Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. feb 2011

@jaja32 nie este sme u nasich, do ke ideme az v utorok

jaja32
13. feb 2011

.... a ja dam malu v noci na moj vankus (aspon na hodinku) a spinka dalej 🙂 ....

jaja32
13. feb 2011

@blumka no to ma mohlo napadnut, ved treba dojest tortu 😀 , ale nie zartujem...super, aspon si oddychnes

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
13. feb 2011

@annag
@svetlankat
@olifcek
baby prepacte, nechcela som to tu az tak rozvíriť ohladom mliecka. 🙂
fakt je, ze vsade je vela rozporuplnych info a nie kazdy kto nieco tvrdi, si to vie nasledne obhajit argumentami. a ja som tazky logista, ja kym nieco nepochopim, tak vrtam.

ale uz som si na zaklade info od annag / dakujem annag este raz / trosku ulezala cely ten " cirkus " , na Vikuske vidim, ako sa to kojenie moze veeelmi rychlo zvrtnut a kedze neviem ako to bude, ked budem mat bruch vacsi, ako to bude, ked sa maly narodi, tak som chcela mat jasno, ako budeme pokracovat

jasne, ak by som nebola tehu, pravdepodobne by tato dilema nevznikla, lebo by som sa snazila malu udrzat na mojom mliecku co najdlhsie. no v tejto situacii nie som si az taka ista, ci ju mam "nutit" na to kojenie, ci mliecko nie je ovplyvnene mojim stavom a jej to prestava vyhovovat. ponukat jej mliecko budem kym sa to bude dat a uvidime, ci sa mi podari aj to tandemove kojenie. no na druhej strane chcem aj vediet ako dalej, ak by jej to nevyhovovalo.
🙂 tak baby, hadam som vo vas nevzbudila dojem, ze kaslem na babo a idem ho hodit pod kravske vemeno 😀 😀 😀

a este raz vam diky za info , pomoc , rady a nazory 🙂

jaja32
13. feb 2011

@rivatha nezavadzaj 😀 😀 ... ja zbieram info o topanockach a potom som dopletena 😀

zucana
13. feb 2011

@rivatha my sme zacali 19tkami a mali sme ich cca 3 mesiace tak hadam je cas na 19tky 😀
@olifcek vsak jasne ze topanocky som myslela teniskoidneho typu 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
13. feb 2011

@rivatha 😀 😀 😀 nie, to urcite nie....vidis, takto by som mohla aj urazit, radsej pri takychto slovach budem pouzivat aj tie ciarocky nad pismenkami 😀

zucana
13. feb 2011

@rivatha myslim,ze dobre a dokonca lepsie....ale pojdem zajtra kuk tie topnaky a dam premerat 😉
@annag sa nas asi zlakla resp. mna a mojho prispevku 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. feb 2011

@zucana existuju potraviny, ktore maju vacsi obsah vapnika ako mlieko pripadne take co ho maju porovnatelny, kvoli vapniku sa nad mliekom netrap 😉

lalipop
13. feb 2011

nasa sa tiez rozbehla a davam jej po byte papucky mame c.19- to je asi 12.2 cm, ale navon jej davam c. 20 tie od richteru aj sandalky mame 19 ale tie maju ine kopyto a su jej este velke tak dufam, ze na leto budu akurat

lolka
13. feb 2011

tak a my mame po dalsej Vikinkinej oslave, mala sa vyjasila a zasa mame par hraciek viac....za chvilu sa v nasom malom byte ani nepohneme 😅 kamoska nam upiekla torticku, Viki sa veeeelmi pacila, kuk :

katka888
13. feb 2011

@lolka
kuk... pridas fotecku? 🙂

lolka
13. feb 2011

a tu su foto

annag
13. feb 2011

@zucana
nezľakla som sa Ťa, len mám kopec mailov, neviem čo skôr 😅 😝

bavili sme a o deťoch zdravých, nie deťoch, ktoré sú povedzme na KB alergické - i keď je fakt, že z alergie na KB deti vyrastú, len sa následne často prejaví u nich alergia inhalačná ... dojčenie je správna voľba 🙂 , lebo MM samé osebe je hypoalergénne ...

ak by si nedojčila, otázka či dať špeciálnu formulu by mohla byť namieste - tu ide o typický príklad , pre ktorú bolo UM vyvinuté - podávať ho ako liek v odôvodnených prípadoch ....

katka888
13. feb 2011

@lolka
krasne ... aj torticka paradna... 🙂

zoska
13. feb 2011

caute baby 🙂
@blumka super torta, mamina je poriadne sikovna...chvalim a obdivujem 🙂 uzi si oravu 😉

no kukam ze Katka k nam zavitala 🙂 takze som rada ze zu mam dobre info ohladom toho co po kojeni 🙂 inak celkom ma potesilo ze dovodom realnym pri odstaveni pred 2hym rokom je aj pomaly tok mlieka...ja som si to myslela len sama , ze to bol dovod preco ma Nli zacala po prepusteni z nemocky odmietat a teraz sa mi to potvrdilo, tak som celkom rada ze som nic nezanedbala....

ja teraz davam kasu vecer vzdy, obcas aj rano a obcas actimel s popucenym babnanom a jogurt...samotne acidko som zatial vylucila lebo ju zacalo prehanat

inak vcera urobila sama 4 kroky vpred 🙂 🙂

@svetlankat si sa pytala na podlozku protismykovu do vane,my je mame tiez, som spokojna, Neli sa nesmyka, kludne sa aj vo vani postavi a vezme si na co dociahne 😅

mm ide zajtra do Nemecka, takze sme mai valentina dnes, aj ked tento sviatok na snejak neberie, tak on dostal odo mna merci bonbonieru a ja som dostala orchideutaku zvlastnu odrodu- krasnu 🙂

olifcek
13. feb 2011

@rivatha my tak mame ten skok, ale podla mna zavisi i od vyrobcu, ved ako i u nas, ja nosim 37 i 38 topanocky, podla strihu

@katka888 ale ved v poho, o tom je diskusia, no nie\? 😉
@zucana \Ty si aleeeee... toto su normal topanocky, tenisky Ti odfotim, ked chces x;o) ale na doma kupime urcite sportove sandalocky protetiky, ak nenajdem znacku, ktoru ma @maminnka, nech kuknem i na tie x;o)
@lolka nadhera, fakt

zoska
13. feb 2011

@lolka krásna torta 🙂 to sty mi hrackami poznam, tiez zaciname byt zahlteni 😅
my mame oslavu v sobotu takze aj nam asi daco pribudne 😀

lalipop
13. feb 2011

aky darcek k narodeninam najviac potesil vase deti? lebo ja neviem co vybrat, ked uz mame tolko hraciek.

olifcek
13. feb 2011

@zoska sikovn nelka.. x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
13. feb 2011

@rivatha
my sme kupili prve topanocky 21tky.... presli sme 4 obchody, v kazdom skusala aspon 3 pary, nikede jej boli 20tky velke, niekde 21tky male.... niektore "typy / strihy " nema sancu obud, zda sa nam, ze ma vysoky nart po tatovi

zoska
13. feb 2011

@lalipop nejake darceky uz dostala ale oslava este len bude, ale zatial zodpovedne hlasim ze ten plysak velky co je vacsi ako ona ma megauspech 🙂
aj kamoska kupila malej obrovskeho plysaka a tiez vravela ze je prekvapena ako sa z neho tesi a vala sa po nom a tiez baby tu tie ktore take maju tak pisali ze deckam sa to paci...
odrazadlo macko puooh ma tiez uspech ale nie az taky 😉

blumka
13. feb 2011

@lolka pekna torticka 😉
inak, u nas sranda...zagratulovali sme dievcatam, dali sme im tortu a uz ked sme ju krajali, sme si uvedomili ze sme im nedali darceky 😀 ale ony boli spokojne aj bez nich...ale tak nakoniec dostali...terezka DVD bambulku a nejake doplnky k legu a juli ten cd prehravac od FP

zoska
13. feb 2011

@rivatha @olifcek dakujeme 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre