Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
24. feb 2011

@alex este som vam zabudla zablahozelat, vy ste medzi poslednymi, ze? my sme mali taky podobny termin , no nezavdim ti chorobu, prajem rychle vyliecenie, teraz je hrozne byt chora, ked sa clovek musi starat o deti
@matesl lauri je vesela prevesela, je este sice dost zahlienena, davam stale stodal, odsavam ale ne 3-4 x denne, atb uz dobera, vam je lepsie?

loginka
24. feb 2011

babyyyyyyyyyy su niekde recepty????? citam len posledne 3 strany, kde ich najdem?????

lalipop
24. feb 2011

baby tak dnes som si bola zatancovat zumbu, ale nejak som bola z toho vedla. este stastie, ze som pred tym chodila na aerobick, lebo ta cvicitelka sa ridne rozsupla. na buduci tyzden ma zacat cvicit aj zumbu pre zaciatocnicky tak radsej pojdem tam 😀

lolka
24. feb 2011

@zoska ty si aka medialna hviezda 😀
@matesl ano, mali sme to lepsie, do 6m. spavala super, kojila som 2-3x v noci, potom sa to zacalo trochu kazit a posledny mesiac-dva je to takto 😠 skusime asi aj my to homeopatikum

loginka
24. feb 2011

@lalipap mne sa podarilo ist pred 2 tyzdnami prvy raz cvicit, nebola to zumba, ale aj tak som tam riadne nestihala, tak to si viem predstavit, ja som predtym chodila na zumbu, ale teraz si normalne netrufam, radsej na zaciatok taky pilates, aj ked teda ani moc nemam ako a kedy

loginka
24. feb 2011

@zoska veru ina hviezda, aj ja som proti 😵

alex
24. feb 2011

@zoska ďakujeme 🙂

zoska
24. feb 2011

@lolka mne spala mala do 5m v poho a odkedy sa vie pretacat a lozit tak katastrofa...uz nekojim ale vzdy okolo druhej v noci sa postavi v postielke a zaspi len u mna v posteli a spi az do rana, ale asi 3krat sa zobudi na cumel, takze je to relativne dobre oproti tomu kojeniu v noci milionkrat, co bolo ale aj tak by som uz prijala kludny neprerusovany spanok 😅

lolka
24. feb 2011

@loginka ty si uz bola cvicit ? super, ze stihas aj pri dvojickach 😉 ja si hovorim uz pol roka, ze pojdem, ale .....som leniva a vecer unavena 😖 a to som pravidelne chodievala na aerobik, kurna, musim sa uz k tomu dokopat 😠

lolka
24. feb 2011

@zoska veru, vy ste mali inu divocinu, my sa uz k tomu blizime 😅 asi je to fakt tym kojenim, ze ? este nechcem prestat, ale taketo noci... ☹

lalipop
24. feb 2011

@lolka urcite si najdi cas,je to super vidiet to nadsenie dievcat a aspon trosku treba vyuzit manzela 😀 ja sa poznam, ze ked sa otepli tak budem radsej s malou byciklovat ako niekde trsat 😉

lalipop
24. feb 2011

@zoska mne spi teraz mala o sto percent lepsie ako syn, ktroreho som kojilarok a pol. tak som rada, ze mala to odstavenie tak super zvladla a uplne si vystaci v noci s dudlom. nic jej v noci nedavam pit a rano vstava o 7.00- takze sa konecne vyspim 😉

zoska
24. feb 2011

@blumka aj nasa ma plysaka na zaspavanie, a je stale len v postielke, nehrava sa s nim cez den, myslim ze si na to uz zvykla... ked ide spinkat tak si ho prituli alebo zmoli usi a v poslednom case celkom fajn zaspava...napije sa cajiku chyti zaja odvali sa nabok a zaspi 😵
klop klop klop klop klop klop 😀

loginka
24. feb 2011

@lalipop a ako ste sa odstavovali? mne moja vypije vecer sunar, ale potom sa cuckame, aj teraz idem od nej
@lolka no prinutila som sa, doslova , a vyuzila som, ze tu bola segra, tak sa trochu postarali o dvoky spo s mm
ale napriek unave, som sa citila super
baby, co tie recepty? @avaka si pisala, ze si ides tlacit, kde ich najdem?

loginka
24. feb 2011

@zoska milene 🙂
nasa Lauri si zmoli konceky paplonika, stale si to tak nahmata, Domi potrebuje dudu v puse a do ruky, plisaky ho nezaujimaju, skor zavadzaju, on nie je ani zakryty

zoska
24. feb 2011

@lolka ja si myslim ze u nas to bolo tym ze ja som ju kojenim uspavala a ona pri lahsom spanku ked potrebovala uspat v nci tak vyzadovala kojenie lebo bola naucena pri nom zaspavat...takze to bola aj moja chyba, keby som ju uspavala inak tak by asi kojenie nebol jediny prostriedok na umlcanie v noci.... no neviem

@lalipop ja som tiez teraz relativne spokojna a tiez nedavam v noci nic pit, aby si na to nezvykla a nastastie jej to nechyba, takze pohoda 🙂

zoska
24. feb 2011

juhuu dnes som chcela ist do postele skor 😀
tak nic, dobru baby 😉

zoska
24. feb 2011

@loginka Neli zakryvam dekou ked je vyvetrane a asi do 5 minut sa odkope a ked ju zakryvam tak sa mi viac budi, ona proste nechce byt nicim prokryta, kontrolujem jej za krkom ci nieje studena a ak nieje tak kaslem na zakryvanie a vankusim som jej tam dala len tak a vacsinou ho ma na hlave 😀 akoze co ona za akrobacie robi v spanku to je neskutocne 😅

lolka
24. feb 2011

@zoska babulka krasna 🙂
nasa mala nema nic take a aj som jej nukala viac roznych hraciek, ale nic si nevybrala 😅 a cumel nepozname, paplon furt odkopava

loginka
24. feb 2011

@lolka tak ja si neviem predstavit ich zivot bez cumla, teda Domi je zavislak, miluje ich vyhadzovat z postielky, tak ich mame asi 5

lolka
24. feb 2011

@zoska tak u nas je to to iste. zaspavame pri kojeni, niekedy sa ja odpojim a je to v pohode a niekedy sa sama otoci nabok, pomrv a spi. v noci ked mrnka staci niekedy pohladkat po chrbatiku, ale vacsinou pomoze len prso 😅
no nist, idem k malej
dobru noc

lalipop
24. feb 2011

@loginka mne sa to mliecka postupne tvorilo stale menej a mala si v noci len tak cucla a ked uz nic neslo tak som jej jednoducho dala do ustociek dudlik a ona sa uspokojila. len ak ti nechce dudlik tak to bude trvet dlhsie, lebo neviem ci sa ti ju podari ukludnit. ja som to riesila pri synovi trosku drasticky- nemal dudlik- jednoducho som ho nechala plakat a postupne sa to zlepsilo. aj mala mi zaspi teraz celkom sama. je to super. konecne mam ceas na seba . dokonca ani spanok mi nechyba. mne staci tak 6 hodin spanku 🙂

loginka
24. feb 2011

konecne mame doma odrazadlo, oneskoreny narodeninovy darcek, detom sa paci, mala sa uz aj trochen odraza dozadu
maly sami zda z ebude skor rozpravat ako mala, lebo stale si omiela, to-to je, a pyta sa na vselico, hovori koko na sliepocku a konika 🙂

loginka
24. feb 2011

idem aj ja , bru

lalipop
24. feb 2011

@zoska my sa zakryjeme vecer a potom to neriesim, lebo mala sa automaticky pretoci naopak - lezi na paplone. a ked sa precitne tak jej dam dudlik a zakryjem ju a ona zas lezi dolu hlavou 😀 ja radsej v izbe zakurim. aj ked mne sa potom horsie spi, ale mala uz nemala sople 2 mesiace. klop klop klop

hajdylca
24. feb 2011

@alex Kubkovi prajeme vsetko najlepsie 🙂 krasnucky je, taky velky uz vyzera byt 🙂 si sikovna mamina, skore uzdravenie prajem...

zucana
24. feb 2011

@zoska ze jaka hviezda 😀 A nelka zlatunka 😵
@lolka ze divocina 😝
Aj ja chcem zumbu :(

alex
24. feb 2011

@hajdylca ďakujeme pekne 🙂

avaka
24. feb 2011

@loginka recepty,str.2921 😉

@zoska ,Nelka je zlata s tym plysakom...ako si ho drzi....ja som tiez uz skusala viacero,teraz ma maca,co k narodkam dostala,al enespi s nim tak,ona si radsej maly vankusik chyti....aj reaguje na to,ked sa zobudi a poviem,tu mas vankusik....alebo mliecko,to sa hned sape... 😀
inak uz bola hore 4x,ale zaspala uz o 19:20,lebo bola od 12:30hore
@katina2209,excipial je dobry,netere ho pouzivali,mali ekzem,ja ho tiez davam,mam mlieko,al eviac sa mi pacil krem,lahko sa roztieral,to mlieko ja miesam aj s vazelinou a vecer natieram,krasne sa jej upravila plet,ale teraz ako zacalo mrznut je zase suchsia...hlavne von mu natieraj licka niecim mastnym
@laxity,my vstavame vseliako,ale najcastejsie o 7:40,to je super cas 😎 ,tak potom 6:00 prekvapi... 😅 ,dnes som nevladala zliezt s postele,tak som lehnila a malu to uz nebavilo,tak mi podala prebalovaciu (odkedy som mala problem s rukou,prebalujem na posteli)podlozku a ukazala na dvere(to asi akoze mam vypadnut uz po oblecenie... 😀 )
@maculik,mne mala zase ovocie nezje z misky,absolutne....a ked jej dam cele jablko,tak nezje,alebo take kusy,ze sa drhne....tak som minule nahrubo nastruhala a dala jej rukou a zjedla,potvora...ale zacala inak krasne jest(klop klop),na obed take vrata otvarala,som nestihala naberat 🙂 ,ale aj mi do toho hrabe a rozhadzuje,ale co uz...ranajky,rozok,len taky fukot,este aj moje pyta,vecer som zacala huste polievky,striedam s kasou a super,ja myslim,ze aj Petrik v poho,ze nejaku dobu neje,ved sa rozpapa... 🙂
@zucana,si mi dala cervika do hlavy s topankami... 😒 tieto nase su totiz na taku skoru jar,tak v maji by bolo teplo v nich a tie Tvoje su ale mensie si tusim predtym pisala,ci nie?kolko maju cm?to sa neda tak zmerat?tieto maju 14,5cm,ale to som merala podrazku,to sa ani neda podla toho asi...by sa jej este zisli take nejake,ked bude teplejsie trochu...len sa bojim,aby nemala dvoje a vsetko male,alebo velke... 😅

avaka
24. feb 2011

taketo som kupila,pani doniesla zozadu,su minolorocne a za 15eciek...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre