Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
27. nov 2009

baby rychlo help!!!
nasla som na intimke krvavy vytok..kam ist na pohotovost pre dospelych, alebo do nemocky....??, dokelu neviem co sa deje, citim sa fajn...
nikam sa uz teraz nedovolam...ma gynekologia v nemocnici pohotovosť??

zucana
27. nov 2009

zoska ja ti neviem poradit...skus zavolat do nemocnice nech ti povedia kam mas ist...ale asi do nemocky....
drzim palce

janielah
27. nov 2009

zosi, normalne utekaj na pohotovost, oni ta nasmeruju dalej... ☹

olifcek
27. nov 2009

zosi, tak ako si sa rozhodla?

lolka
27. nov 2009

zosi, dufam, ze si dobre dopadla a nie je to nic vazne.

bola som na vianocnych trhoch, uz som sa na ne dlho tesila 😉 boli sme s muzikom a oboma mamami, ochutnali lokse, vian. punc - ja som len odpisla a na domov si kupila oplatky a trubicky 🙂 taketo mnamky ja moooozem, len mi oci jedli 😀 po hodine ma uz bolel chrbat, tak na dlhe vystavanie to uz nevidim 😒

zucana
27. nov 2009

snad je to len prasknuta cievka...
zosi daj potom hned vediet..
inak vianocne bych si dala....
ja robim kuracie s kari a jogurtom a ryzou...muz pride o pol osmej....

garonka
27. nov 2009

ahojte 🙂

zoska

držkam ti prstíky 😉 silno silno ako sa len da 😉

inač baby ja som dnes bola kuk kočík na svoje meninky v decembri ho objednam a za týždeň ho mam doma 🙂 no aspoň trocha ma to potešilo 😵

lolka
27. nov 2009

tiez si myslim, ze to bude len nejaka "drobnost", hlavne ked sa neciti zle, nema krce a pod.....ale je dobre si to overit aj u lekara.
zuci, tak tie DVD ta cakaju 😉
na trhoch uz klasicky plno ludi a plno dobrot 😀

garonka
27. nov 2009

lolka

mňam i ja by som si dala lokše 😝 a s makom mňam mňam už volam babke aby zajtra urobila lebo ona robí take fajnove že ich zjem aj desať 😀

zucana
27. nov 2009

mnam s lekvarom a makom...tu mi nikto nespravi ☹

lolka
27. nov 2009

aj moja babka robievala makove lokse 🙂
garonka, ved aj v KE byvaju vian. trhy, nie ?
zuci, povedz mamine nech ti spravi 😉 ja som lokse este nikdy nerobila 😅

zucana
27. nov 2009

ja som uz teda robila a piplacka je s tym dobra...
poviem nech mi spravi na vianoce..alebo ked segra este stihne nech ide kupit 😀

garonka
27. nov 2009

lolka

no tu v KE budu trhy najskôr asi na Mikulaša 😒 a ja som už dostala na lokše teraz chuť 😀
inač viem ich urobiť ale babkine su naj naj lebo ja sa s nimi pekelne zabavím kopec muky po celej kuchyni 🙂

zucana
27. nov 2009

ja sa musim pochvalit ze robim super loksse len keby sa mi chcelo 😒

lolka
27. nov 2009

no, vy ste sikulky, taketo jedla ja nechavam na maminu a svokrovcov 😀
garonka, tak to ano, do Mikulasa ostava este tyzden 😒 😀

garonka
27. nov 2009

lolka

veru len keby bolo krasne nasnežene a aspoň -15´c 🙂 ale ta vôňa na tych trhoch oh je neodolateľna 😕

zuci

no ja rada k tebe prikvitnem 🙂 len si pri ich robení treba postať dosť dlho 😕

lolka
27. nov 2009

ved o tu atmosferu hlavne ide a trochu snieziku by tiez nezaskodilo 🙂
zuci, tak to dojdem aj ja na lokse 😀

zucana
27. nov 2009

pridite pridite
dam si aj stolicku 😅

loginka
27. nov 2009

olif mne dnes dosiel balicek - kupila som parfem neteri a CD manzovi, kurier bez poplatkov (gorila.sk, ked objednavas parfemy)
so sestrou sme sa dohodli na clearingu 🙂 a ostatnym len take malickosti, neriesim, ved mame co kupovat a Vianoce nie su len o darcekoch, samozrejme detom ano

lolka
27. nov 2009

zuci 😀

boli ma chrbatik, ako keby vzadu pri rebrach 😖 neviem ako si mam sadnut alebo sa otocit aby sa mi ulavilo ☹

zucana
27. nov 2009

loli podloz si nohy vankusmi .....

loginka
27. nov 2009

zoska, verim ze je to len prasknuta cievka, ale pre istotu, by som aj ja isla, asi rovno do nemocky, ale tiez neviem presne ze kde, sakris
normalna pohotovost je o drzku, asi rovno na gyndu...

lolka joj ako ti zavidim tie vianocne, uplne citim tu vonu, ale je to lepsie ked prituhne, veru, ozaj bude tento rok zima?

blumka
27. nov 2009

ahojkyyyy..
baby co kupujete rodicom a svokrvocom na vianoceee?
zosi, daj vediet co a ako
garonka, trhy zacinaju v KE buducu sobotu 😉

selyma
27. nov 2009

Garonka, ja mam presne taky doma uz asi 2 tyzdne. Aj farba, pokial je to svetla oranzova. Dufam, ze nam dobre poslizu.
Zoska, dufam, ze to nie je nic vazne.

garonka
27. nov 2009

blumka

no a to je v sobotu? a ja že na Mikulaša otvoria 😀 no aspoň budem mať dva mikulašske balíčky 😀

selyma

ten kočarek vyzera suprovo je aj ľahky tak i ja dufam, že snim budeme spokojne ja som vybrala bežovu farbu ale len nezaväzne ak sa nerozmyslím na inu 🙂

blumka
27. nov 2009

garonka, hej 4.12 zacinaju, na nete som to citala...k nam pride moja partia z Oravy takze si urobime trhovy vikend 😀 😀

zucana
27. nov 2009

blumak mame som kupila: koberec, susicku na salat (take u nas sitko speci), vianocnu gulu ozdobu z unicefu a este asi cizmy kupim
svokre- ozdoba, taska, malovatka
svokor este nic
mamin priatel- kosela

blumka
27. nov 2009

zuci, dik za napady ;) mne najviac robi problem svokra, lebo ma uz v podstate vsetko a aj je dost narocna...mamine kupim asi nejake pomocky na pecenie, akosi ju chytilo vypekat torty v roznych tvaroch s roznymi ozdobami tak nech sa reallizuje...a otcom asi tiez kupim nejake oblecko, alebo pripadne nieco k pc tomu mojmu 😉
ideme hrat s muzikom scrabble tak zatial papa 😉

zucana
27. nov 2009

svokrovi asi nejaku vestu....

olifcek
27. nov 2009

aj ja scem ist na vian. trhy..hmmm

inak aj mna nejak boli chrbatik...ako pri menstruacii...snad su to len neposlusne crievka, lebo brusko nemam tvrde, ani netvrdne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre