utekám, deti čakajú .
Ahojte. A ozaj Lenka je tiež trošku soplíková, to z tohto počasia, raz teplo-raz zima 😒 , snáď to Liv nenachytá.

maculik
15. sep 2010

@jaja32 boze, to fakt budete musiet po takomto trapeni sa s tym odchytavanim este aj cakat? dufam, ze budu aspon normalni ludia a pustia vas, ked budes s babatkom.. normalne sa pytaj, popros ich, ze ides este na dalsie vysetrenia alebo co, necakaj tam.

@olifcek tak prijemne pozeranie. A @blumka mi prezradila, ze brat je uz v poriadku, tak som rada, lebo som na vas myslela, ked som sem nechodila, ze ako sa mu dari.

zoska
15. sep 2010

ahojky 😉
ja som trávila deň s našimi 🙂 moj tato bol chvilu kočikovat, hned ako malá zaspala ma poslal preč 😀 hrdý dedo 😝
no a bola som kúpit topánky, lebo sa bojím, že si pri tom vstávaní a státí moje dieťatko nôžky vyklbi 😅

@maculik zlaté su detičky a veeelmi sa na seba podobaju 😉
@granado no Nelky su sikovne teda 🙂 krásne pokroky robia

pridávam foto 😉

maculik
15. sep 2010

@zoska jej zosi, ako krasne stoji Nelka. To je take zlatunke, aki su ti drobci 😵
ja som akurat nasla v mobile, ze Adelka sa prvykrat postavila den pred 9.mesiacom, no som zvedava, ako Petrik. Ale ved mame cas.
@blumka chodite plavat? super 🙂 Ja som sa neprihlasila, ale ved neva, hadam ich naucime plavat aj neskor 🙂

a z Panelaka asi nebudem mat nic, mm mi volal, ze sa mu neda ten futbal poriadne pozerat v robote, tak som to musela sem nieco instalovat a asi pride cez polcas pozerat domov.

maculik
15. sep 2010

no, tak mi prave volal, ze ide domov, tak z mojho pohodoveho vecera pri MK a Panelaku nebude nic ☹

blumka
15. sep 2010

@zoska, jemine, Nelka je krasnucka...a dobre ze ste kupili topanocky, na prve krocky treba 😉

avaka
15. sep 2010

@zoska ,ako krasne Nelka stoji..mne sa to ani verit nechce....a krasne topanocky,my sme kupili rovnake,len iny obrazok,len neviem,ci nebudu aj male,kym zacne E chodit.. 😅
@lienka2,nemoze mat tu ritku z niecoho noveho,co papal?Som citala,ze aj tak sa to prejavuje a dr.sa ma vcera pytala na poradni,ze aky ma zadok,to sa predtym nikdy nepytala,az teraz ,ked papa prikrmy..

@jaja32 ,tak nech to zajtra dobre dopadne a nech dlho necakate 😉

@maculik ,krasne deturence,Petrik sa podoba na Tvojho muza uplne a Adelka ako ho dolezito drzi za tu hlavku 😀 ,ze:toto moj mladsi brat
A aj my sa kojime po jedle,obed papa malo a po desiate,ked uz niekedy nechce mlieko,ze je najedena,mam problem,lebo nemam ako uspat..Sice uz sme mali par takych,ze zaspala bez prsa,som pisala,ze som jej triasla ritkou,ale ani to zase nechce a zacne sa jedovat,ze nemoze zaspat...Minule som ju valala vo vankusi a zaspala.. 😀 ,uz je nechcem naspat na ruky davat,ked si uz konecne ako tak odvykla..

A plavanie bolo dnes super,E pospala v kociku predtym hodku,ale musela som ju zobudit,ale bola vysmiata nastastie...no a poobede sme mali malu rodinnu oslavu,tak sme prisli domov s plnymi bruchami...no vyuzity den 😎

blumka
16. sep 2010

dobre rano, my sme dnes hore od 4:15 🙄 zobudil ju plny nostek, tak som pekne krasne nabehla s vysavacom, odsala ale uz sme nezaspali 😒

lenica81
16. sep 2010

ranko...
@blumka ti nezavidim, my hore od 5tej... teraz zalomil, tak idem aj ja dospat... 😔
neskor sa hadam dotrepem... 😅

blumka
16. sep 2010

@lenica81 aj mne uz spi ale je velmi nespokojna, asi nemoze dobre dychat ☹ mne sa spat nechce, tak idem nieco pohladat na nete. kamoska caka v novembri babo-chlapceka tak nejaky darcek 😵

svetlankat
16. sep 2010

Dobre ranko, my noc v celku ok. Vcerajsi vecer bol velmi narocny, Miska velmi plackala a nevedeli sme ju ukludnit. No tie zubky dokazu potrapit. uz som aj calgel vybrala ale ani ten nepomohol. aj joj.
@maculik jej krasne foto, krasnucky su obaja

@jaja32 drzkam palce nech to dobre dopadne a necakate dlho

@zoska, krasne stojite a mate nadherne topanocky, fakt take neuveritelne foto. Taky drobcek a na nohach. Mne svokra vzdy tvrdila, ze moj mm zacal sam chodt ked mal 8 mesiacov a neverila som jej. Ale ked vidim tvoje foto, je to fakt realne

svetlankat
16. sep 2010

@blumka servus moja, mam pre teba nejake foto, ale folder ma 139 MB, musim mm povedat, nech ich zmensi. On vzdy robi v najvyssej kvalite. Vcera som mu nakazala, ze nech Vam spravi par fotos a niektore zabery su celkom fajn. Budete spomienku na vase prve spolocne plavanie. Alebo mi donesies na buduce kluc a ja ty ho dam aj s fotkami o tyzden. Podla toho, ake chces foto, ci velke alebo zmensene

svetlankat
16. sep 2010

Idem robit desiatu aby som mala pripravene ked sa miska zobudi

blumka
16. sep 2010

@svetlankat jeeezin sveti, to faaakt? jaki ste zlati aj s mm 😉 😵 😵 popytam sa mm ci nema v robote dajaky kluc a by zbehol k tvojmu mm a by ste to tam supli...radsej by som velke, lebo planujem dat robit kalendar a mozno by sa nejake fotos hodila 😉
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

svetlankat
16. sep 2010

ok tak keby mal nech ho necha mm v robote a zajtra ich mate. Keby tam nahodu nebol nech necha kolegyni
a nemate za co dakovat

blumka
16. sep 2010

@svetlankat no volala som mu, tak nema kluc pri sebe ale zajtra ho vezme, tak cez vikend nam to mozte nahadzat 😉

maminnka
16. sep 2010

@maculik krasne fotecky 🙂 veru, aj ja si myslim, ze Petik je uplne cely ocino, cim ho pozdravujem 🙂 Princezna sa podoba viac na teba, ale aj tam vidno, ze je "smrncuta" aj Vladoviny genmi 🙂 krasne deticky, mate, obe!

svetlankat
16. sep 2010

@blumka ok dohodnute, my ideme trosku do dazda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre