Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
13. okt 2009

lolka o koľkej pôjdete. My s kolegyňou pôjdeme, ale tak okolo 11:45 - 12-tej.

alex
13. okt 2009

Hej, pôjdeme spolu. Dokedy pracuješ zajtra?

katina2209
13. okt 2009

Ahojte babulky tak vám pekne ďakujem za odpoveď s tými vlasmi ja mám pocit,že sú všade na zemi kúpila som si aj šampon proti vypadávaniu vichy a žiadna zmena normálne mám strach,že budem mať lysiny na hlave ja mám tiež asi o pol vlasov menej na hlave hádam sa to upraví a ak nie kúpime parochňu 🙂
Blumka ja som brala vitamíny maternu aj femibion a tiež mi bolo z nich ťažko a nemohla som ísť ani na wc tak som to vysadila, inak tá bipa dobrý nápad ešte som tam nebola a majú tam len potraviny alebo aj nejaké oblečko pre mimi?
Oblečenie: tiež sa už do žiadnej bundy nezapnem tak som si včera od kamošky požičala kabátik také paletko čo nosila keď bola tehotná...

martinaj
13. okt 2009

baby ja na stretko nemozem prist, mala je daka prechladnuta ☹ snad nabuduce 🙂

zoska
13. okt 2009

ahojte,
dnes som s pospala do 10.30, ja si nemozem pomoct akosi, ked stanem skor ako sa sama zobudim tak som strasne unavena... ja si neviem predstavit rano vstavat do roboty ako mnohe z vas.... teraz mi ta poobednajsia skola celkom aj vyhovuje.

Hainburg ja mam dost daleko, ale uvidime...mozno dakedy ked dube cesta pobliz, tak tam skocime 😉

ja sa dnes chystam autom do BB a uz teraz mam trochen strach ked vidim ao hrozne fuka 😖 vcera ma viezla kamoska, takze viem ze cesta je o.k., az na to ze su na nej mokre listy, ale vsak pojdem opatrne...

hrozne pocasie je vonku, no proste ostras, mam pocit ze nam okna vyfukne 😒

alex
13. okt 2009

lolka, ideme už teraz na obed.

lolka
13. okt 2009

alex, tak sme sa minuli, ale videla som ta. vy ste sadali k stolu a my sme uz odchadzali......ale videla som brusko 😉 zajtra budem tak do 16.15 hod, ale nemam to fixne,tak sa nejako dohodneme 😉

hajdylca
13. okt 2009

caute maminky a buduce maminky 🙂 vlasky vypadavaju aj mne, a dost velmi, a vetrovku uz nezapnem ani jednu 😔 tak v piatok idem k svokre nieco poziciat, rano som obliekla muzov sveter, a v aute sa zakrila dekou- aby sme neprechladli 😔

zucana
13. okt 2009

idem vas trochu podrazdit my mame dnes este 23 stupnov teplo... 🙂 ale myslim ze zajtra uz bude malinko...
alex domcek nam neschvalili projekt takze je to vsetko otazne este takze mozno osud...
ale vsak sa nestazujem...my mame 140 m2 teraz len na dvoch poschodiach a tie schody ma uz teraz ubijaju 😕
a pridem o hostovsku izbu pre nasich....
inak uz neviem co mam varit...nejake tipy?

zucana
13. okt 2009

inak vcera vecer som si tiez dala bundu a nechala rozopnutu avecer uz fukalo chcela som zapnut a nic...nedala sa 😔

katina2209
13. okt 2009

ahoj zuci ja idem teraz variť granadier máme to radi s hlávkovým šalátom alebo s kyslými uhorkami 😝 ja mám tiež problém čo mám variť,ale zajtra by som chcela robiť vyprážané filé so zemiakovým šalátom malý to veľmi ľúbi dnes som zostala doma nešla som do práce bola som s Markom na gastronenterologii

zucana
13. okt 2009

granadir je dobry napad...aj ja lubim ale moj muzik veru nie ...zemiaky s cestovinami je u nas zakaz....ja som kupila rybu a idem ju robit vecer na masle...so zemiakmi....
horsie je to na zajtra...

alex
13. okt 2009

lolka, hej, ja som tiež každej na bruško pozerala, ale nevšimla som si. Ja som dnes ako balón a po obede ešte viac.

Zuci no tak to je smola. Ale tak 140m2 je super, to máte veľký priestor, len tie schody, no... Ale však uvidíte, ako sa to celé vyvinie.

zucana
13. okt 2009

ved jo ...
inak svokra robila lasagne len ich robila uz v sobotu teda ich pripravila a dala do cesta asi pokaene vajcia a teraz to ide piect...a ze ci si dam....tak akoze mam dost strach z tych vajec co vy na to ako odbornicky?

alex
13. okt 2009

zuci, neriskovala by som tie vajíčka.

zusika
autor
13. okt 2009

Lolka, Alex... v akej lokalite pracujete? lebo ja budem autom... keby som vas mala cestou, vas zveziem... zajtra

hajdylca
13. okt 2009

kocky a kde sa to mame vlastne stretnut? nejaky lepsi zachytny bod ako detske ihrisko, lebo to este nevsimam kde je...

alex
13. okt 2009

Hajdy to ihrisko je v tej novej časti, ako je H&M, Pimkie. To určite neprehliadneš.

supi
13. okt 2009

Alex, taka odveci otazka 😕 , ale nefotili vam nahodou svadbu milos a zuzka cerni? Lebo si mi nejaka povedoma z mojejsvadby a ich stranky...

zucana
13. okt 2009

zusika a pre mna neskocis?to mas po ceste 😀

ewelyne
13. okt 2009

ahojte all 😉

zuci, neriskuj to, daj si radsejnieco cerstve, predsa jeuz utorok...

zusi, podprdy na kojenie este nekupuj, nevies ako ti navru prsia po porode 😉 mozes byt prekvapena,
tak aby si zbytocne nevyhodila peniazky. a system, no ten neporadim, lebo ja som sa citila stiednen v nich a tazko sa mi manipulovalo s odopinanim a v jednej ruke vrieskajuci hladni maly a s druhou chaos ... no nosila som nakonic tie sporotve polotielka elasticke pevne, dali dat do nich aj tampony, nemala som v nich natesno pocit a len som dvihla hore vsetko s trickom jednym smahom alebo z hora al. rozopla koselu a nadvihla... kazdy si vsak najde to svoje pohodlie, uvidis, co ti bude vyhovovat. a ked mliecko netieklo, tak som chodila doma bez iba v tricku-neskutocna ulava a pohoda. 😉

martinka, skore uzdravenie, nabuduce 🙂 sa vidime.

hajdylca, no v novej casti su dve kaviarne - tak vonku a vedla je ihrisko, kaviaren sa vola asi Greentree coffe a nedaleko je Next a Ecco a blizko fontana a vytah... v novej casti je to. To ihrisko so zvieratkami je nepriehladnutelne ked pojdes okolo, urcite si vsimnes.

Katina, ja neviem, dokedy budu baby, ja podla toho ako maly vydrzi. Mozno do 18:00 fakt neviem, mozno dlhsie, kratsie... my rano vo stvrtok cestujeme prec, takze dlho sa nemozeme flakat 😉

Inak to je fakt nenormalna kosa, nas skoro odfuklo ked sme sli domov zo skolky, tak som ho celu cestu niesla na rukach a som grogy. Inak uz si maly pytal aj rukavice, ze ma studene rucky a neviem uz ako ho doobliekat... taky skok to je sila...

ewelyne
13. okt 2009

Alex, inak ake uz mas pekne brusko, som vcera vsimla na FCB 😉 Jakubko je riadny chlap teda 😉

Zucana ty byvas v Padove, ano? Len sa uistujem, ked budeme nahodou blizko 😉 alebo pojdeme okolo 😉

zucana
13. okt 2009

jj Padova 😉

lolka
13. okt 2009

zusika, dakujeme za ponuku, ja chodim do prace autom, takze sa odvezieme, aby nas neodfuklo 😀
zucana, radsej neriskuj tie vajicka.
kolegyna dnes doniesla (zevraj) vyborne mlieko do prace, take priamo nacapovane z mliekarne, ze aby som si dala, je chutnejsie, zdravsie.....ale dalsia kolegyna ma upozornila, ze nemusi byt pasterizovane, nech to radsej nepijem 😖 radsej neriskujem

zucana
13. okt 2009

jj lolka nepasterizovane nie...listerioza 😉
a idem si spravit cestve chlebiky so sunkou syrom a paprikou a na veceru spavim rybu 😎 a muz si da tie lasagne...snad sa mu nic nestane 🙂

granado
13. okt 2009

Ahojte babky. Tak ja som prišla z 3D ale nemám žiadny úlovok, bola Nelka taká skrytá že som videla iba pusinku a ručičku. Mám prásť až 3.11 a že to skúsime znova, ale to už asi budeme velké. Veď uvidíme 😉

zusika
autor
13. okt 2009

Zuci...rada by som.... 🙂 😉 ale snad niekedy prides aj na rodnu hrudu... 😉
juj, bola som na obede a celu cestu sem som fucakal.. ono tie kila navyse zacinam pri chodzi uz citit... a to viem, ze este je len polovica... ☹ a same schody....s vravim, ze este kym vladzem schody vyslapem...

Granado, neboj....ukaze sa.... no ja som zvedava na nasho drobca.... nema byt po kom hamblivy... 🙂
ozik, nevies v PN o nejakom bazene, kde by cvicili s tehotnymi?? a otazka na ikraj - chystas sa rodit v PN? ja ano, len teda zbieram nazory.... 🙂

Ewe, vdaka za rady...

inak mi napadla zabavna predstava ako by sme sa zajtra vsetky - neviem kolko nas bude - naraz dotrepali do nejakho toho obchodu s mimi vecami a urobii im tam tornado, keby sme s atam vsetky zacali v niecom hrabat 🙂

a teraz blba otazka - ja viem, ze sme tehule.... ale ako sa spozname.... ked kazda prideme inokedy?? mozu tam byt nezavisle od nas dalsie - ine tehulky, tak aby som neoslovila tie...
Ewi, ja sa pokusim tam byt o 16.30 - budem ti volat, oki.... ??

granado
13. okt 2009

Bazény v Piešťanoch to je velký problém aj pre netehotné, takže to neporadím. Ja budem rodiť v PN určite, je tu super, neviem čo by si potrebovala vedieť

lolka
13. okt 2009

zusika, ten nalet na obchod je dobry napad 😀 ved tam je hned H&M alebo C&A 😉
a ako sa spozname? no, uvidime, ale ked uvidis dve tehule ako prichadzaju spolu, tak to budem ja s alex 😵 ale bola by sranda oslovovat cudzie tehule 😀

zusika
autor
13. okt 2009

Granado... neviem, nic konkretne teraz vediet nepotrebujem....ale urcite ta oslovim, ked sa nad tym zacnem hlbsie zamyslat... ze co a ako..... moze byt?? 😉

ozik, kedy by som mala navstivit porodnicu v ktorej chcem rodit, pripadne zacat tam chodit na prehliadky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre