Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

nedockava4
2. sep 2009

zucana...no, tak ma vola moj manzel....presne ako si to napisala (tak taliansky) 😵
maculik....ved ja sa neponahlam a verim, ze je vsetko ok, tak sa nebojim 🙂 a vraj, dievcatka maju cas 😉
zuzulik...od 8tt som mala tlak 80/40 a bolo mi zle 24h denne....ale nezvracala som (asi len 3x)
a teraz mi uz lekarka povedala, ze je zbytocne, aby som isla do prace, no a pridal sa k tomu aj krcek, vraj ho mam nizko

zoska
2. sep 2009

ja som akurat menila vo februarovkach svoju fotku zo 14tt na 16 tt 😉 a aj do svojho albumu som prihodila 🙂

Vevon alex urobila album našich brušiek- fotku tam pridaš tak ze sa odhlasiš zo svojho nicku a prihlasiš sa pod prihlasovacím menom: februarovky2010 a ak chces heslo, tak to ti napišem do IP (nesmieme ho pisat sem do fora)

Zuci tak len vytiahni jesenne veci zo skrine a bude fajn, ale už sa tešíš že nebudu horucavy, nie?

vevoncek
2. sep 2009

maculík ale v poslednej dobe ani nebýva také teplé počasie po daždi vždy sa schladí a práve to teplé počasie bolo na tom také super že vždy som mala chuť vybehnúť do dažďa lebo bolo príjemne teplo

ja sa s vami na chvíľu lúčim idem pozrieť jednu kamošku ale potom zase napíšem

zuzulik
2. sep 2009

zoska napis aj mne heslo do IP , cez vikend sa odfotim a hodim do februaroviek moje brusenko 😉
inak sranda nedockava ma TP 25.2. a je v 20tt a ja mam TP 24.2. a som v 15tt....
Zuzi nedockava inak aj som Kosicanka 😉

zucana
2. sep 2009

zosi no potom bud tyzden zasa 27 stupnov tak ja fakt neviem...
maculik a nechapem teda tym tyzdnom...tak je to teda taka ako ma zuzulik v tabulke alebo ako je na academy? kedy mi teda konci 5ty mesiac??? ☹

matka331
2. sep 2009

olif spriatelom sme uz spolu dva roky..a byvame vjeho dome s jeho mamcou mojou buducou svokrou ale ona je uzastna zena 🙂

zucana
2. sep 2009

zosi ty chudaska jedna vsak mas o 2 cm viacej 😀
zavidim postavicku 😉

zuzulik
2. sep 2009

zuci ja mam medzi academy a tou tabulkou rozdiel 2 dni a Ty?

zucana
2. sep 2009

tu ide o to zuzulik ze na academy konci piaty mesiac v 20tom tyzdni a v tvojej tabulke v 22.tt

matka331
2. sep 2009

juj ja uz by som tiez chcela vediet vysledky z tripple testou ...ale ked doktorka mi povedala ze mi davediet o dva tyzdne to bude v pondelok....myslite zeked jej zavolaam tak by mi to mohla povedat nie?

zoska
2. sep 2009

zuci 😀 ja viem preco sa fotim zboku... mne totizto nerastie brusko ale stehna a zadok 😖 ale nevyzeram hrozne, len pre mna je to nezvyk....ja tebe zavidim prsia, mne sa tie moje moc nezvacsili...a to by sa teda mohli!!! 😀

ja som mala kdesi tabulku s tyzdnami, viem ze 4ty konci 17+2 a pohaldam to a napisem kedy konci piaty

zucana
2. sep 2009

jasne zavolaj mati...a mozno uz aj su 😉

zoska
2. sep 2009

opravujem sa...nie 17+2, ale 17+5...a je to presne ta tabulka co m zuzulik

Mati volaj, ak bude mt vysledky, urcite ti povie 😉

nedockava4
2. sep 2009

mati....a koho mas lekarku?

zucana
2. sep 2009

no tak potom academy je odveci a zmiatla ma lebo vlastne teraz som iba zacala 5ty mesiac....

hajdylca
2. sep 2009

ahojte, ani Vas nestiham moc docitat, len poslednu stranku -> zuzlik Ty si preto 15t a nedockava 20t lebo ona ma termin v januari, a Ty vo februari 🙂

joanna333
2. sep 2009

ahojte, ja som tiez dnes bola na tripple, sestricka ma hned upozornila ze sa nemam lakat ked mi bude volat kvoli zlym vysledkom, casto musia robit odber este raz...mam obavy asi ako kazda z vas 😒

zuzulik
2. sep 2009

hajdy 😀 😀 😀 asi potrebujem okulaaaaaaaaaare 😵 😀
joanna: drzim palceky! 😉

nedockava4
2. sep 2009

zuzulik...vazne?....hm a coze robis v Prahe? 😵

matka331
2. sep 2009

hej lekarku mam takuu dobruuu 🙂

joanna333
2. sep 2009

hajdy, ako v robote? zvladas? ja uz som od dnes zas na PN, nejako to bolo na mna vela...

nedockava4
2. sep 2009

v SO Soltysovu?

olifcek
2. sep 2009

baby, takze v ktorom som ja mesiaci? bola som v tom, ze uz oncim stvrty, a zacnem v pondelok piaty...na konikovi mam ze 18tt, ale v skutocnosti este len budem v pondelok v 18tt x;o)

nedockava4
2. sep 2009

tehulky, pridala som do svojho albumu tabulku s tyzdnami a mesiacmi v tehu

blumka
2. sep 2009

ahojkyyyy...som vas rano vyburcovala, ze tak pisete?
janielah, ty si ako tete, ta ked sa zobudi, prve slova su mama ahoj a potom mnam, mnam 😀

olifcek
2. sep 2009

nedockava jjj, tu tabulku mam i ja v penazenke x;oD takze sa podla nej budem riadit, chi..

a super su tie dalsie dve pomocky, co si dala do albumiku, paradicka x;O)

matka331
2. sep 2009

nedockava ty poznaas sobrance
ano soltysova

nedockava4
2. sep 2009

ano, poznam...pochadzam takmer zo Sobraniec...a u Soltysovej som mala aj ja kartu, ale kedze som sa vydala do Kosic a tu aj byvam, tak som si od nej kartu zobrala...Mas pravdu, je to dobra lekarka, ale berie poplatky aj za to, za co nema ☹

maculik
2. sep 2009

zuci, podla toho, ci si pocitas tehu na lunarne alebo kalendarne mesiace. Ak to beries tak, ze Ti tehu trva 9mes (tzn.kalendarnych, kedze kalendarny mesiac vzdy trva vacsinou 4.5t), tak Ti konci 5.mesiac 22.t
Ale ak to beries ako doktori, ktori vacsinou beru lunarne mesiace (teda ze ti tehu trva 10mes), tak ti piaty mesiac konci uz v 20t.
Jednoduchsie je to podla kalendarnych mesiacov, ale presnejsie podla lunarnych 🙂

dufam, ze som to napisala zrozumitelne 🙂

idem papat, dobru chut

joanna333
2. sep 2009

dobru chut maculik, narobila si mi chutky na obed........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre