Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
28. aug 2009

Kocky,balim mobil bo vystupujem z vlaku Prajem vám krásny víkend Oddychujte a hladkajte bruska 🙂

mmaarrttiinnaa
28. aug 2009

ahojte tak som konecne doma dnes som mala velmi zaujimavy den ale hlavne som sa stretla konecne s jednou kočkou ktora u nas robila cez leto po strednej skole a celkom sme sa skamaratili je porodna asitentka tak sme sa dohodli ze mi pride k porodu tak sa tesim aj ked tam bude manzel je dobre mat tam niekoho koho poznam a aj sa tomu co sa tam deje rozumie lebo ja to urcite nebudem stihat sledovat tak som rada ze akurat ten februar bude moct prist 🙂 🙂

inak vsetkym blahozelam k dobrym spravam olif tebe k dievcatku 🙂

zucana
28. aug 2009

zusika gratulujem...juj ja uz tiez chcem citit....a stale nic :( asi lebo moc chcem
kto uz citi okrem zusiky?
marti super a alex jakub je peken meno ;)

zucana
28. aug 2009

a inak svokre sa nepaci ani damian ani viktoria a je mi to uplne sedem...maminka moja povedala ze oki ved to je nasa vec hlavne nech je zdravucke...

matka331
28. aug 2009

moje malicke je teraz trosku leniveee ☹ ze by to bolo preto ze je horuco ? 😀 😀 😀 vcera som ho citila len trosku a dnes iba rano ☹ a predvcerom som ho citila dost ale to asi ma tak byt vsak?

loginka
28. aug 2009

preto toto moj muz odmieta debaty s rodinou o menach, ja uz som samozrejme rozvijala tuto temu, ale tiez som pocula: jooooooj to nedavajte, ja poznam s takym menom taku a taku otrasnu osobu... no tomu sa neda vyhnut
ale tiez budu akceptovat to , co dame (ak sa zhodneme s muzom 🙂 ) my dvaja

ja som si poobede schrupla, ventilator fici a dala som si mrazene zem.cucoriedk.knedlicky a sackovu brokolicovu
nech ziju polotovary 🙂 , ale v tomto teple odmietam vyvarat

macullik inak tie saty mam pozicane od segry, ale nenosim ich, tlacia ma 😒 su tusim z Orssay

zucana
28. aug 2009

matka neviem lebo ja este nic necitim :(
😔

zucana
28. aug 2009

olif ty uz citis? jani a ty?

loginka
28. aug 2009

zucana, pohoda, pocitis coskoro 😉

zoska
28. aug 2009

cafte,
som sa vratila z prechadzky ...skoro som dusu vypustila na tom teple 😒
chlap isiel cvicit, tak mam na vas cas 🙂
zuci ja tiez este nic necitim ale ja som nizky tt este...neboj, vacsina prvorodiciek citi okolo 20tt podla mudrych kniziek 🙂

matka331
28. aug 2009

ale je to taky zvkastny pocit ked citite ze sa vam tam nieco hybe 😉 🙂 🙂 a teraz ked ej lenivuckee trosku tak sa az bojim ci je vsetko v poriadku ..ale je lebo som ho citila zase 😀 😀

zoska
28. aug 2009

matka 🙂 tak s to uzivaj, aj ja sa uz tesim na to...

kocky ideme si sadnut kdesi vonku na tersku s kamaratmi, tak vam prajem pekny vecer...mozno vas este kuknem ak sa vratime v rozumnej dobe 😉

blumka
28. aug 2009

ahojkyyy....
zusika, ty mas teda zlateho sefa, ked sa tak stara 😉, taky by mali byt vsetci
My sme sa teraz vratili, urobili sme si take rodinne popoludnie, konecneeee...odkedy manzel stavia dom, je takych chvil maaaalo..
a dnes som po 10 rokoch nasla odvahu si sadnut za volant...kruzili sme len v takej novej stvrti, kde sa len stavaju domy, takze pohoda, ale poviem vam, strach som mala ako male decko 😀 😀 ..uvidime ako mi to pojde dalej..drzte palce aby sa zo mna stala uspesna vodicka, lebo tu v ke a s detmi si fakt neviem predstavit zivot bez auta 😉

zucana
28. aug 2009

cafte my sme sa vratili z vecere....super som sa napapala....matka tak ti zavidim aj ja uz chcem....
blumi drzim palce neni to nic zlozite a urcite to zvladnes lavou zadnou
tak pekny vecer este prajem

olifcek
28. aug 2009

zuci ee, este necitim pohyby x;o)

olifcek
28. aug 2009

no idem si ja lahnut, zajtra mam byt o 10.00 u kamaratky, skusobne licenie nas caka 😉
\
bru noc

loginka
29. aug 2009

tak baby perfektna noc 😠
o 2 som sa zobudila, ze mi je strasne horuco, presunula som sa do vedlajsej izby, potom o 3 na komara , presunula som sa dole do obyvky, o 4 som bola hladna a o 5 zacalo vonku fukat a schylovat sa k dazdu
tak pekne ranko! 😅

loginka
29. aug 2009

olif, ja som sa poskusobnom liceni ani nespoznala 🙂

matka331
29. aug 2009

dobreee raano 🙂 🙂

blumka
29. aug 2009

dobre raaaanko...u nas to vyzera na prijemny a hlavne kludny vikend...svokra aj s neterkou odisli k svokrinej mamke, zajtra pridu moji rodicia a ostanu az do utorka, mamina mozno dlhsie...teraz sme tu same s Tete, tak si kralujeme 😀

mmaarrttiinnaa
29. aug 2009

dobre ranko ja uz citim babatko a to som este len 16+3 jipiii 😵 😵 😵

blumka
29. aug 2009

martinka, supeeer 😵

olifcek
29. aug 2009

Tak a uz v buse, hnusne horuco tu je, ble. 31stupnov mame v Ke. Logi ja si malujem len mihalnice, takze to bude iste mile prekvapko pre mna a na svadbe pre vsetkych, chi

blumka
29. aug 2009

olif, odfot ta s potom a hod fotkuuu 😉

zucana
29. aug 2009

logi ty si ako ja 😀 to je moj nocny program ten tvoj vcerajsi ale tuto noc klud
ako obvykle hlasili dazd a nic....teplo slnko a proste baby tu 2 mesiace neprsalo.........
ak to nepride coskoro tak dostaneme vsetci kolaps 😖
aj ja uz chcem pohyby citit ☹ ja uz zajtra zacinam 19tku 😔 😅
inak olif fakt uz by si mohla nieco nafotit nebud stidliva 😀 😎
no nic ideme pozriet jeden byt a potom rychly obed a ide sa za kamoskou do jesola na plaz ak teda tam neprsi 🙄
pekny vikend este nakuknem pred odchodom
a zavidim (ale uprimne milo) pohybceky aj dazd 🙂

zoska
29. aug 2009

ahojte 🙂
olif urcite daj fotos, zvedave sme na teba 😉

matka331
29. aug 2009

mmaarrttiinnaa jeej aj ja som dnes 16+3 😉

janielah
29. aug 2009

caute babky moje 🙂
ja som sa v noci zobudila o tretej na cikanie, jasnacka, a potom som az do piatej nemohla zaspat, rozmyslala som nad vsetkymi blbostami sveta...ach jaj...nic moc...preco toto mame? ako to suvisi s tehotenstvom? ved prave potrebujeme viac oddychu a nemozme spavat v noci???
zuzi...ja tiez ziadne pohyby...nicc..no teda vseliako mi tam taha a picha, ale take pohyby nie.. 😒

olif, foto!!! nediskutuj uz o tom 😎

mmaarrttiinnaa
29. aug 2009

matka super o sme na tom rovnako 😉 😉

mmaarrttiinnaa
29. aug 2009

kocky ja na dnes asi koncim mozno zajdem vecer u nas zacalo hrmiet blyskat sa idem radsej vsetko povypinat a ked zacne prsat tak si asi pojdem oddychnut zatial sa majte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre