Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
28. apr 2011

kocky, ja zacnem balit rano o 10,00 a o 11,00 vyrazame... ja balim takmer kazdy vikend, tak som uz vycvicena, za pol hodku nemam co robit 😀

lenica81
28. apr 2011

joj, a este som chcela, velmi by som sa na obchod v lipt. jane nespoliehala... sice este nie je sezona, ale no... 😕 😅

lenica81
28. apr 2011

@maminnka ja pod casovym stresom balim lepsie, lebo inak nakladam a odkladam a zbytocne nad tym rozmyslam, tak zbalim, co zbalim a to podstatne som zatial klop klop nezabudla... 😅

svetlankat
28. apr 2011

Baby u nas pobalene, uz len zajtra nejake drobnosti a je to, dufam ze nic nezabudneme

svetlankat
28. apr 2011

bru baby

katka888
28. apr 2011

my ked sa zajtra pri to vsetkom co treba porobit, kym opustime byt pobalime, tak to bude zazrak. ani tepla voda nam netecie dufam, ze zajtra doobeda uz pojde.... tak dufam, ze nedojdeme, ked uz vy vsetci pojdete vecer spat 😀 😀 😀

avaka
28. apr 2011

@svetlankat bruu 🙂 davno nebolo

@maculik,@rivatha, 😔 to je skoda....
dufam,ze aspon zbytok sa stretneme 🙂

@maminnka ,dufam,ze aj ja sa raz tak vycvicim 😀
momentalne mam par veci ulozenych na skrinke a inak nic,teraz som si tu chvilu sadla,ze nieco zjem... 😅

@lenica81 tak aj ja to skusim az zajtra pred jedenastou,ci mi to nepojde lepsie balit... 😅 😀

avaka
28. apr 2011

@katka888 neboj,ja chodim neskoro spat 😀

katka888
28. apr 2011

my urcite nieco zabudneme ...... 😖

zucana
28. apr 2011

Krasny vikend prajem a prosim foto 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
29. apr 2011

tak nam stale nejde tepla voda, riady neumyte, nepoprane, mala neokupana, nezbalene, nenakupene..... dojdeme my dnes do jana? 😀 😀 😀

teuska
29. apr 2011

caute babenky 😅
Tak ja balim, robim kopky a Petko to roznasa po byte, asi ho zbalim do nejakeho kufra 😅 Chcem sa opytat kde budeme prevarat vodu pre deturence? Kanvicu mame velku, ta sa mi nechce brat.

teuska
29. apr 2011

@katka888 vy uz chodte, tam snad tepla voda tecie 😅

zoska
29. apr 2011

@teuska my prikupime ruzovu lucku, co sa neprevara, ale nam to staci na cajik aj neohriate... mam cestovnu kanvicu jednolitrovu, ak sa zmesti tak pribalim

teuska
29. apr 2011

@zoska vy ruzovu lucku neprevarate? kupim teda aj ja taku, diky

zoska
29. apr 2011

@teuska ruzova flasa a ruzovy vrchnacik- ta sa nemusi 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolka
29. apr 2011

cafte, ja balim, Viki nastastie s mojou mamou vonku, lebo to by som vela nepobalila 😅 jednym ockom kukam svadbu teda to co zatial ukazuju na STV1
my odchadzame az okolo 13.00, mm ma este nieco vo firme 😒 ja som Lucku nikdy neprevarala 😕

raa2
29. apr 2011

ahojte dievcata, pekne si uzite chatu! ja som bola dnes u doktorky a riesili sme ovcie kiahne, a viete co mi povedala? ze ona ked ho zaockuje napr. teraz tak ho potom neviem ci za 6 tyzdnov preockuje a ze je to na cely zivot 😕 tak som zirala ako puk, ale nedala som ho zaockovat!

mmaarrttiinnaa
29. apr 2011

ahojte hlasim sa z chaty je tu supeeeeer 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia411
29. apr 2011

baby zelame Vám krasny vikend na chate a uz teraz sa tesime na fotky...uzite si to!

jja
1. máj 2011

Pekny vikend🙂 no baby, cakame ktora bude prva a porozprava dojmy z chaty a samozrejme aj foto 🙂

maculik
1. máj 2011

veru, veru, urcite bolo super, aj ja som zvedava.

alex
1. máj 2011

ahojte, ešte nie sme síce doma, ale už sme v BA, ale teda idem napísať, keď už toľko čakáte. Bolo super, aj počasie sa dalo, aj keď aj popršalo ale aj slniečko bolo. Nálada super, aj chlapi sa hneď dali do reči, len to strašne ubehlo. No dúfam, že sa takéto akcie budú opakovať, my sa budeme tešiť.

teuska
1. máj 2011

Caute, my sme uz doma. Ako to spravime s fotkami?

teuska
1. máj 2011

prepacte, ze som nenapisala viac, ale drobec nedovolil 😝
Bolo super, penzion bol velmi pekny aj fajn partia sme sa zisli, deticky milucke, myslim ze sme si padli do oka 😅 Uz sa tesim na dalsiu akciu. A ozaj Petko zacal chodit 😅 😅 😅

mmaarrttiinnaa
1. máj 2011

Ahojte ja možem len suhlasiť bolo super chlapi sa dali dokopy ako keby sa poznali už roky .Nálada super baby ktoré boli tiež super tiež mám pocit že to taaak rýchlo ubehlo .Škoda ale dufam že to nebolo posledne stretko a na buducom bude ešte viac mamičiek a detičiek

svetlankat
1. máj 2011

@teuska jej gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre