Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
26. aug 2009

zuci a tie afp testy nie je to iste co tripple? Ja som si myslela ze hej, ja mam v sprave napisane, ze 14.9 odber krvi na AFP a v zatvorke mam napisane tripple.... tak teraz neviem ci som to nepochopila 😕

zucana
26. aug 2009

Vek matky + tri markery, najèastejšie AFP, nekonjugovaný estriol a HCG, sa nazýva triple test
ale hlavnym ukazovatelom tu je AFP.lekar mi povedal ze prave tento hormon ukazuje riziko rastepu....
no a pri double teste sa kombinuje vek, NT vysledok, free beta hcg a PAPP 😉

zoska
26. aug 2009

ahaa no dakujem za vysvetlenie...ja sa asi spolahnem na to co mi povie dr. aj tak s tym nic nenarobim...ale klobuk dolu ako sa ty vyznas 🙂

zucana
26. aug 2009

no je to zo stranyk fetalecho 😀
ale viem to vysvetlit takto polopatisticky ...ja som sa na to pytala aj znameho zo slovenska a on tiez ze double je presnejsie...lebo sa kombinuje aj s tou sijou...

dianab
26. aug 2009

Ahojte,tak som tu zas 🙂
Chudenko Olif, to je taký hrozný pocit, keď raz povedia, že niečo nesedí a potom sa človek iba stresuje. Chvalabohu s Olif to dopadlo dobre 🙂

zucana
26. aug 2009

diana a ty stale menis foto?
😅

blumka
26. aug 2009

OLIF, VIES AKO SI MA VYSTRASILA???...boze, chvalabohu ze je vsetko ok...tie debilne triple testy 😠 😠 😠
a gratulujem ku dievcatku...juj, ako je fajn to vediet, ze? 😉 , urcite bude zdravunke...
a super, ze ta vzali na to 3d hned...niekde musia zienky cakat niekolko tyzdnov, vies si predstavit ten stres? 😒
matka, utz sa nerobi pri kazdej kontrole..povinne je len 10, 20, 30 a 36tt a pomedzi to zalezi od lekara 😉
zuci, hanblive babo mas? no len nech nie je dokonca tehu 😀

zucana
26. aug 2009

blumi nestras ja som v tom ze na morfologickom sa ukaze lebo ten doktor ma bude pozerat co pozeral na NT a on tak dokazal s tym babom normalne pohybovat tak ja verim ze on mu tie nohy rozkroci 😀

blumka
26. aug 2009

zuci, napi sa studeneho pomarancoveho dzusu 😉 mne tak budili Terezku a ona sa zacala vrtiet asi ju to prebralo k akcii 😀 😀

zucana
26. aug 2009

oki blumi 😉 15.9. budem pit len pomarancovy dzus 😀
inak dala som foto bruska 😉

komarik
26. aug 2009

olifcek, som rada že to na koniec dobre dopadlo. Presne z tohoto mám strach aj ja. Som rada že si to zvládla a teraz pekne oddychuj. 😵

alex
26. aug 2009

ahojky,
olif som rada, že je všetko ok, gratulujem k dcérke 🙂

zuci pekné bruško 😵

dianab
26. aug 2009

Hej, Zuci.. stále mením foto, ale neviem, načo je to dobré 😅

janielah
26. aug 2009

caute baby, zuzi, videla som nuova fotografia, perfisne 🙂 som sa bala, ze len mne tak rastie 🙂

zucana
26. aug 2009

nazdis jani lepsie?
hod aj ty brusino 😉

janielah
26. aug 2009

no ano, len ja som zasa slamenna vdova a nemam ani zrkadlo take, v ktorom by som si odfotila ☹

mmaarrttiinnaa
26. aug 2009

ahojte uz som spät doma bola som u rodičov brasko uspesne s mojou pomocou zvladol ten reparat tak sme trosku oslavovali a teraz mi je tak trosku zle 😝

blumka
26. aug 2009

martinka, super... gratulujem braskovi 😉

zucana
26. aug 2009

gratulujem ;)

mmaarrttiinnaa
26. aug 2009

vdaka blumi skusky urobil najlepsie dnes mu aj ucitelka povedala ze keby nemal ten uraz tak v pohode prejde len vymeskat 2 mesiace ani poriadne znamky nemal ale uz to ma za sebou teraz si uzije yzden prazdnin lebo doteraz sa ucil a zase skola ☹

blumka
26. aug 2009

zuci, tebe tam kedy nabehla 18? 😀

blumka
26. aug 2009

no chudak bracho, ale hlavne ze uz je ok 😉

mmaarrttiinnaa
26. aug 2009

idem kocky kukat doktora Housa on je perfektni doktor 🙂potom sa este ukazem

zucana
26. aug 2009

bluminka v nedeli 😀
som 17+3 aj podla hlavicky 😉

blumka
26. aug 2009

a co ja som slepa? som si nevsimla 😀 😀
matka aj ja mam rada housa ale akosi sa mi nechce dnes kukat telka

zucana
26. aug 2009

blumi neva 😉

zoska
26. aug 2009

aj ja kukam housa 🙂 len mi zacina byt akosi blbo, neviem ci si nepojdem radsej lahnut...

zuci pekne brusko, som zvedava ake budem mat o tri tyzdne...zatial ho moc nevidiet, pokial nemam obtiahnute veci tak vobec...

mati...braskovi gratulujem a aj tebe vlastne 😉

blumka
26. aug 2009

zuci, veruze poriadne brusisko 😀 ..som zvedava na svoje o tri tyzdne 😉

martulanr
26. aug 2009

olif gratulujem k divcatku
ja som bola dnes na krv tak som zvedava ci mi zavolaju alebo nie

mmaarrttiinnaa
26. aug 2009

blumi dnes mal hous velmi zaujim. pribeh
zoska diky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre