Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
16. nov 2009

zoska, myslim na teba, nech ti je lepsie. drzim palce.

maculik
16. nov 2009

dobre ranko 🙂
zoska, jasne, ze su aj take, ktore mozes uzivat v tehu. Ved nemozu nechat tehotne zeny len tak bez liecby 🙂 Ja som tak brala este uplne na zaciatku atb na anginu.
Tvoj dr ti urcite poradi, ved ma isto vela pacientiek zien, ktore su alebo boli tehotne.
Tak dufam, ze Ti nieco da a rychlo ti to prejde.

ja som si akurat volala o vysledky cukru, tak vsetko je ok.
ideme nakupit ovocie, vonku je skaredo, mrholi, seda obloha, no nic moc 😒
Dnes nevarim, Vladko vcera varil a ostalo mi aj na dnes a pre Adelku mam tiez od vcera polievku.

alex
16. nov 2009

ahojte kočky,
tak sa mi dnes nechcelo ísť do práce, ale nejako ešte tých 5 týždňov vydržím a potom už materská 😵

Hajdy, inak fialové Tesco plienky chválili aj kamošky, ale, už sa nevyrábajú. Majú nejaké nové, tiež sa celkom dajú, ale že tie fialové boli lepšie.

hajdylca
16. nov 2009

zoska prajem skore uzdravenie... inak ja mam tiez astmu.. dufam, ze nic nechytim...

alex to fakt 😕 ani v madarsku ich uz nemaju? svagrina ich tusim tam este bola kupit, ale neviem, kedy naposledy...a videla som teraz v tescu maju take zelene, vyzeraju skoro ako pampers..
co myslite, kolko balikov tyhc newborn budeme potrebovat? myslite, ze ked kupim jeden pampers a jeden hugies bude to moc vela? (ked by som zobrala ten mensi balik do tych 30 ks)

ja uz mam aj po poradni, u dokyho bola dnes rychlovka 🙂 ani 10 min. som tam nebola, maly je velky tak ako ma byt velky (to bola citacia mojho dr.) a vidime sa o 3 tyzdne...

zusika
autor
16. nov 2009

ahojte 🙂

zuzulik
16. nov 2009

ahojte 😵
alex vraj miesto fialovych su teraz zelene tesco plienky 😉
inak bambulky, my mame v stredu 3D ,uz sa neviem dockat...no a pred 3D glukoz. test, tak dufam,ze ten cukor nase dietatko vzpruzi,aby nespalo a naopak bolo hyperaktivne 😀 😵
U nas je dnes krasne 😵 😵 😵

zucana
16. nov 2009

cafte baby tu mame zamracene....muzik celu noc kychal aj rano...hodil to na alergiu ale moc tomu neverim...on ma zosi inak tiez astmu a jasne ze su aj ATB pre tehulky....len sa daj pekne vysetrit a daj pak vediet...chuda nase
inak hajdy az o 3 tyzdne? tebe nejde robit UTZ v 30tom tyzdni a prietoky robit?

maculik
16. nov 2009

zuzi, tak hadam sa vam drobec konecne ukaze 🙂

hajdy, to myslis plienky do nemocky? A na Sk nedavaju v nemocniciach plienky, to si zeny musia doniest?
to by ti malo stacit, a ak uvidis, ze to minies skor, nez odidete, tak manzel lahko dokupi 😉
babatka na zaciatku vacsinou kakaju do takmer kazdej plienky, takze na zaciatku budeme prebalovat kazdu chvilu. A casto sa prekakaju, dokonca aj tie naj plienky to casto nevydrzia, takze treba mat po ruke ciste oblecko.
Aj ked v nemocke este kakaju tu smolku a toho nie je tak vela, ze by to preslo az na chrbatik, tak v nemocke to bude este kludne 🙂

loginka
16. nov 2009

cafte 🙂
zoska prajem rychle uzdravenie!
ahoj Zusika, ako mas?

zuzulik
16. nov 2009

macu, no dufam,ze sa nam drobcek ukaze 😵

loginka
16. nov 2009

myslim, ze tu treba plienky aj do nemocky, ale oblecko netreba
mne sa inak uz 3 noci snivalo ze plavam, jaaaaaj
zuci, ty si chodila na zumbu?

maculik
16. nov 2009

inak kocky, mne je od rana uplne na vracanie, kruti sa mi hlava, tak divne mi je. Neviem, ci od pocasia alebo co 😒 Dufam, ze mi nepride nejako zle, lebo ved som sama...

zucana
16. nov 2009

logi nie...ale s kamoskami bych zacala 😉
viem vsak latino...
inak ja uz idem tento tyzden spisovat zonam co mam kupit...lebo v decembri uz musim ist na nakup.... 😔

zoska
16. nov 2009

ahojte, dakujem vam 🙂
Dala mi bioparox, co moc teda niesom nadsena, ale je to antibiotikum a aj ked je hnusne, verim ze zaberie a homeopaticky sirup na kasel...stodal, to asi poznate a este ze aj hedelix sa moze

ak to neprejde tak sa mam prist ukazat, ze mi da nejake tabletky, ale az v tretom trimestri a ten ja zacinam stvrtok...

ale som nastvana, lebo netusim kde som ochorela a to si davam velky pozor...no ale dnes rano som myslela, ze si priedusky vykaslem z tela, takto rychlo u mna choroba este nezacala ako teraz 😕

no a mam lezat a lezat, takze pisomku zo stredy odkladam na bud. tyzden 😝

hajdylca
16. nov 2009

zuci o velko ultrazvuku nehovoril nic, ani o tych prietokoch, ultrazvuk mi robi pri kazdej poradni... zoska bioparoxaj stoladal poznam.. mne sa z bioparochu vzdy spravil taky akokeby herpes na nosteku, tak si ho do nosa viac nedavam...
macul tie plienky som myslela ze aj na domov 🙂 vies, ze co ked bude drobec do nich moc velky? ze ci ho nemozu tlacit, ale asi sa nenarodi do pat kil, ze... inak co som pozerala, tak tusim v ruzinove sa dostava cca 5-6 ks na den, a aj oblecenie, ale ze v ruzninove je nenormalne vela a ze nemaju oblecenia tolko- ze iba nejake derave....

zucana
16. nov 2009

zosi no tak lezkaj a lezkaj...nemohla si to dostat na tej oslave od niekoho?

alex
16. nov 2009

no to viem, že sú tie nové zelené, ale vraj nie sú také dobré, ako boli tie fialové. Ja kúpim asi tieto Tesco, skúsim aj z DM-ky a vraj aj v Lidli majú celkom fajn. No a uvidíme, ktoré nám budú najviac vyhovovať.

zoska skoré uzdravenie prajem.

zucana
16. nov 2009

preco nam rusia toho konika ? 😲 😅

zucana
16. nov 2009

baby a pampersky nie su dobre?lebo my tu nemame ani tesko ani DM a lidl nemusim....

mmaarrttiinnaa
16. nov 2009

zuci pampersky su fajn ale su najdrahsie tie z DM su fajn a za super cenu ale ked tam DM nemate tak nemate

zucana
16. nov 2009

no mame tu nejake acqua sapone sa to vola a tam maju akurat tak huggies.... 😒

zucana
16. nov 2009

zosi aj moja segra ma bioparox a v stred ide aj na vyter tak snad sa vylieci a bude moct dojst za mnou buducu sobotu.....

loginka
16. nov 2009

zuci, inak ten 30tt to uz je sila 🙂

zucana
16. nov 2009

ze logi? ti uz za 8 tyzdnom moze prist....
inak tu zas strasia s tou chripkou...
nejaka porodila predcasne a je v kritickom stave...muz ze daj sa zaockovat...ostatni vsetci ze nie....
a ma nastval zasa lebo ma nadchu a ide na fotbal....
tak si robim zapekane palacinky so sunkou syrom a zeleninou a aj na sladko par 😀

andrea2603
16. nov 2009

zuci, pár dní v Novom roku a ty môžeš ísť na to 😉 , ak Ťa nejaká šikulka nepredbehne 🙂

maculik
16. nov 2009

ahojte 🙂
tak my mame po veceri, ja spagety s pestom a kiri a rajcinkou, Adelka pecivo, rajcinu a kiri. Vecer este puding, ale to uz len ja.
Teraz sa hrame, pojdeme do vane, mliecko a buvat.

zuci, a doky co hovori, 30.1. mas aj oficialny termin? No som zvedava, kto bude prvy 🙂

andrea2603
16. nov 2009

zoska, skoré uzdravenie, ja som musela brať antibiotiká v 3.mesiaci ☹ , kašlala som jak tuberák, ale že sú aj také druhy, ktoré môžu tehotné.

andrea2603
16. nov 2009

macu, kuk, že ty máš termín na zač. februára,Adelka sa kedy narodila pred alebo po termíne?

zucana
16. nov 2009

no oficialny mam 3.2. ale povedal ze koniec januara lebo ked som bola na morfo tak som bola o 5 dni popredu....
tak uvidime...ja mam takeho tusaka ze to bude skor.... 😉
juuj uz sa mi zapekaju palacinky...2 som zosrotovala pri vareni s jahod.lekvarom 😅

maculik
16. nov 2009

adka, Adelka sa narodila 2 dni po termine podla merania v 12t, to stanovil dr konecny termin na 24.7. Inak som mala podla menzesu az 30.7.

inak, musim sa pochvalit, ja som dnes mala len jeden, asi 1x2cm velky kusok cokolady, inak nic sladke (nepocitam chleba s medom na ranajky, ktory som dojedla po Adelke 🙂
Tak mam teraz celkom ok svedomie, ze si idem varit puding - s domacimi zavar.malinami a piskotami 😵

ale zuci, tie palacinky tiez zneju dobre, asi spravim tento tyzden, ked tu bude sestra s frajerom.

No, ideme sa kupkat, potom este nakuknem, ked Adelka zabuva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre