Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
10. sep 2009

zuci, a kolko tam mate teraz,ked si prajes 30? To tam mate kazdy rok taky vypek?

matka331
10. sep 2009

aj mne sa to stalo ale to nenolo roztahovanie maternice to bolo malickee sa mi tampresuvalo ...a podla mna je toaj u teba tak ze to ennei maternicaale malickee

zucana
10. sep 2009

no kedze tu amme teraz 30 brala by som 25 ;)

jja
10. sep 2009

zuci, aj ja mam posledne dni take zvlastne pocity vo vnutri, mam pocit ze mi tam beha muska a zrazu "spion" 🙂

matka331
10. sep 2009

lubinka9 aj mne sa to stalo ale to nenolo roztahovanie maternice to bolo malickee sa mi tampresuvalo ...a podla mna je toaj u teba tak ze to ennei maternicaale malickee

matka331
10. sep 2009

ahojteeee

zucana
10. sep 2009

ahoj mati...vsetci asi papaju 🙂

maculik
10. sep 2009

ano, ja som papala, mali sme kralika a kasu a mrkvu, mnaaam, pripomenulo mi to obedy u babky 🙂
ja ked sa v noci zobudim k Adelke, tak moje brucho akoby zmizlo a len dolu mam taku tvrdu hrcu, tam je asi maly zosunuty a schuleny 😵 Ale po chvili uz to necitim, kedze sa aj ja hybem, tak asi aj on.

lubi, moze to byt aj tvrdnutie bruska, neviem Ti presne poradit, ale urcite to spomen dr, aby ta aj zospodu pozrel, ci je vsetko ok. Daj si to magnezium, ci to pomoze.

zoska
10. sep 2009

ahojte,
vcera som nestihla ani pc zapnuet, ale mam vas dočítane konecne 😉
ja som si urobila dobrucku paradajkovu polievku a nastruhala som si do nej kopu syra,mnam

zajtra sa mi uz vracia mangel a pridu aj svygrovci s malou a v sobotu ideme gratulovat svokrovi, zajtra ma narodky...takzeee ma caka rodinny vikend... ale este predtym musim povysavat, dlazky umyt, prach utriet, periny obliect....aaaach ako sa mi nece ☹

olifcek
10. sep 2009

zoska ja musim byt vyglancovat buduci tyzden, ale vsetko, vsetuckooooo...lebo svokrovci i draheho segra bude u nas i s milym spat zo soboty na nedelu, tak nech nemaju pocit, ze sme v spine x;O)

maculik
10. sep 2009

zoska, a ako robis rajc.polievku? ja som este nerobila, pritom mam velmi rada, ale akosi sa neviem odhodlat, bojim sa, ze nespravim taku dobru...

olifcek
10. sep 2009

maculik mozem i ja napisat moj receptiq? x;o)

ja robim takto....dam veeela cibule, oprazim ju v hrnci, potom pridam pretlak, ale ja pridavam ten z krabicky 500ml, alebo 500g, prilejem vodu, necham to tak zovriet, potom pridam cukor, sol, sladky kecup - asi 250g, zamiesam, necham pvarit, a potom vyberiem kusok polievocky do misky, pridam muku, zamiesam, a vlejem to do polievocky...to uz sa povari i zhustne a vypnem ju. je fajna hustaaaaaa a hcutovo perfektna x;o))))

pri podavani nastruham na vrch syr a dam lyzicku kyslej smotany, mnamkyyyy

jja
10. sep 2009

Oli tebe sa to uz blizi zavratnou rychlostou, co??🙂)

maculik
10. sep 2009

olif diiik, uz som si aj vytlacila 🙂 skusim bud.tyzden, teraz mam na 2-3dni plny hrniec hribikovej so struhancekmi, tak v pondelok uz mozno vyskusam, to uz ani lezat nebudem musiet.
len budem musiet kupit kecup, lebo to my nejeme, ja to nemam rada, ale tak v polievke sa to strati 🙂

zoska
10. sep 2009

ja robim podla mojej maminy...
do vody dam 2 bobkove listy, nove korenie a cierne korenie-cele, ocistim nensiu cibulu a napicham do nej asi 5 klincekov a este do tej vody davam kusok celej skorice...ked zacne voda vriet asi po 10 minutach pridm lyzicku soli a zeleninovy bujon, necham desat minut vriet a pridam pretlak, necham povarit, zase asi desat minut, potom pridam zapražku, trosku mlieka/smotany a kusok masla a vypnem... dochucujem cukrom a octom

asi som to mohla pisat do IP, ale vsak mozno inspirujem aj dakoho ineho 😀

olif tak ja ti budem bud. tyzden drzat palce pri upratovani...si pamatam, ze aj ja som pred svdbou musela vyglancit cely byt... uf

zucana
10. sep 2009

oli veru tebe sa to dobre blizi 😀 ja robim tanto: na olivovom uprazim cibulku pridam kocky rajcin zavarane ie pretlak a dam aj cesnak trochu vody, sol, cukor, bazalku rozmixujem a dochutim aj ciernym korenim....a pak k podavaniu nastruham syr 😎
ja uz nezahustujem lebo dam menej vody ale ta olifcikova mi pripada taka dobrucka slovenska 😉

zucana
10. sep 2009

inak pozeram napoly taky horor...tak snad sa maly nebude bat...asi by sa nemalo zejo?

olifcek
10. sep 2009

jja jj veru x;o)

olifcek
10. sep 2009

maculik mna zase zaujala polievka so struhankou, to jak??? x;o) napises? x;o)

a jasneeee, aj kusok mliecka do polievockyyyyy

zoska jj, ale to nemam rada, bleeee, najhorsie bude, ked si este na nejaku spinku spomeniem uz upravena, nalicena a v satach, hehe x;o))))

maculik
10. sep 2009

tak som si vytlacila vsetky 3 recepty a vyskusam a uvidim, ktora nam bude najviac chutit - nam to asi bude jedno, no hlavnym rozhodcom bude asi mala, kedze uz to chcem aj pre nu 🙂

olifcek
10. sep 2009

maculik paq daj fakt vediet x;o) ja ju zboznujem taku, ako som napisala x;o) mne tam vadi cesnak i klinceky i skorica...ale to som ja, babam to zase chuti...je uzasne, ze kolko ludi, tolko chuti, hehe x;O)

maculik
10. sep 2009

tak idem uz domov pospat si, psychicky sa pripravovat na rano, aj ked som uz v podstate bola na dnes, ale tak o to lepsie 🙂
tak rano o 8 na mna myslite, hadam uz sa nevratim s tym, ze dr isiel niekoho odrodit, to uz by ma porazilo...

Pekny zvysok dna a dam potom po sestre vediet, co a ako 🙂

jja
10. sep 2009

baby, nedrazdite rajcinovou polievkou...tu zboznujem 😎 asi si dnes budem musiet spravit, take ste mi chute narobili....este stastie ze aj dcerka ju lubi, mam vyriesenu veceru...horsie to bude s manzelom 😠 on nech si namasti chlieb s mastou 😀

olifcek
10. sep 2009

zuci jj, ale tu muku tam necitit x;o)))) ja jej nedavam vela, mam pocit, ze to uz ten kecup dost zhustuje, hehe x;o)))

zoska
10. sep 2009

inak som si chcela spravit palacinky dneska povodne, ale nemam vobec chut na sladke.a kedze som nebol od nedele v obchode tak nic poridne dom nemam, takze som si spravila chlebik vo vajicku...
ale teraz uz fakt musim ist do obchodu lebo som si zjedla posledne zasoby 😀

olifcek
10. sep 2009

juuuj, taky chlebik s mastou, na nom cibulka, sol a korenie cervenej papriky, mlaaaask

chlebik vo vajicku? mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

zoska
10. sep 2009

😀 olif tak mas tip na veceru

no ja by som mala zacat s tym upratovanim, len akosi sa neviem donutit...strasne som zlenivela posledne mesiace 😅

zucana
10. sep 2009

olif takze budete mat pyzamovu party??? 😀

zoska
10. sep 2009

Ozaj este som sa chcela opytat...neviete ako sa d prirodzene zvysit krvny tlak...nechcem do seba liat kavu alebo kolu
strasne sa mi toci hlava posledne tyzdne, tak mi nasi kupili tlakomer nech si kontrolujem, a mam strasne nizky a neviem co s tym... dnes som mala 96/63
v pondelok idem do poradne a tiez na AFP, tak mozno mi daco poradi dr. ale ak o dacom viete tak poradte...
neviem ci to nejak neublizuje babu, este k tomu som bola prechladnuta, brusko moc nerastie, pohyby necitim.... a taaaak pomaly zacinam stresovat a sono az o 2 tyzdne 😒

olifcek
10. sep 2009

zoska hehe...ved si unavena, nie? x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre