Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. jan 2010

suzi moja mala je velmi pokojne babatko...teraz sa uz i casto diva okolo seba a na nas...ale ked ju prebalujem, je ziva az moc, lebo paq ide papat a ona by sla najradsej hned papat x;o)

martinaj
20. jan 2010

tak som tu 🙂
andrea gratulujem k dievcatku 😵
baby ja som tych poporodnych vloziek minula velmi vela... a zo zaciatku som si musela davat aj 2 naraz....
matka 4.2. chcem rodit aj ja aby Verca oslavovala s malym 🙂 to je super, ked clovek vie kedy to pride 🙂

suzon78
20. jan 2010

dáva tým najavo, že sa teší, malý papkáčik 🙂 Ak budeš mať čas, tak nám prihoď ešte dáke foto 😉 ako rastiete...

zoska
20. jan 2010

kocky
mne tu pod pravym prsom chodi malinka nozicka...chodidielko mi tu cestuje...manzel mal z toho min. tyzden strasnu srandu a ja sa tu teraz smejem...lepsie ako telka to je...skusim to odfotit, ale to asi nepojde

suzon78
20. jan 2010

zosi, jéééj, ja u mojej len cítim, ako otáča hlavičkou a šmátra ručičkami a vidím len chrbátik ,keď sa pučí, ale nôžky musí mať dáko schúlené k sebe, lebo už veľmi dlho, ako je väčšia nekopkala...sús to foto ak sa ti podarí 😉

lenica81
20. jan 2010

adi, takze baba... dobre... 😉

ja sa tiez zadivam na to brusko a je to fakt vacsia sranda ako tv... 😀

olifcek
20. jan 2010

vcera po papani a na ceste do nemocky, lde ju nezobudil ani odber krvicky z paty, kde jej ju pichali na dvoch miestach

https://www.youtube.com/watch?v=06S8TCAxV54
suzon78
20. jan 2010

jéééééj olif idem mrnúúúúť 😵 😵 😵

martinaj
20. jan 2010

jej olif 😵 Verca to pozerala so mnou a povedala, ze "jej babetko "
mala je krasna 😵

olifcek
20. jan 2010

marti mas sikovne dievcatko x;o) a dakujem x;o) skoda len, ze sa vcera neusmiala...chcela proste spinkat a basta...vtedy s nou mozem robit co chcem, plakat nebude, hehe x;o) je uzasna x;o)

suzi 😉

lenica81
20. jan 2010

bohovske... a to posledne... tak tie pozy co hadze... 😀 😵

martinaj
20. jan 2010

olif a kolko teraz olivka vazi? ona furt vyzera taky drobcek 🙂

zoska
20. jan 2010

olif, maličká je užasná...má krásné očká 🙂
super bolo ako prst cucala 😵

suzon78
20. jan 2010

olif máš krááásnu dcérku, je fantastická a naozaj očiká má krásne 😵 aj mne sa páči na poslednom videu, je bohovská rúčky vystreté a spokojne si buvinká. Počúvaj Ty si už inak šikovná mamina 😉 jáj aj ja už chcem také babenko domka....

olifcek
20. jan 2010

leni, ze? inak, ked lezi na brusku, sama si hlavku otoci, i podrzat ju vie sama, a ze predcasniatko x;O) i kolisku vie pekne urobit, ked je na brusku x;o)

marti, neviem, kolko vazi ☹ ale som na piatok dohodnuta so sestrickou, ze mi ju zvazi, len neviem, i ked to mam len na 10minut, ci pojdem. ved dnes sme tu mali okolo -5stupnov a to sa s malickymi babatkami v takej teplote nikam chodit nema..,

zosi, to sa nedavno v noci manzel zobudil a strcil jej prst do pusy, aby bola tisko, hehehe...x;o) no a paq to urobil i ked bola malicka po kupani...dnes uz ale neplakala, asi preto, ze mala vodicku fajne teplu, i miestnost vyhriatu a obliekala ju babka, co bolo rychlejsie ako ked mamka 😅

suzon78
20. jan 2010

mne sa už vidí fajnovučká pribratučká oproti záberom z nemocky, čo si pamätám..dobre, že jej chutí a je taký papkáčik 😉

mmaarrttiinnaa
20. jan 2010

juj olif tvoja olivka je nadherna aj ja uz chcem babatko 😵

martinaj
20. jan 2010

juj marti tak to uz chceme asi vsetky 😵 😵 😵

olifcek
20. jan 2010

suzon, ze sikovna...na ten cas cakaaaam 😀

olifcek
20. jan 2010

suzi aj mm vravi, ze je pribratucka, tak snad je x;o)

martinaj
20. jan 2010

urcite je ale aj tak je drobcek 😀 ja som zvedava inak na maleho aky bude velky, 2.deti vraj byvaju vacsie... a Verca mala 3930g 😠 tak snad on bude aspon o pol kila mensi 😀

andrea2603
20. jan 2010

olif, pri alergii na laktózu by si mohla kojiť, ale ty by si musela výlúčiť so svojho jedálnička všetko, čo obsahuje mlieko, ale našťastie to nie je tvoj prípad, lebo to by Olivku bolelo bruško veľmi často, resp.stále.
Inak je na zožratie 😉 ,ten tvoj mrvenček.

olifcek
20. jan 2010

marti jj, je to najmensie babatko...i ked...dvojicky boli mensie....loginkine 😕

suzon78
20. jan 2010

olif to si len ty myslíš....ide ti to už od ruky 😉

martinaj
20. jan 2010

baby ja by som "zrala" 😀 😀 😀 potrebujem nieco sladke ale nie cokoladu 😠 daky kolac asi..... tak si len snivam

zoska
20. jan 2010

martina ani nehovor...ja uz som mala cokoladovy termix, lizatko a balik gumenych cukrikov 😅

martinaj
20. jan 2010

ja jem teraz malej gumene cukriky a strasne sa hambim ☹
asi mm vyzeniem do obchodu.... ale keby som vedela co chcem ....

katina2209
20. jan 2010

jee olifcek mala je aka milucka a kludnucke to dietatko dufam,ze aj nase budu take dobrucke 🙂
tie vlozky som nezohnala v lekarni nemali skusim ist zajtra do tych zdravotnickych potrieb
martinaj mala bola pekne velka na dievcatko 🙂

blumka
20. jan 2010

dobre rano 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre