Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
20. jan 2010

ano bola baculata poriadne, nato ze merala 50cm 🙂

martinaj
20. jan 2010

blum dobre ranko 😀 co ste spali?

zoska
20. jan 2010

marti 😀 a co ved malej teraz nechybaju, zajtra dokupis 😉 ja som svoju tuzbu po sladkom pre dnesok snad zahnala...a veru je najhorsie, ked nevies co chces 😀

blumka
20. jan 2010

hej, marti, som si sla lahnut na chvilku, a bola z toho hodina a pol..som zaspala..uz som len pocula ako mala krici z kupelne ze ide ona spinkat 😀

olif, malinka je krasnucka 😉 uz som aj zabudla ako vedia byt tie novorodeniatka bezbranne a roztomile 😵

martinaj
20. jan 2010

no moj muz prisiel tak pred hodinkou..... na spanok som cas nemala .... Tete sa pyta sama do postele vecer? my tam vercu niekedy nasilim davame, ona je ako duracel... vydrzi viac ako my 🙄

blumka
20. jan 2010

marti, kdeze sama...ona povie ze ide spinkat, ze bude dobra, ze nebude kricat a bla bla a ked uz si lahne, vydrzi tak 2 min ticho a potom to zacne. vybehava ku nam, ze este chce pusu, este krizik, este cikat, vyhadzuje cumel a krici ze jej spadol, ze ho nevie najst a take somariny. Tak uz sme ju vcera oklamali ze cumlik od nej odisiel, lebo ho vyhadzuje (asi 5x), nechali sme ju porevat a potom sme cumel akoze poprosili nech sa vrati naspat, tak potom uz zaspala. A teraz zasa skusa 😀 😀

martinaj
20. jan 2010

jaj 😀 no to je tak aj u nas 😀

zoska
20. jan 2010

😀 co tie detske hlavy nevymyslia 😀

vcera ste sa tu bavili o skomoleninach slovnych...tak som si spomenula, ze raz sme so svagrinou isli s neterou na dvor a svagrina mala na opatrovanie susedkinho chlapca... on nevedel povedať tyč- hovoril pič...a vo vytahu sa hral s plysakom a s usmevom nam vravi "aha mysiak visí na p..i" 😀
som nevedela kam sa pozriet...sme sa so svagrinou pucili od smiechu

martinaj
20. jan 2010

zoska 😀 aj Verca ma nejake take " vulgarne" slova

blumka
20. jan 2010

zoska 😅 😀 😀 😀 😀

matka331
20. jan 2010

olif.. som pozerala tvoje videaa s malickou ale ta pred lekarom je najlepsie video.....je tam rozkosnaa....zoska aj ja gratulujem si sikovnaaa

maculik
20. jan 2010

tak som tu zase 🙂

Akurat som ulozila malu a robim si veceru -zase hrianky so syrom a paprikou a rajcinou a rukolou, za tym asi keksik. A budem citat, manzel isiel na rande s kamaratkou 😉
Zajtra vecer si chceme zajst do mesta na hodku-dve, tak som zvedava, ci sa mi bude chciet, lebo teda dnes som rada, ze som doma, tak ma bolia krize a cely podvozok 😝 Ale rada by som pred porodom este aspon na male pivko vypadla a pizzu alebo nieco take, ved potom sa ako dlho nikam nedostanem, ak bude maly taky prisavnik, ako bola Adelka 😀

olif, Olivka je krasna, take babenko malinke, uz som aj ja zabudla, aki su ti drobci malinki 😵 Aj ked Adelka mala 3600g, taka buchticka ona bola, a to sa mi zdala krehucka, ze som nevedela, ako s nou narabat. Dufam, ze som to nezabudla 😅

maminnka
20. jan 2010

Zoska, tu nozicku normalne vidis???? To musi byt kraaaaasne! 😵 😵 😵 😵

zoska
20. jan 2010

vidim 🙂 nie uplne vsetko, ze prsteky a tak ale mi tam beha a uz som ju aj chytila ale sa vysmykuje 😀 len tak jemnucko sa s nou hram, aby som jej neublizila

maminnka
20. jan 2010

Olif, aj ja musim Tvoju princeznu vychvalit... je kraaasna! 🙂

Macu, aj ja zacinam obavat, ci som to vsetko ohladom babetka nezabudla. Lebo vela veci sa mi vobec nevie vynorit spamati, co sa tyka syna a to nema ani 3,5 roka.

maminnka
20. jan 2010

Zoska,
tak to si ani neviem predstavit silu toho zazitku 😵 😵 😵 😵 , ja som raz mala taky pocit, ze som nahodou zachytila malinkej pätu, lebo zrovna kopla do miesta, kde som mala polozenu ruku, bolo to hadam len pol sekundy. Inak citim len vytlacanie chrbatika a take sramotenie nalavo.

zoska
20. jan 2010

je to super 😵 manzel bol z toho uplne hotový
ale niekedy ked to trva aj 20 min. tak je to dost bolestive, pravu stranu pod rebrami mam uz kvalitne vymasírovanu 😝

inak ja tiez kukam tie videa, co dala dnes alex a olif a dufam, ze si na nieco v praxi spomeniem...hlavne to kupanie je pre mna strasiak uff

selyma
20. jan 2010

Zoske, gratulujem ku skuske.
Olifcek, mala je rozkosna. Ked pozeram take videa, tak sa nenormalne tesim na svoje babo. Ja zlatulinka.

matka331
20. jan 2010

zoska aj ja citim nozicku n alavej strane a tiez si j mozem aj chytit mam tam takuu gulicku a ako pises ze ju aj vidno je to fakt zlatuckeee...

maminnka
20. jan 2010

to, ze citite nozicky, bude asi tym, ze ste stiihle a nemate na brusku ziadny tuk... jaaaaaj, uprimne a v dobrom zavidim dievcata, tie pocity!

zoska
20. jan 2010

sely, matka dakujem za gratulky 😉

ja som strasne zvedava ako vyzera to moje ditko...ci bude vlasate atd 🙂 normalne nad tym casto rozmyslam...musim sa dokopat k dopisaniu diplomky a davam jej oficialne povolenie prist medzi nas 😉

maculik
20. jan 2010

no kocky, ja idem buvat, manzel ktovie kedy pride z toho rande a svokra ma naladu na klebety, to sa mi nechce pocuvat, tak idem do spalne.
Dobru nocku a pekne snicky 🙂

katina2209
20. jan 2010

zoska to musi byt nadhera s tou nozickou ja tiez citim ale tak vnutorne ako maly pri hlavicke boxuje rucickami a vyduva sa mu chrbatik ale taku nozicku vidiet to musi byt uzasne, ja mam strasnu zahu som zvedava ci bude maly vlasaty 🙂

matesl
20. jan 2010

ahojte babulky,

no vas docitat 😀

gratulujem k dobrym spravickam...
Olifka je bajecna 😵

a pridavam sa k tym, ktorym putuje peticka po celom boku, tiez sa s malym pretlacam ;) chodi jak krtko v mojom bruchu 😅

zoska
20. jan 2010

kocky idem ja uz tiez off
rano som vstavala o 5tej a zajtra idem na pasy do nemocky na 7mu 🙄
tak snad sa mi podari zaspat

zelam sladke snicky, ziadnu zahu a lahke otacanie z boka na bok 😀 😝
🙂

garonka
20. jan 2010

hi už všetky ušli do hajan?
mne sa nechce spať a to rano vstavam o pol 6 😕

Olif, malinka je rozkošna a ako sa čertila keď si ju pri kupani u uteračika odkryla a šup olejovať zlata bola
a u lekara nemala chybu užasne to dieťa je 😉

garonka
20. jan 2010

zosi u mňa zaha nebude 😀 a ani sničky ale to pretačanie na bok bude akoby sa veľryba na suši otačala 😀

garonka
20. jan 2010

a všetky hajate a ja nie a nie zachrapať tak sa tu len motam po nete 😅

katina2209
20. jan 2010

no ja este nehajam ale za chvilku pôjdem som sa pokusala holit tam dole zajtra idem k dokymu no normalna makacka 🙂 ledva odfukujem a garonka ty este nespis mna minulu noc stale zaha palila dufam,ze dnes bude lepsie a to otacanie s tymi kostami nic moc uz sa vobec neviem ulozit len velke brusko a ja vsetko mam v bruchu 🙂

hajdylca
20. jan 2010

ahooojme, my sme uz domka 🙂 vraj je vsetko OK, tak uvidime, lebo mam nejaky zly pocit- dnes som bola na poradni, a mam prist zase zajtra rano na monitor, vraj kontrolny, ale nikto mi nepovedal, ze vlastne treba kontrolovat... a tiez nechapem v nedelu na ultrazvuku v DS mal krpec 3140gramov a dnes podla ultazvuku na kramaroch mal 2820 gramov- a podla hmotnosti som v 36t+1, a termin porodu 16.2., pritom podla posl.men. som 37t+6, tak neviem, neviem... viem, ze na ultrazvuku je nejaka tolerancia +/- ale toto sa mu zda troska vela... zajtra sa budem musiet niekoho opytat, dufam, ze tam nebude len sestricka... nuz este mam zlu naladu z tej nemocnice, ale verim, ze po zajtrajsku to bude lepsie a pritam pozitivnejsi prispevok...

nestiham Vas moc docitat, ale tusim Zuci ma uz Vikinku na svete- gratulujem 🙂

dobru nocku vsetkym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre