Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
15. nov 2009

zuci, to sa spytaj pri pokladni, vacsinou to nemaju vylozene, ja som ani nevedela, ze nieco take existuje, kym mi to predavacka sama neponukla.
Alebo povedz sestre, nech ti to pozrie na SK, ved ide za Tebou, nie? 🙂

zucana
15. nov 2009

oki 😉

olifcek
15. nov 2009

skoda, ze si neviem spomenut, co za katalog som to kukala...ale bolo to uz davno, ale jo, treba pytat...iste to maju tam, kde aj nahradne ramienka x;o)

zucana
15. nov 2009

😉 🙂

olifcek
15. nov 2009

ak lubis neckermann

http://www.neckermann.cz/cz/nm2/katalogy-Necekr...

proste..do googla si zadas rozsirenie podprsenky a je to x;o)

zucana
15. nov 2009

len to su cesi...to neva?

olifcek
15. nov 2009

bonprix je na sk x;O) len je vysoke postovne x;o(( ja i preto skusim niekde osobne v predajni take kupit x;)

zoska
15. nov 2009

ahojky,
u nas bolo dnes celkom pekne a vcera bolo na liptove uplne nadherne 🙂
vcera som sa prejedala a dnes v tom pokracujem, lebo babka nas nabalila, reznami, kolacmi... uff

olifcek
15. nov 2009

kolace od babky by som si dala veru...babky vzdy robia uzasne kolaciky...len ja uz roky rokuce nemam ani jednu...

zoska
15. nov 2009

olif, juj ako si nam natiahla stranku 🙂) mali by sme viacej pisat, aby sme sa dostali rychlo na novu 🙂
ja mam babky obe, aj ked jedna je velmi, velmi chorucka :( ale peciem rada, aj ked musim mat na to naladu...a recepty na kolaciky si beriem od nich...mozno aj ja budem niekedy babka, ktora pecie super kolace :D

inak mala by som sa ucit, lebo v stredu mam pisomku blee...ale mne sa tak nechce...

mmaarrttiinnaa
15. nov 2009

zosi ja mam v stvrtok dva pisomky a myslis ze sa mi chce 😒

olifcek
15. nov 2009

zoska chi, dufala som, ze len mne sa to tak zobrazuje natiahnuto, hech....pardon x;o)

hech, ja ked cosi urobim, tak je to ,,pecene,, v chladnicke, teda, co sa kolacikov tyka...ale aj to malinko co robim taketo mnamovske dobrotky...ale az sa mi manzelik vrati, chcem si ho cicikat...zosi, mas aj nejaky fajny a rychly receptik na nejaky porima kolacik??

tak baby, prijemne ucenie..nech zvladnete skusky i dve pisomky v pohode x;o)

zoska
15. nov 2009

martinka, budem drzat palce a zelam vela sil do ucenia 😉

olif ja peciem uz hlavne len take co si manzel oblubil, cize babovku, strudlu, bublaninu, linecke kolieska a
nepecenu piskotovu tortu
ale na tento vikend idem upiect aj normalnu tortu, dufam, ze sa podari 😵

popozeram ti nejake lepsie a lahke receptiky a poslem mailom 😉

olifcek
15. nov 2009

ZOSKA si zlatunkaaaaa, dakujem x;o) drahy ma 17.11 narodky, sice nebudeme spolu, ale chcem ho potesit, ked pride x;o) urobim mu chlebicky, nieco fajne, co mi posles x;o) a obdarujem ho darcekom, ktory mam x;O) sa tesim x;o)

olifcek
15. nov 2009

uz by sme sa ale mohli presupnut na dalsiu strankku, ze jo? x;o)

drahusik siel do bernu...juj, ci by som sla s nim vonku a dala si pecene gastany, ktore tam vraj na stanici fajne rozvoniavaju, ale nekupil si ich. ach jaj. moj manzelik setri a setri...samozrejme, ze len na sebe x;o( ked som mu pisala, nech si dopraje, lebo som inak smutna, napisal, ze on je v pohode, a ze on si dopraje, mna.

hech...

zucana
15. nov 2009

tak prispievam aj ja aby sme sa dostali na tu druhu stranku 🙂 som zvedava ktora to tam pretiahne....
my sme sa vratili z prechadzky z mesta a kupila som svokre darcke...ako kazde vianoce taku kazetu make up pupa - maju take pekne vianocne kazety
co sa tyka mojho muzika a setrenia je to pre neho teraz velmi velmi tazke...on rad nakupuje oblecko hlavne a uz si dlho nic nekupil tak ma velky deficit...zatial sa ale drzi... 😉

maculik
15. nov 2009

tak my sme uz manzela odprevadili na vlak, isiel na 3dni do Holandska, takze sme uz same ☹ Este sme boli chvilu vonku, Adelka sa hrala v listi, ale uz je chladno, pojdeme varit krupicku.

zuci, u nas je to s manzelom to iste. Tiez velmi nevie setrit, resp.stale hovori, ze bude, ale vzdy pride s niecim novym, co "sa oplatilo" 😀 Napr.zbiera futb.dresy, hlavne hrane, tak to stale chodi balik, co vydrazil. Alebo vinko. A na oblecenie, to ani nehovorim, pritom ma vela veci. Ale je pravda, ze uz dlho si nic nekupil na seba, teraz skor Adelke alebo mne (aj ked teraz velmi nie, ked som tehu 😉

maculik
15. nov 2009

My sme sa o vian.darcekoch akurat dnes bavili, tak Vladko si vyberie koselu, ktoru mu zaplatim ja, este nejake prekvapko mu k tomu kupim, mozno tielka zo Skiny, maju velmi kvalitne, vraj sa mu velmi dobre nosia pod kioselu, uz som mu kupila 4.
aSvokrovcom neviem, mame asi kvalitne kremy nejake a otcovi asi krovinorez, lebo mu ukradli.

a kocky, drzim palce bud.tyzden na skusky, nech vam to ucenie ide co najlahsie, ved teraz ste na to dvaja 😉 😀

olifcek
15. nov 2009

no moj manzelik si ani bezne nic nekupuje, len teraz to bud vnimam, ze to kvoli mne a malej, alebo...neviem, no...a pritom nezarobi zle, a ja itak nepasiem po peniazkoch...ale je zlatucky, mne dopraje. teraz, lebo to potrebujem, a som tehu, predtym, lebo som zena...je tak galantny x;o)

olifcek
15. nov 2009

normalne som zvedava, kedy prvy krat napadne sneh, chi

inak, pozeram bill cosbyho a pacila sa mi veta sestry muzovi, ktoremu zena, pri rodeni povedala,
ze ho nenavidi, ze nebyt jeho, tak by sa teraz takto netrapila. muza to vzalo a siel von, kde
stretol tu sestricku. a ona povedala peknu vetu, ze tam nie je jeho manzelka ale zena, co rodi. tak nech tam ide a ukaze, ze je chlap a podpori ju.

chi

zoska
15. nov 2009

oli tiez to kukam...som sa smiala ako boli pripraveni na porod ...
a mas mailik uz, snad sa ti daco bude hodit 😉

olifcek
15. nov 2009

zoska mailika som prave kukla...paradicka, dakujem. a ten typ je senzacnyyyyyyyy, ten urcite urobim ;O)

ja som nevidela ako boli na porod pripraveny, lebo som vedla skladala veci do skrine, ale pocula som to, hech a velmi sa mi to pacilo x;O)

olifcek
15. nov 2009

boze, pripraveniiiiii, makke i, ved je to plural x;o)

olifcek
15. nov 2009

hech, ved ja idem v stredu rano na endokrinologiu, na odber krvi, paq do prace, a o hodku na poradnu...tak som zvedavaaaaa...x;o)

zoska
15. nov 2009

😀 sa smejem nad tym makkym i
akurat som muzika vytiahla z pracovne, nech sa so mnou navečeria a vyzera to tak ze nanho ide nejaka nadcha ☹

isiel sa okupat, tak mu donesiem do vane aspon cajik 😉

kedy uz budeme na tej dalsej strane? 😀

olifcek
15. nov 2009

zoska tesim sa, ze mas manzelika domenka a v poriadku. ja stale na Teba tak moc myslim, ked ide prec...velmi casto chodi. skoda, ze nevychadza ta praca na SK x;o(

ale dala si mi super typ. okrem tej fajnotky v pohari, mu napustim vanu, a pridam penu....paq i cajik prinesiem, az si bude prosit...vidis? prenesiem tam i radio, naladim jemne melodie a lampicku, zapalim vonnu sviecku. juuuuj..tesim sa....verim, ze to prijme a porelaxuje...

verim, ze to tu citat nebude x;o) ze sem nakukne, len ked sme spolu domenka a ja pismenkujem a nie a nie odtial odist x;o)

olifcek
15. nov 2009

tato strana je vecna? x;o) 

loginka
15. nov 2009

kuki 🙂
muisim nieco napisat, lebo sa to neda citat
olif kde si nakupila tie podprdy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre