Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. nov 2010

@svetlankat ja idem do mesta tak ci onak x;o) takze super


@lucia411 uzi si dnesny vecer, den Ti stale patri a trva az do polnociiii
@svetlankat veru, deticky ked maju zabavku, su spokojne i bez mamky...ked su napapane a prebalene 😵 😵

svetlankat
4. nov 2010

@olifcek tak tak a kedy ides?

olifcek
4. nov 2010

@svetlankat okolo jednej, predpokladam....zmenime a stretneme sa?

svetlankat
4. nov 2010

@olifcek a kam konkretne mate namierene? no o jednej mozno o druhej by bolo ok.asi skor o druhej

olifcek
4. nov 2010

@svetlankat len do hudy a ine sportove predajne...chcem mm tie zimne topanocky kupit a kedze je to novinka nemaju a uz vobec nie v potrebnej velkosti...

olifcek
4. nov 2010

@svetlankat ale ja bych sla skor do mesta a paq by sme sa stretli a skocili do aidy na kolacik 😵 😵

svetlankat
4. nov 2010

@olifcek ok v pohode, tak o ktorej? ja od druhej hoci kedy, my papame o dvanastej, okolo, no a kym sa vychystame mozme ist.

olifcek
4. nov 2010

zajtra ma byt az 17 stupnov, wow....doobeda hmla, poobede zamracene...to asi nie je na zimnu capicu veru x;o) esteze som dnes oprala jarne ciapocky este

olifcek
4. nov 2010

@svetlankat vlastne jo, i my budeme papat okolo dvanastej, takze dajme o 14tej stretko v meste pri aide, hm?

svetlankat
4. nov 2010

@olifcek ok moze byt a prida sa este niekto??? @blumka skoda nemoze. @katka888 @garonka a kto je este z ke???

olifcek
4. nov 2010
avaka
4. nov 2010

@lucia411 ,aj ja zelam vsetko naaaaaaaaajjjjjjjj 😵 😵

k dnesnej teme...ja tiez bez malej velmi nechodim...sem tam mi ju cez prazdniny pokocikovala neter,ked spala,potom som bola akurat u dr.,a kadernicky,v obchode,to bol s nou mm...ale to asi vsjo.Tiez nenechavam vyplakat,i ked sa nakricala dost,ked bola mala,ale to hucala aj na rukach...
a citala som,ze napr.nosene deti sa skor pustia objavovat svet,ze budu sebavedome,budu vediet,ze mamina naruc je vzdy pripravena.......a mala som moznost vidiet aj opak,ked rodicia mali deti "v pazi"a zrovna tie deti volali mamu,len mamicka a velmi boli viazane na nu,akoby museli o jej lasku a pozornost stale bojovat a dozadovat sa jej...
@lenica81 ,@lienka2,aj ja som tak chodila prveho pol roka,len okolo domu,ked sa zobudila hned domov...ale u nas nastal taky obrat,jasne,ze nevydrzi dlho sediet,ale vsetko ju zaujima,uz sa rada vozi a kuka... 🙂
a ludi tiez zboznuje,ked sme boli na akcii a stvarali tam s nou take kusky,no rehnila sa...zabava nejvacsia..ani ju nenapadlo kukat,ci som tam

olifcek
4. nov 2010

@avaka 😉

svetlankat
4. nov 2010

@olifcek oli tak zajtra o 14tej pred poschodovou ajdou. Idem spat, dufam ze sa este niekto prida. Ak by sa nieco zmenilo cinkni, neviem ci sa dostanem doobedu na net.

Dobru noc vsetkym

olifcek
4. nov 2010

@svetlankat ja tam budem urcite x;o)

tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa x;o)

este i @katka888

idem skusit i ja haji....Oliv uz hajinka, dnes bola vzorova...hajala mi i doobeda i poobede a teraz haja uz asi polhodku...snad nevstane o polnoci na hranie sa 😅

katka888
4. nov 2010

@svetlankat @olifcek
asi riesite stretko na zajtra, baby sorac, ja lezim doma so zavratmi uz par dni, ani s malou sa von poriadne nedostanem, a zajtra o 12:50 mam sono. hadam tam neodpadnem 😉

svetlankat
5. nov 2010

@katka888 drz sa a drzim palce nech je vsetko ok, asi nizky tlak, vela pit. Drz sa

lenica81
5. nov 2010

ranko baby... u nas v noci Vilko okolo 2hej 1,5 hodky buntosil... 🙄 ale potom potiahol 4 hodky...

@olifcek @svetlankat banany v cokolade... 😵 😵 😵

@avaka ja som vcera skusila ist von poobede skor ako mal spat, samo, ze som ho vydvihla v kociari, i ked nesedime, bo by sme zbuntosili celu petrzku, ale kukal sa okolo... 😵 a 3/4 hodky to trvalo zaspat, tak aspon viem, ze to nie je uz take tragicke, i ked som nasledne musela vyuzit moje hlasivky a spievat... 😅 tak sa hadam nikto nezlakol... 😀 pec nam spadla nie je sice uspavanka, ale zabralo... 😔

blumka
5. nov 2010

juj, zeny...tak pridavame sa k urazom a padom...juli dnes stala pri terezkinej malej stolicke, smykla sa jej ruka a ockom supla rovno do rohu...chvalabohu su to zaoblene rohy ale aj tak ma vedla ocka malu ranku a uz sa jej robi monokel...chudinka plakala az sa zajakavala ale ked jej terezka priniesla plysoveho maca tak uz prestala...uz je ok ☹

lenica81
5. nov 2010

@katka888 setri sa... mysli na babenko v brusku... asi to pre Viki nebude jednoduche, ale zdravie je prednejsie...

lenica81
5. nov 2010

@blumka 😢

lenica81
5. nov 2010

@blumka pamlak ste spominali na to servitkovanie... 😕 alebo...

blumka
5. nov 2010

@lenica81 hej, leni, moze byt aj pamlak

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
5. nov 2010

@blumka 😔 dúfam, že už je Juli v poriadku...ešte že má takú dobrú sestričku, ktorá ju rozveselí 😉

ozaj aj ja sa spýtam k tomu servítkovaniu...keď chcem použiť aj krakelovací lak, tak kedy ho treba použiť? na záver? či? 😕

blumka
5. nov 2010

baby dik..juli je uplne ok, len sa jej toho nik nesmie dotknut lebo ju to boli ale inak vsetko v poriadku, hra sa, smeje sa, teraz spinka

@laxity krakel sa dava takto: namalujes si vec nejakou jednou farbou (to bude farba prasklin, takze ak chces mat praskliny tmave das tmavu prvu) potom das krakelovaci lak, na to das druhu farbu kontrastnu k prvej aby ti praskliny vynikli...

olifcek
5. nov 2010

@blumka uff...ale iste dobre bude...

baby, ved vas cakaju tretie ockovania zanedlho, ze?

laxity
5. nov 2010

@blumka a kedy dám servítku? 😅

zoska
5. nov 2010

ahojte
@blumka tak aspon ze to dobre dopadlo...je to strasny pocit ked babo place az sa zajakava a to preto ze ho nieco boli...poznam ten pocit a uz nas tu je len malo ktorym babulo nespadlo 😅

no ja som vam vlastne prisla popriat pekny vikend...idem este na stretko s kmoskou a kamosom zo ZŠ a potom dobalit veci, pockat na mm a huraaaaaaaaaaa do Tatier 😉 🙂

laxity
5. nov 2010

@zoska aj ja poznám ten hrozný plač...hlavne v autosedačke 😔

prajem krásny víkend užite si to a pozdravujem Nelku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre