Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. apr 2011

@matesl vies ze ja tam moc nechodim ani? to mi len kamosky link s disney posielaju, ale vidim, ze sa tam da vyhladat.. x;o)

olifcek
10. apr 2011

@alex nemozu to byt sople zo zubkov? a antibiotika uz boli nutne? x;(((

andrea2603
10. apr 2011

ahojte 🙂
@matesl ☹ daj mu Sinupret a aj ty @alex a zvýšiť vitamín C, teda dať im papať to, čo ho obsahuje. Liv mala sople v dec. či jan., už ani neviem, ale normálne mám taký divný pocit, že nás chňapnú, keď budeme mať stretko, tak ma švihne 😠

@matesl o už Riška zodac neuspáva? i keď niekedy by sa hodilo, že? 😅

andrea2603
10. apr 2011

občas si pozriem tému : https://www.modrykonik.sk/forum/tema/dakujeme-s..., síce zatiaľ nepotrebujem žiadne rady odtiaľ, ale celkom sa mi pozdáva 😉

teuska
10. apr 2011

@matesl
@maculik jaj babenky, ked ja som to zistila, ze su male, az ked som sa snazila ho do toho narvat 😀 ale kamoska ma male babo, tak som z nich urobila plienkovu tortu a pojdeme ju niekedy pozriet.
Macka pozerala som fotky a aj nas Petik tak sedava na piesku, v puncoskach a na hlave nic, lebo to hned vsetko strhne. Som zvedava ako bude chodit v lete, aby nedostal upal. 😕

Ako travite nedelu? My uz spinkame. Je tu niekto?

zoska
10. apr 2011

cafte ,
nieco na mna lezie, skrabe hrdlo a teplota 😒
@teuska presne som nad tym rizmyslala ako to budem v lete robit, aby nebol upal, tiez vsetko krpata strha z hlavy 😅

@alex tak snad to Jakubkovi prejde a nebudete musiet brat ziadne lieky, podla mna za to moze toto blaznive pocasie, este je dost zradne

teuska
10. apr 2011

@zoska daj si teply cajik a sup do postielky 😅 ale nie, konecne mam chvilku cas aj volny PC a blbne konik 🙄 alebo nas PC 😕 prajem rychle vyliecenie 🙂

zoska
10. apr 2011

@teuska blbne kon, aj mne ho vyhadzuje stale...
caju som uz vypila asi liter, ale lezim aj ked s pocitacom, ale lezim 😉

teuska
10. apr 2011

no idem asi aj ja na teply cajik a sup do postielky, lebo zajtra maly bude hore akolo 6, kedze tak skoro zaspal 😝 pekny nedelny vecer 😀

olifcek
10. apr 2011

@teuska nedelui? paradne.. boli sme od 12-17 na chate, dali si i gulas, pokecali, oliv sa vysalila.. parada.. vcera ping pong, paq na salasi halusky s bryndzou.. 😵 😵

teraz lebedime, oliv tancuje, zapli sme prvy krat super star, he he

my na pieskovisku tiez sedime, lozime po nom.. ciapocku mi oliv nastastie nestrhava 😉

olifcek
10. apr 2011

@zoska
@teuska

skore uzdravenie

@alex drobcekovi tiez

svetlankat
10. apr 2011

chorobkam aj ja prajem skore uzdravenie, malym aj velkym

avaka
10. apr 2011

caute 🙂
aj ja zelam skore uzdravenie...

@olifcek ,no vy stihate... 😕 🙂
my dnes len prechadzka po meste za fujavice 😵 som myslela,ci nam nieco nepadne na hlavu
@teuska ,dobre si to vyvyslela, a mas pekny darcek 🙂
@andrea2603 ano,toto je super tema,aj ja uz som komusi strapco odporucala.. 🙂
mne mala tiez strhava ciapku a vzdy po nej aj prejdem kolesom a hned je nepouzitelna 😖 ,tak nosim v taske taku smiesnu na zavazovanie a tu mas.. 😀 ,ale dnes aj tu dala dole 😅 skoro sme stratili topanky,co mala dnes1.x obute,esteze jedny pani za nami kricala...vam deti nevyzuvaj?nasa da dole aj pevne zaviazane....

lalipop
10. apr 2011

@avaka ked som citala , co robi eli, tak som si hned spomenula na kamosku, co ma rovnako staru dcerku. ona tiez pravidelne hlada veci, co jej mala vyhodila z kociara. ja taky problem nastastie nemam. aj ked obcas nieco vyhodi tak to hned zdvihnem. dnes mala na ociach dokonca dve hodky slnecne okuliare 🙂 🙂 🙂

zoska
10. apr 2011

diky baby,
dalsi liter caju s medom vo mne, uz mi asi aj usami pojde...
chcela som ist spat ale asi mi hlavu roztrhne...

blumka
10. apr 2011

hu 😀
@avaka, Terezka mi tak zhadzovala ciapky...ale...raz sme boli vonku, bolo to tusim april-maj a vysli sme vonku na dvor, v momente zhodila ciapku dolu, tak som jej ju dala naspat s tym, ze ak zhodi ideme domov...samozrejme zhodila na zem, tak sme sli domov....rev neskutocny bol, ale nepovolila som...na druhy den, ked zhodila, znovu som jej ju dala a povedala to iste....a uz ju nedala dolu...
sama som bola velmi prekvapena z toho ze to tak rychlo slo, a pritom Terezka je dost nervna, ked nieco nie je tak ako ona chce..ale toto sa nejak podarilo..
Tiez som sa bala toho ze snad este aj v lete klobuk v lete budem musiet zaviazat pod bradu ale odvtedy si uz nedavala ciapky dolu, a ked hej tak stacilo pohrozit a uz ju mala naspat...
Dokonca je tak naucena este aj teraz, ze krici na nas ze jej musime dat ciapku aj ked jej ju uz netreba 😉

Juli sa nevyzuva, ja jej zaviazujem na maslicky a potom este tie maslicky previazem a to nema sancu

matesl
10. apr 2011

@blumka ja som si tiez vsimla, ze tie nase deturence uz dost rozumeju, len sa niekedy asi tvaria ze ee 😅
ja maleho strasim tak vecer ked vymysla pri zaspavani, ze odidem papa ak nebude lezkat pri mne 😀

avaka
10. apr 2011

@blumka ,ale ona nerozvezuje topanky 😀 ona to ma netrenovane,ze lavou si vyzuje pravu zaviazanu 🙄
a s tou ciapkou,presne tak som urobila pri odchode,ze bez ciapky nejde,tak v chodbe pre nu rychlo sprintovala,doniesla mi ju,ale vonku ma to nenapadlo,vidis? 😅

matesl
10. apr 2011

@zoska 😒 mna pred 2 dnami tak bolelo polka hlavy, do ucha ma az pichalo, tak som spla ibac...to asi z toho veterneho divneho pocka ☹

matesl
10. apr 2011

@andrea2603 heehee asi neuspava ked sa mi aj tak budi 😅

matesl
10. apr 2011

@olifcek musim pokukat, aj ked dnes som malemu celkom nakupila v C&A a H&M maly nejake akcie, tak za par korun sme mu kupili veci.
aj kratasky za 3,50 som mu na piesok, len som myslela ze su cerene, ze ten neon skresluje ale su ruzoveeee...haahhaaa. no nech Risko bude IN 😀

avaka
10. apr 2011

@matesl rozumeju vsetko,vychcane su uz veru 😀 ,mne minule v Lidli,ze joeeee (t.j topanka u nas)a ja ze co hovori o topanke? 😕 a ona ju prave vtedy vyzula potvora ,esteze mi trklo 😀

olifcek
10. apr 2011

@avaka my sa nastastie vyzujeme len doma... najnovsia moda u nas.. vonku ma nastastie ine starosti.. a ked je v manduce, sem tam si len rozviaze snurky, chi..

olifcek
10. apr 2011

@matesl joj, musim ja ist kuk do HaM snad zajtra... snad manduca vyschne... ak nie, pojdeme hned ako sa oliv zobudi, to v pojhode paq i bez.. v buse uz itak cestujeme na kolenach, ci sama sedi, alebio pri mne stojiii 😵 😵

olifcek
10. apr 2011

@avaka i u nas vietor, ze keby som kus lahsia asi ma odveje 😅

alex
10. apr 2011

kočky ďakujem za priania, @andrea2603 vďaka za link, už ho mám v obľúbených položkách, budem študovať. C-čko už berieme cca 2 týždne. Nech je už teplo stále, lebo toto premenlivé počasie nie je dobré. Inak je aj mm chorý, tak možno malý chytil niečo od neho, možno od detičiek s ktorými sa hráva. Trošku aj pokašliava, tak dávam sirup a do nošteka morskú vodu a nasivin.
@matesl ja som si dnes kúpila v CA mikinu. Za 12 euri sa oplatila. Taká s mikinkou a mikinom. Celkom som si tento obchod obľúbila, aj dámske veci a aj detské sú veľmi pekné a cenovo dostupné. Inak malý nám poobede dlho nepospal. Ako sme sa v Auparku dostali k CA-čku tak pozerám a on už kukučkoval. A to sme nikde nestáli.

No idem ja už spať, by sa patrilo asi. Tak pa pa.

laxity
11. apr 2011

ahojte

Naty si tiež nevyzúva topánky, presne tak ako @blumka viažem na dva krát 🙂 a ani čiapku si nestrháva, aj keď niekedy by si ale snažím sa ju rýchlo upútať na niečo iné a je to 🙂

bože ja som už tak dlho nenakupovala 😅 aj ja chcem baby rúžové, modré....je mi to jedno 😀

blumka
11. apr 2011

@avaka ja som pochopila ze si ich nerozviazuje 😀 ale ze ked tak na 2x stiahnem tak ich ani nezosuchne...juli sa snazi tiez tak ako ela ale drzia na nohach topanky tak to vzda 😉

@matesl veru, rozumeju uz kadeco...
aj toto som praktizovala pri terezke co ty pri Riskov, ze kd nebude pekne lezat ze odiddem....tak sa naucila ze nema vystrajat v postielke ale pekne lezkat 😉
a asi to zacnem aj u Juli lebo ta kym zaspi tak prejde postielku snad 100x dookola 😀

matesl
11. apr 2011

@blumka 😀 tebe aqspon v postielke, len mne po celej posteli a nakoniec sa priplazi k prsu a zas odide a zas a ked ho zakryjem ze neni dida tak sa so mnou vadi 😀

matesl
11. apr 2011

no maly spal min, zobudil sa na vlastne chrcanie, taky je zahlieneny, som mu pred soanim 2x odsala, aj kvapky dala aj tak zle dycha :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre