Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
6. júl 2009

alex na ekg ma neposlali, ale poradnu mam az 16teho, takze mozno potom...preco? ty mas ist?

inak ja mam taku chut na svieckovu.... dnes som furt hladna a vy mi tu chute robite 🙂
zajtra robim spagety a paradajkovu polievku 😉

alex
6. júl 2009

o jedle už dosť, hej, lebo potom neviem čo si vybrať 😉 ale inak mávam chuť na takú tradičnú zeleninovú polievku 😉

Hej, mňa poslali na EKG. Musím ísť k svojej obvodnej a potom im to tam zobrať a že budem to mať v knižke stále založené.

loginka
6. júl 2009

caute baby,
dnes som bola na utz a videla som 2 srdiecka 🙂 🙂 , aj ked najprv to vyzeralo na jedno, uz som sa aj pomaly s nim rozlucila, ked dr zvolala, ze vidi aj druhe bit 🙂 🙂
inak som mala od predvcera tiez stresy, lebo som sa nejako zacala inak, netehotne, aj obvykle divne pocity na zaludku zmizli, potom vcera slabucke spinenie a ja som len revala a revala
uz som to totiz zazila, ze som prisla skoro o mimi, takze preto sa clovek viac boji, ale su tam potvorky 🙂
sjuz drzim palce, este nie je nic stratene

btw ja som teraz spapala super placky, co urobil moj drahy, mnamky

zucana
6. júl 2009

loginka supis!!!!!!!!!!!!
a uz len dobre spravy vsetky ok??? 😎

zoska
6. júl 2009

jeej logi gratulujeem 🙂

zucana
6. júl 2009

logi mas foto ?

loginka
6. júl 2009

dik 🙂
foto mam, hodim potom do albumu, ale podla mna to tam moc nie je vidiet 😕

ewelyne
6. júl 2009

Zucana, naša obľúbená Talianska je SutirolerKrauter Gold 😉 a jablková....a aj čaje... vždy keď ideme, tak ja nakúpim 😀 veď skús aj tú v plechovke 😉

Alex, no, treba skoro ráno, ale mala by si to stihnúť do 8 týždňa alebo tak nejako. Dáš si príplatok z najvyššieho vymeriavacieho základu a tých 270 dní za posledné 2 roky nemocenského by si mala spĺňať ak si teda pracovala... no skús si zobrať dovču a choď, tých prých 6 mes. by si mala peknú materskú 🙂 viac ako 16 tis.
aj ja som si dala teraz, len pri prvom som o tom nevedela... tak dúfam, že tých 270 dní stihneme...

ewelyne
6. júl 2009

zucana, myslela som tú kozmetiku a inak tak si mi spravila chuť na tie guľky, idem skúsiť 😉

sjuz7
6. júl 2009

loginka - dik🙂 - a gratulujem k dvojickam🙂!!!

zucana
6. júl 2009

baby idem ja kupit muzikovi strieborny ramik a vyrit datum sobasa nech si da do noveho officu....mame 26.7. vyrocne prvve 😀

sjuz7
6. júl 2009

to je pekny napad - my mame prve vyrocie 9.8., o chvilu🙂
na vianoce som mu dala skolu smyku - velmi si pochvaloval, akurat ze na tom svojom aute nie a nie dostat smyk..🙂)
tazko sa tym chlapom vyberaju darceky, vsak🙂, snazim sa premyslat netradicne, aj ked najviac ho potesi nieco mnam ked mu uvarim🙂

sjuz7
6. júl 2009

inak - neviem ci poznate - su tu dobre napady - uz som odtialto objednavala viac veci🙂
http://www.uzisito.sk/

loginka
6. júl 2009

sjuz, dobra inspiracia 🙂

blumka
6. júl 2009

ahojteeee....
loginka, to je supeeeeer...tesim sa s tebou... 😵
alex ani mna neposielal doki na EKG ani v prvom tehu ani teraz...
zoska, no teda by ma tam asi na mieste svihlo...
tu sa schyluje k burke...tesim sa ze trosku prevonia vzduch dazdom, uz tu bolo strasne dusno...a segedin od mamky bol MNAM 😀 😀

ewelyne
6. júl 2009

zucana, ten recept bol vynikajuci 😉
aj tu prsi a konecne mam kyslik 😉

sjuz7
6. júl 2009

uf, kocky - tak sa majte - zajtra rano sa uvidi, co dalej - uz som zbalena ☹
pekny vecer 🙂 vsetkym !
a dakujem za podporu!

zucana
6. júl 2009

supis ewe som rada ... 😉
tu neprsi ☹
sjuz este raz vsetko dobre!

cukruska1920
6. júl 2009

caute caute...tu pekne poprsalo a teraz je super vzduch...konecne sa da aj dychat.... ale ma nervy...kukla som do zrkadla a robi sa mi herpes 😠 som si nato dala hned herpesin...ma porazi... som mala pred mesiacom a teraz zas len dufam ze to neuskodi malemu 😔

blumka
6. júl 2009

sjuz..myslim na teba...

jablonka
6. júl 2009

ahojte, chcela by som podporit sjuz7, moc drzim palce aby vsetko dobre dopadlo!
tolko toho popisete, ze nestiham citat, ale to aj preto, ze som do zajtra na PN, ked pojdem v stredu do prace, budem na nete ovela viac...
pisali ste o vareni - zucana to mas veru tazke, mne by fakt chybali strasne moc nase slovenske jedla s kapustou, makom, tvarohom...no ale zasa tam mate ine dobroty, talianska kuchyna je predsa vyborna 😉
ja som dnes robila taku letnu zeleninkovu polievocku a francuzske zemiaky, ktosi ich tu uz spominal 😀 ...ale pravdupovediac je to dost tazke nieco vymysliet a navarit, lebo v jednej chvili mam na nieco chut a ked si to urobim tak trosku zjem, lebo medzitym ma chut presla 😅
cukruska - hned zo zaciatku si to liec, snad ta hnusoba zmizne 😠
ozaj, a gratujulem loginke!!!

cukruska1920
6. júl 2009

jablon... si nato davam taky cajovy olej ... je to len take male ale sere ma to 😠

vevoncek
7. júl 2009

ahojte ja váš vôbec nestíham čítať 😠 a pritom som na PN ale buď niečo doma robím varím alebo som na vychádzke a vtedy popíšete najviac a nie je šanca to prečítať

dnes tu halabuším tak skoro, lebo včera som išla skoro spať som bola unavená z toho tepla a teraz už nemôžem spať a ešte k tomu musím variť takže zase vás nebudem stíhať ☹

cukruska1920
7. júl 2009

vevon...ja ti zavidim ze nic nestihas.... ja sa doma nudim jak hovado... 😀 a do toho tepla von sa mi chodit nechce...

kde ste vsetky??

alex
7. júl 2009

dobré ránko,

sjuz držím palce 😔

cukruska1920
7. júl 2009

sjuz...aj sa sa pridavam....drzim ti palce aby to dopadlo lepsie ako cakas 😉

zoska
7. júl 2009

ahojte,
sjuz drzim moc palce, dufam, ze budu dobre spravy, drz sa!

Ja mam dnes druhy pokus na sono, takze uvidime...
vcera sme boli s mm na dobe ladovej 3...teda take narvane kino som uz dlho nezazila, a to nebol ani prvy hraci den...inak sme sa nasmiali celkom 🙂
Ja by som mala dnes vysavat, zehlit a poriadit riadne kuchynu 😒 sa mi nechceee

cukruska1920
7. júl 2009

zosi...preco ze na druhy pokus sono?

zoska
7. júl 2009

vcera ma sestricka poslala domov ze sa nezmestim...pisala som vcera str. 66 🙂

cukruska1920
7. júl 2009

zosi....jaaaj..ved to som citala... inak sprosta...to ta uz mohla vziat ked si tam uz bola 😠 urcite neni prijemne ked sa tehotna premava po tomto teple...aspon mne to dobre nerobi...sa potim a fucim ako lokomotiva 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre