Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
23. sep 2010

noo, cas niekedy po 3, lebo priblizne dovtedy maly spava.

avaka
23. sep 2010

Ahojte,tak dnes nas snad caka lepsia noc,lebo som Vas normalne stihla docitat...po vcerajsej noci som ako matoha,mala sa budila po 30 minutach a v noci ani neviem... 😅 ,ved to si ani oddychut nemoze..ale zato cez den zase buvala...v noci len driemka,niekedy sa mi ani nepodari dostat zo spalne,aby sa nezobudila... 😕

@blumka,@maculik,aj moje oblubene su francuzske a cestoviny s vajkom 😝 k tomu zelen salatik,tie vzdy,ked nemam co papat..
Maculik,Ty to tak krasne opisujes,tie prechadzky,prirodu,ja si to predstavujem ako vo filme,na nejakej farme,tam sa Vam musi suprovo byvat..
@maminnka,tak po vcerajsom dni prisiel radostnejsi.. 😉 Sikulka je natalka 🙂
@zucana,ze babky 😠 ,aj ja malej ukazujem vonku kvietky... 😀

@lenica81 ,@jja ,aj ja ked vyjdem z tej vody,tak som taka tazkaaa 😅 ,ledvy ma nohy nesu..

@olifcek ,ved ste nas uz predbehli s tou vahou..idem kuk vase fotecky 😉
@ivka79,@alex,aj my sa pridavame k lenivcom,aj ked po dnesku nechcem Elusku urazit,lebo si u babky skoro sama sadla a tak sa gulala..aj na fit-lopte rada cvici ,hlavne pred zrkadlom 😎
My sme dnes boli dlho vonku,poobede aj pospinkala v kociku zo 2 hodky..
a na obed sme mali telacinku zemiacky mrkvu a fazulove strucky,to moze dufam..lebo celkom chutilo 🙂
@laxity ,krasna natalka 🙂
no to som zvedava,kolko toho pribudlo,kym odoslem prispevok,lebo zase sme sa zobudili..

laxity
23. sep 2010

no ved vyjadrite sa aj ostatné a potom sa dohodneme teda, že kde a kedy...ja sa prispôsobím alebo mm prehovorím, nech ma odvezie 🙂 ...ja to mám 30km takže v poho, len som tam v živote nebola sama autom 🙂

maminnka
23. sep 2010

@maculik ano, platim vzdy kreditkou, ale hovorim, na tomto webe sa uz nebojim, kupujem tam roky, inak vsetko cez paypal, akurat tato stranka ho nema. A francuzske zemiaky aj ja zboznujem 🙂
pondelok zapisujjem, u mna dohodnute 🙂

raa2
23. sep 2010

@maculik a o kolkej je to stretko? a je to v tej euroveii?

raa2
23. sep 2010

Baby co vravite na to znizenie RP?

lolka
23. sep 2010

cafte,
@maminnka tak to nasa lyzicka nebola, my sme nepapali 🙂
@jja tak to ti verim, ze si unavena, ja som tiez po kazdom plavani docela zmorena 😅 moj mm bol raz s Viki tiez plavat a potom len..."aky som unaveny" a pod. a to som sa potom o Viki postarala ja, obliekla, zbalila a tak 😀 chlapi 😀

lolka
23. sep 2010

@maculik pisem do kalendara stretko 😉 eurovea by bola super, len by som navrhla asi iny podnik ako ten kde boli zatial vsetky nase stretka, lebo personal je tam otrasny, ze @maminnka

maminnka
23. sep 2010

@maculik @lolka veru otrasny... ak je tam cosi lepsie, sem s tym. Ono, naprikald v Auparku je tiez prijemna kaviaren, ta hore pri Mothercare.

lolka
23. sep 2010

@maminnka jasne, to je Julius Meinl, ze ? aj tam maju dobre kolaciky 😀 mne je to jedno, ja sa dopravim hocikde 😵 a gratulujem Natalke, ze sa postavila, je to sikulka 😉
Viki sa momentalne najviac lubi, ked ju drzime pod pazuskami a ona ako keby skakala, odraza sa nohami a smeje sa. ona je cela nadsena a nam uz odchadzaju ruky, je tazka 😅

maminnka
23. sep 2010

@lolka toto skakanie frci aj u nas 🙂

@laxity bude Aupark pre Teba lepsi ako Eurovea?

laxity
23. sep 2010

@maminnka určite 🙂 ďakujem 🙂

ivka79
23. sep 2010

Baby, ak by ste niektorá natrafili na tú húseničku plyšovú myslite na mňa 😉 rada by som ju dala Lukymu pod stromček 😉

hajdylca
23. sep 2010

@maminnka @maculik do auparku na kolacik i ja snad pridem 🙂 4.10. ej??? isto sa i @janielah prida 🙂

raa2
23. sep 2010

@maminnka a kde tam je mothercare?

maculik
23. sep 2010

@laxity @maminnka @lolka @raa2 a ostatne - tak plati, Aupark v pondelok 4.10. poobede, cas by som dala po tej 3 niekedy. Aspon pobeham obchody, nie je tam sice Next, ale ako ste vraveli, cez tu kocku, co obj.z UK, to vychadza aj tak lacnejsie, tak nebudem zbytocne minat a obj.potom veci cez nu.

Idem uz spat, zase bude "super" noc, maly bol uz 4x hore, teraz som pri nom zadriemala, zobudil ma hrom (bola tu mala burka, uz odchadza, asi ta zmena pocasia), tak som vybehla vypnut PC.

Dobru nocku a drzte palce, nech sa trosku vyspim aspon tuto noc... Juj, blyska sa este, idem rychlo do postele.

maculik
23. sep 2010

@hajdylca @janielah priditeeee, dame kolacik, mnam mnam 😵 a najlepsie makovy, nech potom mali dobre spia 😀
tak ja paaadim, dobru noc uz naozaj!

hajdylca
23. sep 2010

@maculik juuj maculik, tak snad sa vyspis aspon troska 😵

janielah
23. sep 2010

pridem rada, len mi to hodte do smsky niektora, cmuk 🙂

zucana
23. sep 2010

@maminka napisali mi ze im neslo stiahnut z karty tak musim poslat na ucet peniaze...nieco s mojou bankou tak fasa....ale neva zaplati mm tym padom 😉
aj viki skace tak isto 😉
ja uz moc nestiham teda 😅 snad zajtra trosku ale musim urobit poriadok s vecami konecne a dozehlit 🙄
a snad vam to stretko vyjde...aj so mnou potom 😎

alex
23. sep 2010

@maculik no my máme 4.10. neurologičku ale o pol dvanástej, takže by som to stretko mala stihnúť.

No a čo sa týka nášho lenivca... neviem, on je celkovo kluďas, možno je to aj v jeho povahe a ja len chcem od neho veľa... aj sa trošku hnevám za to na seba. Ale myslím si, že mu to cvičenie aj tak neublíži a možno ani nebude treba.
Ja mám pocit, že má slabšie ruky. On sa na nich keď je na brušku tak nedvihne hore a tak isto sa ani za hračkami neplazí. Na štyri a hojdanie u nás nehrozí, ale zase musím povedať, že sedí. Viem, je to pasívne sedenie, nemalo by sa, ale keď ho posadím na puzzle, tak pekne sedí. Občas ešte padne, keď sa za hračkou naťahuje, alebo sa nakloní do zadu, že si to neuvedomí, ale inak vydrži dlho pekne sedieť. Pretáča sa zatiaľ len na bruško, späť ešte nie.
@olivcek Na plávanie chodíme, práve do toho rehab. centra, kde nás aj na toto cvičenie lekárka poslala.

zoska
23. sep 2010

cafte 😉
nestíhačky 😅 ale fakt neviem kde mi hlava stoji, to dieta by len stálo a ja nic potom nestiham 😖
cosi som precitala, ale uz nefunguje mozog na odpisovanie 😔
zavidim stretko, ale snad sa aj ja opat dakedy do Blavy dovalim 😀
dobru nocku 😉

hajdylca
23. sep 2010

@raa teraz citam, to znizenie.... ako no o 66 eur dostavat menej 😠 😠 sa mi zda v celku dost ☹

alex
23. sep 2010

@hajdylca čo sa deje, aké zníženie??? 😨

zoska
23. sep 2010

od 1.1. 2011 bude rodicovsky prispevok pre vsetky mamicky rovnaka v sume 190eur
no comment 😠 😔

hajdylca
23. sep 2010

@zoska akoze idem radsej spat 😖 dobru a pokojnu 🙂

alex
23. sep 2010

@zoska
@hajdylca
Im už naozaj sprepáčením drbe?! Toto čo je za sociálny štát? Hlavne že oni v parlamente majú neviem aké platy a výhody. Je mi z toho nagrc.

alex
23. sep 2010

No ale píšu, že sa môže popri rodičovskej aj pracovať, tak hor sa hľadať brigádu, aby sme vyžili. Fasa toto. Taká som nasrdená 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre