Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
10. dec 2009

olif, zajtra rano o 5 ideme z BA do Viedne, o 7 mam let. Uz nech to mam za sebou, nechce sa mi 😖

suzon, praveze doma velmi nebudem moct oddychovat, lebo tam budem sama, manzel pracuje do vecera... Ale poriadky spravil, okna tento rok neriesim, piect budem len trosku a nakupy bude robit manzel.

a to je dobre, ze ta budu kontrolovat, hlavne, ze o tom vedia, neboj 🙂

no, idem papat a balit a popritom budem nakukat 😉

olifcek
10. dec 2009

macu ja uz mam proste nejaku sklerozu ci co...ale pamatam, ze ides aj ku krstnym, aby si dve hodky usetrla, a mohla dlhsie pospinkat, tak? z;o)

olifcek
10. dec 2009

zevraj talianska detska vyziva
http://www.baby-food.sk/ryby-c-29.html?language=sk

x;o)

olifcek
10. dec 2009

akoze kde je zucana, janielah, zusika, zoska, hajdy, ewe..........kde ste vsetky, haaa?

maminnka
10. dec 2009

ja som tu, Oli, ale nestiham pisat... do poradne idem v rovnaky den ako Ty 🙂

olifcek
10. dec 2009

maminka uz som chcela zacat dalsie z vas menovat, hehe, ze ve dniekoho privolam, niii? x;o))

takze 17.? x;o) ja idem na 13.00 Ty na ktoru? x;o)

maminnka
10. dec 2009

ja na 8.30 hod 🙂

hajdylca
10. dec 2009

olif no vsak este poniektore musia poctivo zarezavat v praci 😀 posledne dni 🙂

olifcek
10. dec 2009

hajdy jaaaaaj, to je fakt x;o) chi...

maminka tak som si este stihnem precitat ako dobre si pochodila x;o)

kakatka1
10. dec 2009

Veru, veru zarezavame 😒 😉

kakatka1
10. dec 2009

A pockaj ked uz budeme mat babetinka pri sebe, to tu uz bude dochadzka minimalna, hlavne pre nas dvojmaminky.

olifcek
10. dec 2009

kakatka ja ale tajne dufam, ze tu budete....ja budem na babo sama, maminka mi pracuje a nechcem, aby unavena z prace este za mnou utekala....teda, budeme na to dvaja, ja a moj uzasny manzel, noooo....,rada od skusenych mamiciek potesi a upokoji x;o)

kakatka1
10. dec 2009

Neboj Olif, vzdy sa niekto najde kto poradi, pomoze. Este sa ocitnes v roznych temach na koniku. 😉 A aj pocas prechadzok s kocikom spoznas vela novych mamiciek z ktorych sa stanu dobre kamosky.

matka331
10. dec 2009

katka ja si mysliim ze aj ked budeme mat babetko tak sem budeme chodit ...ved takee malickee baabetko zo zacatku skoro stale spinkaaaa nie ??

maculik
10. dec 2009

olif,dobre si pamatas, aj napriek tehu skleroze 😀

no ja si cas, dufam, najdem, aj ked bude drobcek. Ale tiez uvidim, ako pri 2 drobcoch, no rada by som, lebo tiez som tam sama bez rodiny a manzel dost pracuje. Tak aspon tu a v julovkach mam kamaratky 🙂

ja mam poradnu v pondelok, aj ctg, uz sa tesim, ako maly vyrastol, som zvedava.

zoska
10. dec 2009

cafte 🙂
tak spom konecne tu aj ja 😀
bola som na velkon nakupe, potom auto umyt, este som vysavala byt, robila salat zeleninkovy a teraz konecne lezim a fucim jak jezko 😝

idem si kuknut priatelov a potom vytahujem zakony a idem sa ucit 🙄

ja mam akurat dnes akysi zachvat slobody, ze paneboze co ked tu uz bude babo, ved nic nebudem stihat a nebudem mat na seba vobec cas, ako to chcem zvladat atd,atd... no ciste sebectvo, ale snad ma to rychlo prejde...lebo si este budete mysliet o mne ze som sibnuta 😅 🤐

olifcek
10. dec 2009

zoska i ja take niekedy mavam, asi je to normal, hm? 😉

macu jo, len kusok miesam tie veci, ale pri nakopnuti sa mi vyjasnii 😉 😉

zucana
10. dec 2009

cafte aj ja som uz tu....
bola som u kardiologa aj so svokrou tlak 120/70 a akurat mam trochu selest (som mala aj ako mala) ale ze ok ze to neva...svokra ma tam porad ze nevyzliekala a neobliekala som si pripadala jak .... ale inak zlata
pak sme boli na kave a isla som pozriet maminmu priatelovi koselu aj som kupila peknu za super peniaz...
a pak urobila rizoto...a dali sme obed vsetci a muzik teraz spi chvilku lebo ho boli hlava...
olif tie vyzivy su dobre...ja ich jem kazdy den 😀 ovocne samoska 😉
o tej pupocnej je to pravda aj nam to vraveli...len ma stve ze tu tie prietoky nesleduju....
zosi prijemne ucenie...
ja v poslednej dobre mam nejak dost energie...ale nebudem to prehanat ...
poobede este skocim za tou kamoskou mojou amickou a pak do jedneho obchodu a vecer oddychujeme 😉

hajdylca
10. dec 2009

zoska podla mna vobec nie si sisi... ja mavam take stavy aj par krat do tyzdna 😲 😲 ale potom ma drobec zacne silno kopat, to mi chce asi povedat, ze bude anjelik a bude dobrucky aby som vsetko stihala 😀
zuci no vidis aka zlata svokrina 🙂
ja som bola v utorok zase na tej predporodnej, a tam chodi 5 tehuliek aj s manzelmi, a mi to prislo take zlate, ako nas tam muzi potom obuvali- teda snurovali snurky 🙂 🙂

maminnka
10. dec 2009

zoska, to nie je sebectvo, ale pud sebazachovy 😅 Cas na seba si treba najst vzdy, aby clovek nestratil zdravy rozum, hlavne na materskej 😀 Taketo myslienky som mavala castooooo... aj teraz mam, hovorim si, bolo nam toto treba? dieta uz mam velke, samostatne, vie sa najest, obliect, sam sa zahra, vecer lahne a spi celu noc, takze po veceroch je moj cas, ticho, pohoda... a ja si do toho idem zasa priviest babetko?!?!?! pamatam sa velmi dobre na prve tyzdne, ked sa nam maly narodil, nemala som cas sa ani prezliect z pyzama, ani sa najest... a to sa o celu domacnost stral manzel, ja som iba kojila, prebalovala, utisovala, jdla a spala. ALe malemu trvalo jedno papanie aj 45 minut. To sa zda, ze stale iba spi, ale nie je to tak 😎 a hlavne, nespi v noci 😎 takze mamicka spi vtedy, kedy spi dieta.

len si take myslienky uchovaj, budes vediet, ze si OK... detom treba obetovat vela, ale nie vsetko a hlavne nestratit vlastnu identitu.

maculik
10. dec 2009

maminka, pekne si to napisala, presne tak isto to bolo u nas 🙂

olifcek
10. dec 2009

zuci paradicka x;o) i ja mam selest ale taky, co je v pohode. vraj x;o)

hajdy fakt by mala mat kazda zena take stastie v podobe uzasneho manzela ;p resp. otecka buduceho babatka x;o)

mmaminka tak toto je krasne napisane a aspon ma to uistuje v tom, ze nebudem krkavcia, len tiez mam proste obavy...ved to bude uplne o inom ten zivot teraz..

zucana
10. dec 2009

no ja mam skor strach ze aby to moj muzik zvladol ale zvladneme 😉 zosi aj ja mam niekedy take myslienky ale verim ze to bude oki a maju to vsetky
inak tu je 15 stupnov a slniecko 😉 🙂

maminnka
10. dec 2009

Olif, je to uplne iny zivot, je to viac o dietati hlavne prvy rok-dva, ale tolko lasky a babatkovskej vone je zrazu v dome, ze to stoji za to 🙂 A pripravit sa na to neda, takze obavy su uplne opodstatnene a hovoria o tom, ze sa na to clovek chce zodpovedne pripravit. Nuz ale, realita prekona vsetky predstavy 😀 😀 😀 aj v dobrom, aj v tom tazsom 😀

maminnka
10. dec 2009

hlavne aby boli deticky zdrave.... uz vopred vsetkym prajem bezproblemove kojenie (kto kojit chce) a co najmenej detskej koliky - hlavnych to strasiakov mamiciek novorodeniatok 🙂

olifcek
10. dec 2009

zuci tu je 6stupnov, slniecko...take luuubim ale prd z toho, chi

maminka jj, moj mm tiez niekedy vonia ako babo, vtedy sa menim na cannibala 😅

maminnka
10. dec 2009

zucana, som rada, ze Ti to kardio dopadlo dobre 🙂

zucana
10. dec 2009

dik maminka aj ja... 😉
mala ma uz dlho stikutku chuda...niekedy az stresujem ci jej to nerobi zle ved ma ide picnut ked mam dlho stikutku ☹

maculik
10. dec 2009

Kocky ja sa lucim, o necelu hodku vyrazame, tak pekny vecer a ozvem sa zajtra z domu.

olifcek
10. dec 2009

zuci babu v brusku vraj ta stikutka nie je neprijemna, a uz vobevc nie takk ako nam ,ked ju mame 🙂

macu stastnu cestu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre