Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
10. jan 2011

@zoska tak ste teda vysokí, bude krásna modelka po mamine 😵

Naty mala 50cm a teraz má 75cm a u nás sú tiež vysokí chlapi, tak som zvedavá či sa nejak vyšvihne...mne by sa páčilo, keby bola vyššia 🙂

laxity
10. jan 2011

@rivatha hej tam je dôležité to dýchanie a spevnenie brucha...a to ma moc nebavilo aj keď viem, že na brucho by mi práve pilates pomohol ale nudaaaa pre mňa 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
10. jan 2011

@laxity jj v nemocke isli dole 2 - 3 kg a uz predtym som pochudla co ma posl. mesiace vycerpavalo nocne kojenie...ja asi patrim do tej skupiny co pri kojeni spaluju vela energie...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. jan 2011

@teuska my v noci papame aj kazdy hodku a pol...
@jja ja nekremikujem malicku uz par mesiacov . a tvaricku som natrela len parkrat niveou proti chladu pre babatka

mne ked OLiv bude v stolicke vystrajat, kde donedavna pekne vedela posediet, tak ju predam a kupim taku prenosnu asi len, ale skladatelnu, ze nech i do restiky si vezmeme, az pojdeme x;o) v restike krasne v stolicke sedi, hehe, bavi ju to tam, citi sa dolezito, zda sa 😀

idem dalej upratovat...

olifcek
10. jan 2011

teda sedela tam prvych par dni a obdivovala ju, paq ju zabavil chlebik, no uz asi dva mesiace ju tam dam a o chvilu neklud... a kedze od vianoc malo papa, ani ju tam nedavam....

juliakocka
10. jan 2011

@jja bubchen a sme spokojni

blumka
10. jan 2011

@jja ja tvar nekremujem, takze neporadim
@juliakocka ani tebe asi neporadim, lebo terezka mala cumel asi do 2 rokov, asi aj mesiac, dva naviac..jednoducho som nemala to srdce ju "oducit" skor..potom uz bola rozumnejsia, sama si ho pohryzla tak som jej ho strihala a strihala az kym neostalo len to umele a potom pochopila ze neni co cmulat tak sa ho vzdala...a tiez mavala cumel len na spanie...
juli s nim zaspava ale ako nahle zaspi tak ho vypluje a do rana ho uz nema, lebo ked jej ho v noci davam tak ho nechce

olifcek
10. jan 2011

juj, ci sa ja tesim na jar.. zboznujem jar a este viac jesen.. 🙂

ideme von, pa

olifcek
10. jan 2011

@juliakocka my cumel nepozname, takze neporadim urcite.. ale drzim paste

svetlankat
10. jan 2011

@zoska dakujem krasne za postu, mas u mna tu kofcu.
@rivatha poviem ti pravdu, ze som na nete ani nekukala, my sme sli do obchodaku a kupili sme

svetlankat
10. jan 2011

@zoska inac Miska mi z neho krasne pije, tak som veeeelmi rada, ze uz nebudem mat vsade voduuuuuuuuuu

svetlankat
10. jan 2011

@rivatha moj mm ked sme boli v obchodaku mi vravi, ze uz nikdy v zivote nebude vysavat, ja som chcela ten vysavac tak som mu povedala, ze dobre, no a ked sme dosli domov tak mi vravi,, vies aky to je dobry pocit, ze do konca zivota nemusim vysavat,,,

olifcek
10. jan 2011

@svetlankat Ty a Tvoj mm ste podareni parik 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
10. jan 2011

ahojte baby... ja dnes akosi nestiham... som myslela, ze aspon docitam, ale asi az neskor... Vilko mal nejaku divnu naladu, ani na wcko som pomaly nemohla, lebo zacal revat az ho zadusalo... 😒 tak som sedela pri nom...

ale dufam, ze Neli od @zoska ma vysledky ok...

a @svetlankat 😀 si si to zariadila dobre...

idem docitavat, kym sa ti moji chlapi kupu... 😎

zoska
10. jan 2011

@lenica81 dakujem, vysledky budu uz zajtra, tak dam vediet 😉
@svetlankat super, vies aku mam radost, ze to posluzi...mam doma este dva ale uz nastrihnute a Nelka ich aj tak nechce, lebo ten kvapkajuci je trosku inaksi...skoda, keby som vedela tak som mohla este aspon jeden usetrit.... 😉
a s tym vysavacom , zlaty mm 😀 kamen zo srdca mu padol ze uz v zivote vysavat nemusi 😀
my sme sa s mm dohodli ze az bude dom tak kupime taky vysavac a on by chcel aj taku kosacku na travnik, lebo to kdesi vo svedsku videl a strasne sa mu to pacilo 😅 no ale myslim ze ho cena vylieci, kedze aj klasicke kosacky su drahe...no ale to uz predbiehame, najprv musi byt dom 😅

laxity
10. jan 2011

@zoska jedna má tú kosačku a vraj veľmi dobrá vec 🙂

lenica81
10. jan 2011

idem ja zehlit, lebo to tu strasi uz tyzden pomaly... 😅 dobru noc...

inak, som si myslela, ze mam alergiu na tie brusinky a hofprd... sensitive avivaz... tak ako to mozem dat dietatu, ked ja sa z nej vyhodim... tak sa drbem cele dni... musim poprat este raz, ale keby som si pamatala, co bolo v tej varke vsetko... 🙄

svetlankat
10. jan 2011

bru baby

olifcek
10. jan 2011

@lenica81 nedala is jej vela? x;o)

@svetlankat bruuuu

olifcek
10. jan 2011

@lenica81 nedala is jej vela? x;o)

@svetlankat bruuuu

avaka
10. jan 2011

caute baby 🙂
@dorotka2,@blumka,@zucana,dik za tipy na sedacky 🙂 Ta od Dorotkaysa mi paci,aj cena dobra...u nas to je tazko,nedalo sa vyriesit,aby sme mali jedal.stol ,uprednostnili sme dets.izbu,a ked je mala v stolicke,na barovy je vysoko,tak je uplne mimo,ked ju krmim,musim pri nej stat... 😒 esteze som stolicku kupila lacno od kamosky...

mne zase mala spala do 13:15 a po 16-tej vonku nezaspala,aj vyzerala,ze zaspi,potom zacala mrncat,tak som ju dala sediet,ale vecer zase nemohla zaspat...ja mam pocit,ze je fakt potom pretazena.ked spi len raz...a budi sa v noci kazdych 50 minut potom...
@lenica81 ,ja uz avivaz radsej ani nepouzivam...a to pritom mas senzitiv.. 😕
@zoska ,drzim palce na vysledky,aj uz mas vybratu druhu dr.?

zoska
10. jan 2011

@avaka mam vybratu aj druhu uz, vlastne je to ta ku ktorej som kedysi chodila ja 😀 ale v meste ma najlepsie meno momentalne, ma okolo 48 rokov, takze este tealna sanca ze vydrzi par rokov 😅
no dala som mm ulohu nech to vybavi u starej, tak uvidime 😕

zoska
10. jan 2011

baby pacia sa vam taketo saty?
uvazujem nad nimi, lebo velkostne mi sedia...a mame ist na jednu svadbu a stoja malinko na to ze su to spolocenske saty, len to nie je uplne moj styl, ale mne sa celkom pozdavaju, vzhladom na vsetky okolnosti a mm sa pacia tak mam dilemu 😅

pici
10. jan 2011

su krasne

maculik
10. jan 2011

AHojte kocky 🙂
ja dnes tak neskoro, lebo akosi som si poobede povedala, ze nejdem na PC a budem len s malymi. Na cviceni bolo super, ma nas tam chodit 7, ale dnes sme boli len 2, este taky 10mes chlapcek, len bol taky zlakany, tak len pozeral a trosku sa hral s loptou, no vraj ho mamina musela zobudit, tak asi aj preto. Zato Petulik tam preplazil celu telocvicnu, nahanal loptu, potom vyliezal a zliezal z toho vysokeho matraca, plazil sa po lavicke a zinenkach, rozhadzoval a upratoval take makke male lopticky a pri tom si robil to svoje hu-hu-hu! 😀 Zlaty bol, ta 3/4h ubehla rychlo, na zaciatku a konci sme spievali nejake pesnicky, teda ja nie, lebo nepoznam slova, budem si musiet bud.pondelok vypytat text, aby som sa to mohla naucit aj ja.
Cestou spät mi uz asi 2km pred domom zacal zaspavat, ale som ho musela udrzat hore, lebo sme museli zajst pre Adelku, nastastie boli vonku, tak som nemusela obliekat, doma som dala P.papat a buval.

@zoska tak dufam, ze vysledky budu dobre 🙂 A dr veru len zmen, este ak je ta tvoja byvala ochotna vas vziat, tak nie je o com. Aj ju poznas, vies, aka je, a ked si s nou bola spokojna (teda skor tvoja mama 🙂 , tak hadam bude dobra stale.

No nic, idem buvat, dobru noc vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre