Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
13. dec 2009

olif ja pijem sypane ovocne...s kuskami ovocia a muzik cierny caj bud s mandlami alebo skoricou vsetky z takej uzasnej cajovne
vyhybam sa bylinkovym cajom a ciernemu (v ciernom caji je viac koeinu ako v kave 😉

zoska
13. dec 2009

cajikov ja pijem vela, ale teraz tiez obmedzujem hlavne bylinkove, zelene a cierne...
ja pijem teraz vela ovocnych a ochuteny rooibos a caje pre tehotne

olifcek
13. dec 2009

takze roibos mozeme, jo?? super x;o)

preco zeleny a bylinkovy nie? cierny chapem x;O)

zoska diplomka...ja som svoju robila, ked uz ostatni pomalicky vsetko mali ale, ked som si k tomu sadla, urobila som to raz dva, dobehla som v pohode ostatnych, chii...oni to robili par mesiac, ale len par hodin denne, alebo hodku, a ja par dni, no viac hodin, takze....stihaaaaas x;o)

maminnka
13. dec 2009

ved prave, zehlit kvoli hygiene. Ale v susicke sa to pradlo susi pri minim. 70 st. teplote...

loginka
13. dec 2009

to inak zaujimave s tou susickou, to bysom dost casu usetrila...., do akej doby treba ale zehlit vecicky?
mne zostava pozehlit este plienky, a uz ostatne nastastie mam, ale zehlila som to postupne skoro 2 tyzdne(ale to je moje slimacie tempo) 🙂
aj ja pijem ten roibos, ale aj ovocne, sem tam bylinkove - matovy, bazovy
zosi never takym somarinam
Garonka vsetko naaaaj, treba popisat papieriky s menami chlapcov, pamatate? 🙂
Svokrovci odisli uz doobeda a moj muz musel zase do prace ☹
Moja svokra je neskutocne na chlapcov, a ked mi hladkala brucho a bola tam kde je Dominik, povedala, ze vidis, tam ma to taha, normalne mi prislo take blbe, a este ze papat budem davat najprv Dominikovi, lebo bude iste hladnejsi...no nechapem

maculik
13. dec 2009

zuci mnam, varenu cokoladu by som si dala 😵 To idete na taku tu ozajstnu, roztopenu, alebo len taku praskovu?
logi, ja som zehlila len par mesiacov. Najprv z oboch stran, po asi mesiaci uz len z vnutornej strany a po cca 5mes som uplne prestala. Videla som, ze Adelka ma v pohode pokozku a ziadnu alergiu, tak som vzdy len poriadne povystierala a bolo.
A susicku mame uz aj my, este som v nej sice susila len uteraky a obliecky, ale urcite je vyuzijem, ked uz budeme byvat teraz spolu a bude viac prania.

Ja tiez milujem cajiky, pijem roibos a bylinkovy pre tehotne a sem-tam si dam slaby zeleny. Ono nie ze by sme ich nemohli ten zeleny a cierny, ale v obmedzenom mnozstve prave kvoli taninu.

Vladko este stale nie je doma, neviem preco som si myslela, ze ma dojst kratko po obede, a on nakoniec az okolo 6. Takze stehna mali cas 🙂

loginka
13. dec 2009

tu je moj kocik, 🙂 ta titulna fotka
http://www.bumbleride.com/collection2009-sk/hom...

maminnka
13. dec 2009

Logi, velmi pekny kocik 🙂 A mas pravdu, zvlastna poznamka Tvojej svokry, ze mas davat najprv papat chlapcovi... inak, ja byosm si brusko nedala okrem svojho muza a syna hladkat nikomu, ani mojej mame. Mne to pride strasne take intimne...

matka331
13. dec 2009

aj ja pijem vela cajiikou mame doma velkyy vybeer a najradcej mam sypany mangovyy ten je vynikajuui 🙂)

olifcek
13. dec 2009

maminka ja tiez mangelika necham sahat a u inych....nikdy neviem, kto moze a kto nie, to vzdy tak pride v ten moment...

ale kedze som od kazdeho odtrhnuta, tak len mangelik mi brusko chyta, hehe

zucana
13. dec 2009

logi krasny kocik 😉 ta svokra divna...niekoho mi pripomenula ...
maci no isli sme do mesta na origos roztopenu cokoladu ale bolo tolko ludi v meste ze som kupila 2 veci a utekali sme domov.od svokry som si vypytala praskovu cokoladu a uz som ju aj so slahackou zjedla...
idem do sprchy....

loginka
13. dec 2009

dik baby,
zuci, no vyriesila si to 😉 , inak krasny stromcek, muz dnes kupil nejaku kaukazsku jedlu, ani nebola draha, som zvedava aky bude ked sa rozbali, ked to vyberal sam, ale tesim sa, hlavne ze je

ja som si tiez musela dat nieco sladke, lebo ma to strasne lakalo 😝

s tym chytanim mne to od blizkych nevadi, no sestra, mama, svokra a s nimi vsetkymi som zriedka

matka331
13. dec 2009

my so svokrou pecieme vanilkove rozky 🙂 🙂 🙂 sa na nich tesiiiim ....

zucana
13. dec 2009

aj moja maminka robi vanilkove rozky a tiez sa na ne tesim ale az 26 sem dorazia...
inak mam taku otazku ohladne znamienok...ja mam take 2 co si mam vraj pozorovat...ze aby nescerneli ...no nescerneli len jedno sa mi zda ze je trosku na jednej strane take vypuklejsie....ale inak take iste...mam ho ist radsej ukazat?alebo sa nemam stresovat....

terina25
13. dec 2009

ahojte februárovky.

takto pred rokom som bola vo februárovkách 2009.už sa vám to kráti 😉 držím palce

chcem sa vás spýtať...neviete mi poradiť ako tu vložiť tabuľku?lebo ja teraz patrím zase k tehu😉 A podujala som sa urobiť tabuľku,ale je v exceli.ako ju dať ako jpg??prosím píšte IP.ďakujem krásne

olifcek
13. dec 2009

logi ta kaukazka jedla vraj dlho nevydrzi 😖

zuci ukaz lekarke. znamienko nemusi stmavnut, ale moze menit tvar, co nemusi, ale moze byt zle...mne znamienka tiez sleduju, kedze som jedno velke zhubne mala a dali mi ho prec pod narkozou, ked som mala 12 rokov, co mi zanechalo obrovsku jazvu, lebo i biceps museli dost orezat...

pravedepodobne to nic nebude, ale pre pokoj duse nech to lekar vidi, dermatolog, hm?

zucana
13. dec 2009

hej dermatolog....pojdem tam zajtra osobne...uvidim ci ma zoberie alebo ci vobec tam bude a kedy ...ani nie je vacsie len je trosku vypuklejsie na jednej strane...mozno aj bolo ale neviem....

olifcek
13. dec 2009

manzelik poskladal postielku, no dost sa kyve x;o((( ma byt postielka uplne napevno? tak sme ju zatial nechali poskladanu, dali sme i baldachyn i kolotoco i matrac...matrac mi pride tiez dost makky....

zajtra skoci manzel do kiky, skusi stabilitu postielok a aj kokosovy matrac..joj, nastvana som...ta baba mi tvrdila, ze budem spokojna, no ale niesom...

olifcek
13. dec 2009

zuci ale stale ma okraje pekne? myslim tvar sa nezmenil, ze \?

selyma
13. dec 2009

No tak babky, pozehlene, vyzivka urobena. Tak mi to dalo zabrat, hlavne zehlenie, krize bolia ze az. Uz som si konecne sadla a uz vstanem az ked pojdem spat.

selyma
13. dec 2009

Inak baby, nebezpecne su tie znamienka, ktore netrcia von

zucana
13. dec 2009

tvar je nezmeneny len trosinku prave zacalo akoby vytrcat...

olifcek
13. dec 2009

zuci ak to nezmenilo tvar len zacalo vytrcat, malo by to byt uplne v pohode...ale chce to oko odbornika x;o)

manzelik spi vedla, cosi nanho lezie x;o( chjo

olifcek
13. dec 2009

sely tak uz len odpocivaj veru x;o)

andrea2603
14. dec 2009

dobré ránko,
tu nám poletuje sniežik, prajem dobrý štart do nového týždňa 🙂 .

Olif, zuci, aj mne vyberali znamienka 4 ks /1. keď som mala 14r./ - také vytŕčajúce. Jedno z nich malo bunky, ktoré sa môžu "divne" správať. Ešte by mi mali vybrať 4-5 ks. Že sa treba zbaviť tých, ktoré dráždi oblečenie, napr. ramienko z podprsenky, gumička na nohavičkách a tak. Každý rok chodím na kontrolu, síce občas zabudnem 😎 .

olifcek
14. dec 2009

bre ranecko prajem i ja x;o)

sniezik cez okno nevidim, ale na notaku vidim, ze mame v ke -6 stupnov, brrr

adi mne uz dokopy vyberali veeela znamienok, chi...x;o) ja som bledokozec a robia sa mi zo slnka a niekedy mi ich proste vyberu. nastastie tie malicke, co mi vyberali, ani nevidiet, kde boli, dobre sa mi koza regeneruje, aspon ztial no x;O)))

i ja sa snazim ist kazdy rok na kontrolu..

andrea2603
14. dec 2009

olif, ja som tiež bledokožec, úpal dostanem po 2 hod.na slnku 😒 . Keď som bola so synom v pôrodnici, tak sestričky, že jeho netreba ani označovať, lebo také bledé bábo tu iné nemajú. A keď som porodila Lele, tak doktor, že je to dievčatko a aká je bledučká!? 😅

zucana
14. dec 2009

bre ranko buntosacky...idem o pol hodku kuknut ci ordinuje ten dermatolog mam to blizko....ale beru len na objednanie tak som zvedava ci dokazem ukecat...
som moc nenaspala...snivalo sa mi o znamienkach 😅

olifcek
14. dec 2009

adi hehe...no niekto sa slni, my sa lunime x;o)) tak si prajem, aby mala malicka pokozku po tatovi, ten ma super pigment. zatial, co moja pokozka jarne slnko odpudzuje, ved je biela, jeho sa pekne do hneda opali, no a v lete...chii...

zuci ved len nech kukne, nechces aby hned aj rezal x;o) to bude chviiilka x;o)

mne sa snialo, ze som uz mala malicku doma a prisli nasi na navstevu a ja som im povedala, ze mesacnik uz nenabijam, ze ved na co, lekarku mame tu hned a do nemocky je to i peso blizko, a ze otec na mna ozrel takym pohladom, ktorym mi vravel, a co Ti sibka? len si mesacnik nabi 😅 😅 😅

mm sa tiez snivalo, vraj cosi zle a o mne 😕 ale nechcel nic vraviet, ze to nestoji za rec, ze to len sen...

zucana
14. dec 2009

moj manzelik ma uplne bielu pokozku a taku citlivu ze koniec...ja tiez nie som najtmavsia ale opalit sa dokazem... 😉
co sa tyka toho znamienka je tam iba taky kusocek vystupeny akoby to bol nejaky tukovy vankusicek...no len sa modlim nech ordinuje...bola som u neho v lete...
olf tvoj manzelik uz ma asi tiez predporodnu horucku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre