Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
28. jan 2010

no marnost, to je fakt dost, ja som minule videla v nejakom casopise zo 4 vrstiev

supi
28. jan 2010

kati a ty k nemu chodis normalne ako ku gynekologovi?

maminnka
28. jan 2010

Teus, aj 4 by boli dost na mna... ja upeciem tak maximalne nieco z listkoveho cesta, babovku, muffiny a kolace "z jedneho hrnca".

teuska
28. jan 2010

Matka urcite zaberie 😅

takze predsa len babo? Misko? gratulujem, idem mrknut fotky

babenky poslite mi niektora telefonne cislo, aby som vam mohla dat vediet keby nieco 😉

supi
28. jan 2010

mati ta kalciovka by ti mala ulavit od bolesti a opuchov sliznice... ale obavam sa ze ak beries antibio a si takto chora tak ti cisarsky neurobia... neviem pri normal operaciach musi byt clovek zdravi a to je operacia, no uvidis mozno ti to skoro zaberie a stihnes do 4. sa vyliecit. Tak sup do postele 😉

teuska
28. jan 2010

mami take mam aj ja rada, dokonca aj pri vareni 🙂 najradsej ked je vsetko v jednom hrnci alebo pekaci 😀

maminnka
28. jan 2010

Teus, presne aj ja... napriklad taky segedinsky gulas radost varit 🙂 potrebujes len jeden hrnieco a nemusis pri tom stat 🙂

teuska
28. jan 2010

ani vela riadu potom umyvat 😀
Jej Misko je zlatucky, aj ja uz chcem 😅

garonka
28. jan 2010

baby ja čítam plus jeden deň a kuk Belohorcova je vycapena hola s bruškom a vraj sa fotila zadara hahahaha to je vtip
a patríme aj my medzi celebrity ako Puškarova a Belohorcova tie su tiež februarovky 😀

katina2209
28. jan 2010

Supi ja chodim k nevlastnemu otcovi a on ma 2 nestatne ambulancie a nerobi v nemocnici tak ma musi niekto odrodit 🙂

matesl
28. jan 2010

ahojte...

garon, no mozno nam sem aj prispievaju..len su zamaskovane..coooo?

teuska
28. jan 2010

baby priznajte sa ktora to je 😀 ja nieeeeeeee

garonka
28. jan 2010

mates to som si myslela že ktora sa schovava 😀
žeby hajdy ta nema foto 😀 😀 😀 😀

lolka
28. jan 2010

garonka, jasne, ze sme aj my hviezdy - pre nase polovicky 🙂 a Puskarova ma termin 14.2., kde budu oni rodit, neviete ? teda Puskarova.....Belohorcova asi v Prahe

ako sa vari segedin? este som ho nerobila a mam ho rada .... 😕

martinaj
28. jan 2010

mnam segedin 😝 , to pri kojeni asi nebudeme moct ☹

garonka
28. jan 2010

Belohorcova ma termín začiatkom februara ta porodí Salmu Hájekovu chcela dať Hájek ale jej česke urady nepovolili ha keď im vysolí korunky tak hadam bude americka hviezda 😀

Puškarova bude asi s niektorou z vas na pôrodnej sale 😀

garonka
28. jan 2010

ja segedín neľubim odkedy ho svokra robila s cigaretou v papuli ak mam byť taka nevychovana a krasne mi naservírovala s popolom na tanier 😠

martinaj
28. jan 2010

garonka fuj, asi by som jej vynadala strasne......

zucana
28. jan 2010

tak na segedin mozem ja zabudnut ...
ale maminka mi prave robi palacinky s ricottou mnam...
baby nemate link na tie krasky s bruskami? ved aj my sme sa fotili
😀
zadara a niekto si este aj zaplatit musel 😅

alex
28. jan 2010

ja som tiež papala palacinky 🙂

maminnka
28. jan 2010

Lolka, ja segedin robim tak, ze dam do vlekeho hrnca smazit cibulu (veeeela cibule), potom k tomu maso pokrajane na kocky (posolene a okorenene a opaprikovane), dusim do polomakka. Potom pridam kyslu kapustu (cele vrecusko) a dusim spolu, kym nie je kapusta makka. Potom len pridam smotanu, povarim a hotovo.

garonka
28. jan 2010

marti a ešte mi šplechla do tvare že moja dobru chuť, no tak akože ďakujem neprosím si, a keď jej vravím že v tanieri popol tak noa? povyberaj lyžicou a moja papaj, no nikdy viac a ja u svokrovcov nejem nič, so sebou si nosím 😕

maminnka
28. jan 2010

fuuha, garon, to je sila toto...

lolka
28. jan 2010

tu su slavne tehule...
http://www.topky.sk/cl/15/662478/Naha-Belohorco...

my sme aj tak krajsie nie ? 😀
a ze aj Viki Rakova je tehu....topky pisali 😵

katina2209
28. jan 2010

ja segedin mozem ja som papkala vsetko s mierou ked som kojila strukovinky pomenej,ale maly nemal nikdy nejake koliky tak dufam,ze to tak bude aj teraz a zuci mala aka je krasna uz tam mas fotku aj s tatinkom 🙂
Zuci a co je to ricotta?
Gari no tvojej svokre s prepacenim sibe fuj s popolom

garonka
28. jan 2010

mami jo a ešte sa i ona čuduje, prečo tam nechcem jesť keď pred dvoma rokmi skoro priotravila môjho mm plesnivym cesnakom v pomazanke a ten chudak lietal po infekčnych ambulanciach ako somar ,lebo hnačkoval, vracal a mal teploty 39
no hruza ja sa bojím i maleho jej tam nechať 🙄

garonka
28. jan 2010

kati ona tak varí s cigaretou v ustach 😠

garonka
28. jan 2010

mňam ricota je taky fajny syr ale u nas drahy taky pomazankovy mňam

maminnka
28. jan 2010

Garon, to sa ti nedivim, ze sa budes bat maleho tam nechat, asi by som si na to netrufla! ach moja zlata svokra!

martinaj
28. jan 2010

gari to je vrchol.... 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre