Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
19. dec 2009

blahozelam

vela sil prajem maminke aj malinkej...su to sikulky

lucia411
19. dec 2009

Super gratulujeme a velmi sa tesime 🙂

garonka
20. dec 2009

dobre ránko 😵

olif zo srdiečka blahoželám a želám všetko dobre Tebe a maličkej 🙂 😵 😵

mmaarrttiinnaa
20. dec 2009

dobre ranko samozrejme aj ja blahozelam olifke aj malej hlavne sa nam drzte 😉

andrea2603
20. dec 2009

dobré ránko.
Čo to čítam? Olivka je na svete a teda vyzerá to o.k. 🙂 Malá bojovníčka. Pripájam sa ku gratuláciam, hlavne veľa zdravia pre obe .... a krásny dlhý život. 🙂

teuska
20. dec 2009

Ahojte babulky 😅
To uz rodime? Blahozelam Olifke a vela, vela zdravia prajem. 😵 😵 😵

janielah
20. dec 2009

Dobre ranko! Chlpy na celom tele mi stojia... Oli, zelame vela zdravicka !!

zoska
20. dec 2009

krásnu adventnú nedelu vsetkým! 🙂

Olif blahozelám 😵 velmi sa tesím, ze to dobre dopadlo, Olivka je bojovnicka malinka 😉
Zelám vela zdravicka a vela sil, aby ste cim skor mohli ist domkov a uzivat si jeden druheho 🙂

zucana
20. dec 2009

jaaj baby celu noc som nespala ako som myslela na olif a drzla palce...ja uz od zaciatku ked sme si zacali pisat na MK som citila ze ona bude ta prva ...neviem preco...ja mavam niekedy take pocity....preto som jej aj hovorievala ze nech ide na PN....
velmi velmi som stastna ze vsetko dobre dopadlo 🙂 gratulujem olifke aj muzikovi aj olivke ze je taka bojovnicka a nech su vsetci spolu rychlo doma a poslu fotky 😀

kakatka1
20. dec 2009

Ahojte Olif a jej celej rodinke moc moc gratulujeme a prajeme vela zdravicka. 😵

blumka
20. dec 2009

olif gratulujeeeeeeeeeem....mala bude v poriadku ako citam je to velka bojovnicka...a ty mojko, po cisaraku tiez budes rychlo fit, bude trosku boliet..nooo mozno trosku viac ale dolezite je zacat sa hybat..dnes este isto nie, ale zajtra skus urobit prve krocky...pmoze ti to...drzkaj sa moja

granado
20. dec 2009

Nadišla tá šťastná chvíľa,Olif dcérku porodila.Vietor odvial čierne chmáry, zostal úsmev, radosť v tvári. Na svet prišla trochu hlasný , z Vašej lásky vzácny kvet. Nech je zdravá, šťastná, krásna, to Vám želá celý svet. 🙂 Z celého srdca prajeme všetko len to najlepšie.

sisiska
20. dec 2009

olif a jej dcerke moc, moc gratulujem, su to sikovnice obidve...tak sa aj nadalej tak statocne drzte, babule 🙂

loginka
20. dec 2009

Olifka moc, moc gratulujem z celeho srdca!!!!!, tak si nas vsetky tromfla 😉 nastastie vsetko oki, super, ze malinka sa pekne drzi aj ty sa z toho rychlo vystrabis, aj keby ste este boli v nemocke, budete mat najkrajsi darcek na Vianoce!!!!
Vela sil a mliecka a rychle zotavenie!!!!!Malinka nech pekne priberie a nauci sa rychlo papkat!

maculik
20. dec 2009

Ahojte kocky, tak sme o 2dni skor spat z Luxu, aspon ja s malou, isli sme rano vlakom, lebo v Luxe aj v Nem predvcerom nasnezilo a zacalo mrznut (-14 v noci, co je teda v Luxe rekord), no a v servise nam objednali zle gumy, takze sme ostali nepojazdni. Vladko skusi teraz za nami dojst na aute, tak sa len modlim, nech cestou niekde nehavaruje....

Co mate nove? Vsetky ste pokope?
Postupne vas docitam, aj ked je toho asi dost, ako vas poznam 😀

loginka
20. dec 2009

macu, zacni od konca a dozvies sa kto uz nie je pokope 😉

olifcek
20. dec 2009

Ahojte. Tak zatial bez malej. Ja itak musim 24hod.po spinalke lezat na chrbte aby mi vraj zle nebolo a pod.mala papa infuzky, takze...snad uz coskoro pojdem zanou-zajtra? a skusime mliecko, nech rastie a silneje. Videla som ju len na sale. Je v inkubatore, takze mi ju nenosia...

zucana
20. dec 2009

neboj olifcek za chvilku ju uvidis a potom budete spolu papkat mliecenko 😉 oddychuj

olifcek
20. dec 2009

Vcera sa rozhodlo, ze uz porod neodkladame, lebo uz 48hod.odtekala plodovka. Krcok i ked mala nan tlacila, mna to neskutocne bolelo, sa neotvaral. Kontrakcie boli nepravidelne, tak ma pan Dr.Suchanek vzal na sekciu. Mala sa narodila 19.50 x;o)

maculik
20. dec 2009

Jeeeej, tak gratulujem, olif, drzte sa, posielam vela, vela sily a zdravicka 😵 Nech ste v poriadku a mala krasne rastie a papa a pribera a nech co najskor mozes ist k nej. A ty sa ako citis?
Idem pomaly teda citat, ako sa to zbehlo a tak.

loginka
20. dec 2009

Jeee ahoj Olif a takto ked lezis mas bolesti? Zajtra uz budes vstavat , ze? No zachvilku ju uvidis, moja segra nevidela maleho asi 5 dni, ked bol prevezeny do KE a ona lezala v RV, ale potom ked ho priviezli vsetko ok aj sa prisal. A muz moze ist k malej?

olifcek
20. dec 2009

Inak, 19.09.09 svatba s najlepsim muzom na svete, 19.12.09 mala Olivka sa vypytala na svet...uz aby sme vsetci traja boli spolu doma. Urobime si doma neskorsie vianoce, sa tesim x;o)manzelik navrhol. Aj mi odsavacku dnes kupil, je to poklad. Olivka bude verim, po tatovi

olifcek
20. dec 2009

Macu uboleno, ale da sa. Noc bola ale fakt zla a tazka.Zajtra uz vraj asi budem so sestrickou chodit, tak som zvedava. Jo, malicku by mali oteckovi ukazat aspon v inkubatore. Logi o 5dni? Uff. Ale mliecko slo? Tak parada, i mne pojde, dufam

matesl
20. dec 2009

olifcek,

tak nakoniec ten krcok, kvoli ktoremu si si doma polezala zastrajkoval...to je teda...toto vediet ze bude taky pevny, tak ho nesetris, ze?

inak na toto som aj ja myslela, ze teraz sa skracuje a potom nakoniec nepovoli 😒

no ale mas to za sebou, ste obe v poriadku a to je hlavne. a uz mas nebodaj aj mliecko? to vraj po cisaraku trva aj 5 dni kym sa to spusti

drzte sa

(a to vyzera teraz ako by si sa vydavala v 6 mesiaci...hii hiii)

olifcek
20. dec 2009

Idem cerpat silu na zajtra. Skusim si pospat. Aj otecko pride, uz sa tesim. Dakujem, ze ste boli s nami.

olifcek
20. dec 2009

Matesl nemam este mliecko veru. Ale dufam, ze budem moct malej dat na vyber, ci bude pit, ci nie, je na nej, ja len verim, ze to skoro pojde...snazim sa mysliet pozitivne x;o)

matesl
20. dec 2009

neboj ani jej budu davat zatial glukozu...kym sa ty "nastartujes" 😵
oddychuj, spanok je najpepsi.

zuzulik
20. dec 2009

Olifcek,srdecne gratulujeme a Olivke prajeme vela zdravicka a krasny zivot 😵 😵 😵
A uz to mas za sebou 😉

maculik
20. dec 2009

no tak vas priebezne citam, blumka, dufam, ze si v poriadku a domka uz. Super, ako to Terezka zvladala 🙂

maculik
20. dec 2009

olif, mne mliecko nabehla po normalnom porode az 3.noc po porode, dovtedy papala len kolostrum. Drzim palceky, nech sa spusti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre