Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

oriesok1.
26. okt 2009

ahojtee, ja som si od koníka dala na pár týždňov pauzu a vidím, že som zameškala asi 200 strán 😀 teda, vy ste ale šikovné.. 😀 😀

janielah
26. okt 2009

zosi, tak to epi-no je ina VEC...som vcera kukala ako puk na teme o tomto....som ani netusila, ze taketo nieco existuje...a neviem sa zbavit pocitu, ze je to nechutne....neviem si pomoct...

hajdylca
26. okt 2009

mnam zuci, taky cajik musim aj ja zohnat...

andrea2603
26. okt 2009

Zoska, zmena foto, a čo to je epi-no?
Ja teraz väčšinou zelený čaj.

zoska
26. okt 2009

jani, no ved tiez mam z toho velmi cudne pocity...akoze moze to byt v poho, ak sa vdaka tomu pri porode nenatrhnes, no ale ja teda nevieeem 😀

babky idete si to niektorá zaobstarať??

zoska
26. okt 2009

jj andrejka zmena 🙂 nove vlasy, nova foto 😉
epi-no je taka pomocka na zvacsovanie elasticity rodidiel, alebo ako by som to mala napisat 😀
je tu taka tema... do pošvy sa zavadza taky balonik, ktory sa postupne par tyzdnov nafukuje..mal by sa az na velkost hlavicky....

zoska
26. okt 2009

http://www.perinbaba.sk/dojcensky-tovar/starost...

toto je to, pokukaj 😉

dala som foto do albumu z oslavy...neviete kedy budem vyzerat ako tehotna v 6tom mesiaci?? 😅

oriesok1.
26. okt 2009

@leni, aj mňa často svrbí bruško. Ale nedávno som začala používať krém proti striám (preventívne) a je to oveľa lepšie

lenica81
26. okt 2009

fuha... tak teda neviem... nafukovat si dole nejaky balonik a posilovat 🙄

kamoska povedala, ze masaz hradze jej celkom pomohla... mala len 5 stehov... co sa vraj celkom dalo... i ked na prdel si asi ziadna nesadneme... jedine, ze budete poctivo posilovat... s balonikom... 😀

lenica81
26. okt 2009

ja sa mazem eucerinom... olejom... na odporucanie... vraj aj sestricky v porodnici ho vehemente chvalia...
strie uz tak ci tak mam... na bokoch este z puberty... ale na brusku sa tak skryt nedaju... takze by som rada bola po porode bez nich... sak nech si clovek moze dat bikiny... no nie... 😎

hajdylca
26. okt 2009

zosi neboj brusko coskoro narastie 🙂 aj mne kolegyne co ma 2 tyzdne nevideli povedali ze ako mi nenormalne rychlo narastlo... tak nemaj strach 🙂

oriesok1.
26. okt 2009

no neviem neviem, ten balónik...tiež mi to príde dosť nechutné 😝 a čo takto Kegel? 😉 ja poctivo cvičím každý deň. No, cvičím...až takú veľkú námahu to nedá, chi 🙂
ja mám tie strigy zatiaľ len okolo pupku, bo mi strašne vyskočil von 😀 a strašne je citlivý, neznášam tam akýkoľvek dotyk, čo manžel dobre vie a preto to zneužíva...volá to reset..

andrea2603
26. okt 2009

zoska, no to je trochu .... drastické? Ja si asi vystačím s tým malinikovým čajom 😉 . Na foto ti to pristane 🙂 , a vyzeráš ako tehotná 😉 .

zoska
26. okt 2009

oriesok 😀 ze reset
andrejka dakujem 😵
no ja si tiez vystacim s malinikovym cajom 😉
moj muz mi minule vravi, ze uz sa tesi n vianoce, lebo ze to uz budem taka normalna tehulka a nie ako teraz ako zduty rezanec 😀 🤐

oriesok1.
26. okt 2009

ach tí chlapi... 😀

andrea2603
26. okt 2009

zoska, keď ťa to povzbudí, tak ja som v 1.tehu vôbec nevyzerala na tehotnú ani v 9. mesiaci 🙂 . Len takú malú "loptičku" som nosila pred sebou.Normálne som zapla kabát, ktorý som nosila zimu predtým. A čuduj sa svete, syn mal 3,90 kg, ešte aj sestričky sa čudovali, že kde som ho mala? 😀

zoska
26. okt 2009

no ved uvidime 🙂 pomalinky rastiem, ved zase nechcem nosit so sebou velky kotol, ale tak ak mam mat male brusko, tak nech mi ani prdel nerastie 😀

andrea2603
26. okt 2009

Ja už idem hajinkať,tak dobrú noc.

lenica81
26. okt 2009

no... ja som si uz kupila kabat kvoli brusku... ale tehotensky nie... lebo tie co som skusala, na vsetkych boli kratke rukavy... vysoka som 175... to je az tak vela... 😠

a ten zduty rezanec... dobry podpich... 😀

zoska
26. okt 2009

andy dobruu 😉

leni- no mne nieco hovor, ja mam 180cm, ja kym si na seba daco kupim tak to je tiez tortura ☹

lenica81
26. okt 2009

dobru noc andrea...

tak to ti teda nezavidim, zoska... a to uz nehovorim ani o nohaviciach... ☹

idem sa natiahnut... aby si maly vybil energy teraz a nie ked pojdem spat... 😀 prichadza jeho cas...

zoska
26. okt 2009

ja sa tiez poručam, sladké sny všetkým 🙂

petuskaxfun
26. okt 2009

vsetky uz spinkate 😲

katina2209
26. okt 2009

ahoj petuska ja ešte nie som sa teraz prihlásila... pozerám keby bolo keby tak očkom a prezerám nejaké tehu veci

petuskaxfun
26. okt 2009

jejeej tak si tu teda aco pozeras kde 🙂

petuskaxfun
26. okt 2009

inak dost skoro som si ta vsimla ze

petuskaxfun
26. okt 2009

lebo este aj na skype pisem so sesternicou

ewelyne
26. okt 2009

ahojte aj ja pozeram tehu veci 🙂
zoska, pekne pekne,inak som si vsimla, ze mame prve tehu rifle uuuplne rovnake 🙂
pristane ti ta nova farbicka 🙂

baby no ten balon si pochvaluju.... no ja neviem... priroda to hadam zariadila tak aby to vsetko ficalo ako ma, nie? a nie dalsie tisice vyhodene...
inak ja odporucam len cvicit na fit lopte a masirovat hradzu olejcekom z weledy na hradzu tot vsjo... 😉
jaaaj a tie cajiky z tej temy som si este poznacila 🙂
inak potom mam aj par tipov, na oleje pri porode- na masirovanie a na natieranie 🙂 napisem

ja by som sa ani nenatrhla, ale lekarka sa zlakla, lebo maly siel ako superman s rucickou pri hlave, tak som bola 2 cm strih 😅 nic strasne.

ja mam strasne chute inak dnes, normalne by som zjedla servitku 😕 😲 akoze mam na nu neskutocnu chut, alebo papier alebo nieco take... asi mi uz sibe....ach jo...

ewelyne
26. okt 2009

mam v albume foto bruska 🙂

zuci, no u nas v HM nie je tehu moda ☹(((

granado
26. okt 2009

ewe tie chute sú naozaj zvláštne. Moja kamoška jedla hlinu z kvetináča 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre