Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
26. feb 2011

cafte, uz som sa zlakla ze ste uz na tej chate, ze tu skoro nikto nie je
@rivatha aj ja sa pridavam ku gratulaciam, malemu csetucko naj,hlavne zdravicko, veru je to dojemne, clovek to preziva a uvedomuje si ako to ubehlo, akych uz mame velkacikov a si sikulka, ze sa pustas do takej torty, ako bude vyzdobena? som zvedava na fotky, ja som malym dnes urobila tu jablckovu, akoze na ich rocik podla planovaneho terminu porodu, co sme mali dnes
@avaka super ze sa tak rozjedla, nasim teraz moc nechuti, ale to moze byt este od choroby, dnes mala absolutne odmietla rizoto ale zato paradajkovu kapustu, co sme mali my to by si dala 🙂

maculik
26. feb 2011

@rivatha @avaka tak dakujeme, dufam, ze fakt ta cesta v pohode ubehne, bude to zrovna v case, ked obaja spavaju, tak som zvedava, ci aspon Petrik v lietadle pospi.
Hlasia tam sice do utorka prsat, ale od stredy by uz malo byt slniecko, teda ak sa to nezmeni.

Tak dobru noc, idem ja do sprchy a ozvem sa bud bud.pondelok, alebo ak bude na hoteli net 🙂

blumka
26. feb 2011

@maculik stastnu cestu 😉

svetlankat
26. feb 2011

@maculik stastnu cestu i my sa pripajame

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
27. feb 2011

peknu nedelu prajeme
@maculik by sme mali dnes stretnut....rano sme mali 37 teplotu ale nic nema...teraz uz klesla ...podla mna to budu zuby lebo mame napuchnutu a modru lavu stolicku tak ako sme mali tu napravo a teploty vtedy boli.len neviem ci sa moze ockovat ked je teplota aj ked kvoli zubkom 37.
a to mozem ist von nie? ked ma 37?

blumka
27. feb 2011

@rivatha aj dobre aj zle 😅 , dobre preto lebo sme zas makali od rana do vecera a bolo aj vidiet za nami nejaku robotu a to ja rada ked sa zacina vsetko ligotat a konecne vidno cez okna a zle preto lebo tam este pobehovali chlapi a dorabali co to, takze sme sa o nich potkynali...ale koniec dobry vsetko dobre 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
27. feb 2011

uz nemala teplotu tak sme boli na obede a hlasim prichod @maculik do hotela 😀 ideme za nimi okolo 18tej ...prsi to sakra 😒

blumka
27. feb 2011

@rivatha ak sa nic nepredvidatelne nestane tak cez vikend 😉

katka888
27. feb 2011

dievcata, neviete ako je to napr s kyslymi uhorkami? mm jedava chleba a dava si k tomu kyslu uhorku a mala sa za tym natahuje.... a zrazu zistujem, ze take veci ani neviem kedy deti mózu zacat jest... neviete niekto?

svetlankat
27. feb 2011

@katka888 ja ani len netusim, ale aj mna by zaujimalo,

zoska
27. feb 2011

ahojte baby, idem len pozdravit 😉
od piatku sme boli v BA, takze neviem co sa deje, akurat tusim ,vblumka ma fofry okolo stahovania taj jej drzim palce... snad vas zajtra docitam a popisem aj do inej temy 😒
pekny zvyso vikendu papa

zucana
27. feb 2011

tak tu to nezije 😎
hlasim stretko s maculikovcami ....velmi prijemne .zajtra poobede im ukazem dom sv.antona...skoda ze prsi nastastie nie silno a v centre su same oblukove klenby kde sa da chodit 😉

loginka
27. feb 2011

veru nie...@zucana super ze ste sa stretli, parada take stretnutia

tak nasim ta jablckova torta vooobec nechutila, im tam nieco vyrabat, neva ostalo na zajtra pride navsteva s detmi

@blumka ako prebiehaju prace? stihate pri detoch? verim ze je toho dost, tak drzim palce aby ste byvali vo svojim co najskor

maminnka
27. feb 2011

@loginka ani mojim detom ta jablkova torta nechutila, jedli sme iba my s muzom 🙂

svetlankat
28. feb 2011

@maminnka @loginka ani nam moc nechutila, viac nam chutila ta pribinacikova

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
28. feb 2011

@rivatha dodatočne Tvojmu drobčekovi želám všetko naj naj

torta je uchvatna jednym slovom wauuuu fakt super 😵

zucana
28. feb 2011

@rivatha krasna je sikovna si veru stalo to za to nie ? 😉

svetlankat
28. feb 2011

@rivatha to si sama? waw krasne, mnam, hned by som si dala

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
28. feb 2011

@rivatha fakt klobuk dole, ty delfini a tie morske riasy, fakt nadherne a z coho si to robila?

jaja32
28. feb 2011

@rivatha tak ta je ozaj nadherna, si sikulka 🙂 priam profesionalka

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
28. feb 2011

@rivatha
tiez sa pripajame ku gratulacii... torta je nadherna 🙂

blumka
28. feb 2011

@rivatha no tak ked toto podla teba nie je profi, tak potom neviem ako bude vyzerat torta pre tvoje x-te babatko 😀 je nadherna 😵 😵

svetlankat
28. feb 2011

@katka888 Kati tak to vyzera ze dnes asi nepojdeme este si budeme volat, asi v stredu, mne do toho nieco prislo. Budes moct v stredu?

zucana
28. feb 2011

baby mozem dat viki jablkovy 1005dzus happy day z koncentratu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre