Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
10. dec 2009

maminka, pekne napisane, ale zmena to bude ako bic
baby a ako sa meraju tie prietoky? lebo ja mam v knizke prietoky ok, ale nevsimla som si zeby mi nieco speci robila

olifcek
10. dec 2009

logi cez utz Ti pozera pupocnu snuru na dvoch miestach....prietoky su cerveno-modre na monitore a potrebuju aspon 30s na kazdom mieste aby sa babo nhybalo, nech prietoky aj zdokumentuju

maminnka
10. dec 2009

zuci, uz ti to preslo? a o babo sa neboj, jemu to nijako neskodi, ved este nedycha plucami 🙂

loginka
10. dec 2009

tak to som nepostrehla zeby mi robila,,,

zucana
10. dec 2009

uz preslo ...ono to aj 5 min.niekedy trva
bola som v centre...kupila som si lekvariky a taky cerstvy chlebik a idem uvarit udene kare co mi segra doniesla 😉
a uz oddychovat ...

olifcek
10. dec 2009

baby, co myslite? staci take hniezdo?

http://www.prebabo.sk/Hniezda-a-nebesa/Bielizeň...

a postielku budem mat za 50eur...postielka 120x60, matrac ale klasicky s potahom na pranie, 2 mesiace stary baldachyn a kolotoc

zucana
10. dec 2009

podla mna staci len nechapem ten rozmer 180 cm ....

garonka
10. dec 2009

olif aj my mame take hniezdo nie na celu postieľku len tak dopoly aby babu cumlík nevypadol 🙂 a postieľku maš za super cenu 😉

zucana
10. dec 2009

aj ja mam dopolky 😉
gari tu je ten recept:
na oliv.oleji na kocky slaninku, nakrajany cesnak a tymian (ked nemas nevadi) opecies a pridas nakrajany na slize kel a parmezan nastruhany a dusis 5 min. ked to uz bude tak to trochu osolis, okorenenis, das este cerstvy oliv.olej, uvarene cestoviny a na kocky mozzarelu a vypnes a zamiesas 😉

garonka
10. dec 2009

zuci tak mam okopirovane ja mam tu v notebooku zložku recepty 🙂 a tymian davaš sušeny? mňam to urobím v sobotu a dam si aj ja a poriadnu porciu 😝

garonka
10. dec 2009

zuci a date Vikinke aj vankušik? lebo my mame v suprave aj vankušik a perinu ale vraj na vankušiku by babenka nemali hajať keďže budu v perinke

zucana
10. dec 2009

my mame taky vankus pre babatka ale viki bude v kosi (koliska kos) a tam vankus nie je a ten do postielky dam iba ako dekoraciu ...spinkat isto ne nom nebude...
tak potom das vediet ake to bolo....

zucana
10. dec 2009

inak varim to kare a tam je tolko Eciek...sila

garonka
10. dec 2009

tak to si píš že to bude chutiť bombovo, kel kupime aj parmezan ostatne surovinky mame doma mňam normalne by som a brala ako osobnu kucharku 😀
a kedy skladate postieľku? môj drahy chce koncom decembra aby sa drevo vyvetralo lebo postieľka je zabalena 😕 mne sa to zda skoro

zucana
10. dec 2009

ja bych chcela aby koncom decembra ale on chce az v januari ale asi ho prehovorim ved mi mame aj skor termin 😅 tymian suseny ale ja som nedala 😉

garonka
10. dec 2009

no veď a môj štrajkuje že posklada a hotovo 😀 len mne bude ľuto stale pozerať do prazdnej postieľky ešteže mam plyšaky 😀

zucana
10. dec 2009

to mi vravi aj moj 😉 a on nema plysaky 😀

garonka
10. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja som si našťastie z domu poprinašala a ešte mam aj plyšoveho myšiaka len krk ma poprišivany ah jaj 😀 tak asi jeho uložím do postieľky 😀
stále rozmyšľam v čom budem babo voziť vo vajíčku či kupiť mu overal alebo fusak do autosedačky 😒

zoska
10. dec 2009

juj to som rada, ze niesom sama s tymi pocitmi...maminnka to velmi pekne napisala 🙂

baby viete co urobil moj muz, dal do postielky casopis dieťa, na obalke je take zlate mimino...prikryl ho perinkou a tak si tam lezká 😀 😀

zucana
10. dec 2009

gari nad tym aj ja rozmyslam...ale ja budem male vo februari nosit vo vanicke a vajicko tak od 3 mesiacov (samoska ak pojdeme niekam autom nakratko tak ho dam do vajka) ale to bude len v aute...a potom uz nebude az taka zima...tak dodatocne kupim....
ja totiz pediatra budem mat kusok od domu tak tam budem s vanickou chodit....
tu nie je az taka zima...aspon by nemala byt....

garonka
10. dec 2009

zosi tak to bol uplne perfektny napad 😀 😀 😀 😀 😀 to mňa by nenapadlo 😀

zucana
10. dec 2009

zosi tvoj muzik je asi taky srandista ako ten moj 😀
ja mam stale pocit ze je uz piatok.....
zajtra idem na nakup nemame uz co do zobacika 😅
prave som volala s kamoskou ze ona mi kupi tu deku s tymi hrackami...tu sa to vola ze cvicitelna 😅

janielah
10. dec 2009

ahojte babky...tak my sme dnes s maminkou zamiesili cesto na medovnicky 🙂 tak sa tesim, ked ich o par dni budeme vykrajovat 🙂
baby, ja som bola tiez na dalsej poradni, hned na zaciatku tyzdna a iba sme pocuvali srdiecko malickej, inak nic viac...na dalsiu kontrolu ma objednali zasa az o mesiac a to v januari, tak teraz neviem, ci je to normalne, ked vas chcu vsetky vidiet uz kazde dva tyzdne...

co teraz? nemoze sa malej nic stat? nemam tam radsej ist po dvoch tyzdnoch zasa? lebo mne ani ziadne prietoky ci co nerobil... 😒

garonka
10. dec 2009

joj lebo ani tu nehlasia zimu aspoň tak vraveli, že nebude ani sneh ale mne sneh chyba 😔 a ešte mrazik -15 😕 😅 no ešte poriadne porozmyšľam ako babo budeme guľať

garonka
10. dec 2009

Jani ani mňa doktorka neposlala na prietoky hoci mam poradňu u nej každé dva týždne a tebe asi dali až v januari keďže je zachvíľu koniec decembra a beru dovolenky 😕 no na prietoky nechodí každá a vraj to záleží od lekara len by bolo lepšie ísť nie hoci len pre istotu či je babo oki

zucana
10. dec 2009

janinka tesim sa s tebou z medovnickov...
co sa tyka prietokov mne tiez nerobia a ani nebudu asi...
ja idem v pondelok na kontrolu a potom ti poviem na kedy ma objedna ale povedal ze asi zaciatkom januara dalsia...
ja si myslim,ze doktor to tak riesi lebo je vsetko v najlepsom poriadku...ked sa ti to nezda tak mu zavolaj a spytaj sa na to...co sa tyka malej tak kontroluj pohyby a keby neboli ako zvyknu tak chod k lekarovi hm?

garonka
10. dec 2009

a ja som už medovníky zamkla lebo každý deň som vyjedala 😀 a drahy sa zlostil, že čo potom bude do Vianoc prazdna plechova doza 😀

zoska
10. dec 2009

u nas sa ta deka vola hracia...ked som to prvy raz pocula,tak som myslela ze hra nejaku hudbu 😅
ja ma overal teplucky do 3 mesiacov, ten mam aj v albume a kupujem este zavinovacku do autosedacky ...takuto

http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im...

zucana
10. dec 2009

zosi tato vraj aj hra 😀

zucana
10. dec 2009

😀 ja tu moju vikinku asi tak zadekujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre