Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. júl 2009

zusika: no ja sa nekupem, takze nemam ten probs...rad aby som sa, ale drahy by nebol nadseny, velmi by sa bal o babatko...a este mam stale zakaz akejkolvek telesnej aktivity, tak snad to vo stvrtok uz zrusia a aspon na stepper a bike budem moct...brusko nech si zacne rast, ale zadok a stehna? brr, tie nemusia x;O)

lolka: juj, i ja by som chcela grcat..ale nie, mne je len neznesitelne zle, a aj ked ma napne, tak len stavicka vyjde x;o( paq je sice chvilku bre, ale o par minut uz mi je zase nevolno...verim tomu, ze keby mi slo grckat, ze by mi aj lepsie bolo...ale aspon sa setria zuby, no x;o) ja na brusku spat nemozem, citim v nom tlak i ked mam ine nohavice, nez na gumku...a ja mam pritom spanok na brusku taaaak radaaaa....
prsia ma bolievaju, ked lezim na boku....brm, brm...

ja som pribrala 2kg..ale mam neskutocny problem s vyprazdnovanim. uz som tri dni nebola na velku x;o((((

olifcek
21. júl 2009

zeby cvicenim? x;o)

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

alex jedneho dna som sa zatala a povedala som si ze musim daco robit sak som mala skoro 90kg nasadila som dietu zacala poctivo cvičit a za 5 mesiacov som sa zastavila na vahe 57 kg v okoli mali ludia problem s mojou identifikaciou hlavne ti čo ma dlhšie nevideli aj mi kamošky zo strednej vilali ze manzela videli v meste s dajakou kočkou len som mala problem im vysvetlit ze to som bola ja lebo som si v tom case aj vlasy prefarbila 🙂

olifcek
21. júl 2009

ze sa nekupem, som myslela niekde vonku...a doma vlastne tiez nie, tam len sprska x;o)

martina: hehe, no pekne x;o))))))))) ale gratulujem. ja sa tak zatnem po narodeni babatka...najprv len tak, ako sa bude dat, kvoli mliecku, ale paq...x;o)

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

oli ja sa opäť zatnem až keď prestanem kojiť uplne a ešte som chcela dievčata pijete kavu obyčajnu ,nesku , bez kofeinu či nepijete nic ja milujem kavu a od kedy som tehu tak nepijem neviem ci nezem zacat ?

loginka
21. júl 2009

martina, no klobuk dole, pekne 🙂
ja tiez teraz s velkou moc kamarat nie som 😉
BA - ja som z Vajnor, takze sme kazda z ineho konca, ale predtym sme byvali v Petrzalke

lolka
21. júl 2009

martina, teeeda klobuk dolu pred pevnou volou 😉
ja predpokladam, ze ked mi skonci toto nechutenstvo, tak sa konecne aj najem a budem priberat 😀

inak, ja som z centra BA

zusika
autor
21. júl 2009

kocky, na ten vas WC problem su vraj dobre lanove semiacka!!! slivky a marhule....
mati, kava bol aj moj problem... na uplnom zaciatku som vysadila uplne kavu a teraz si tak 1-2x za tyzden dam.... aj kofeinovu ale slabsiu s mlieckom..... len ten moj manzel na skoro zabil v endelu ked mi urobil taku silnu kavu... zabudol ze sme zmenili druh a tento je silnejsi..... 🙂 inak ja iba Nescafe.... inu nevypijem...
no a cez 30kg.. to je naozaj obdivuhodny uspech....ja som bola pysna na -5kg 😀 lenze ja mam problem s pevnou volou a vydrzou.... ale verim ze po porode to spolu zvladneme!!! 😉 a je mi uplne jedno kolko priberiem...

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

zusika mne je tiež uplne jedno kolko priberiem len dufam ze to nebude ako v prvom tehu vtedy som pribrala 38 kg

lolka
21. júl 2009

ja by som si kavu aj obcas dala, ale od zaciatku tehu na nu voooobec nemam chut 😝 a ani na sladkosti - co je u mna teda zmena, ja sladke moooooozem 😀 maso + ryby mi smrdia......

loginka
21. júl 2009

ja pijem bezkofeinovu nesku goldku s troskou kofeinovej a samozrejme vela mliecka - chuto tak isto
a este si dam poobede len bezkofeinovu s nejakou sladkostou 🙂

olifcek
21. júl 2009

martina: ja som citala, ze dve salky slabsej kavy denne su Ok x;o) ale ja nepijem, nikdy som ju moc nemusela, ale uvazujem nad Caro, ci jak sa to vola x;o)

zusika: lanove semiacka vyskusam..ale radsej mam slnecnicove a tekvicove, hech x;o) ja som uz aj hrozno zacala, ale ani to nepomohlo, tak verim v tie semiacka...na slivky a marhule moc nemam chut terazky...x;o)
dakujem za radu, zusi.

ako som pisala, ja verim, ze i po porode sa tu budeme stretavat a budeme mat novu tabulku, resp. tuto o par kolonik zvacsenu...a to o nasu vahu pred porodom, po porode a paq kazdy mesiac, plus bude graf x;o) takto sa mozno viac zmotivujeme..jasne ale, ze to skutocne chudnutie dame az po odkojeni x;o)

megg
21. júl 2009

lanove semiacka je dobre dat do bieleho jogurtu, zarucene 😉 a kavu ja veru striedmo pijem - skor maxi slabu, resp. skor to Caro s mlieckom, lebo pri prvom drobcovi som pila normalne kavu 1x denne a narodil sa mi uuuplny nespavec ☹ bolo to vycerpavajuce, mozno to s tym nesuviselo ale teraz uz radsej pre istotu kavu nie 😵

megg
21. júl 2009

Inak vyborne sa chudne kojenim. Horsie je to ked clovek prestane kojit, kilecka sa nalepia 🙂 Ja som kojila 18mesiacov a schudla som -4kg pocas toho.

megg
21. júl 2009

teda -4kg zo svojej pôvodnej váhy pred tehotenstvom.

megg
21. júl 2009

No a dufam, ze vela nepriberiem, lebo predtym som pribrala +18kg a mala som vazne problemy na konci tehu s tlakom, opuchmi a pod. Takze teraz sa neprezieram, davam si proste pozor. Radsej tu zeleninu, ovocko.

blumka
21. júl 2009

ahojteeee...vy uz chudnete? 😀 😀
netrapte sa s tym ako to bude po porode, vtedy vas bude zaujimat len to ci mate dost mliecka pre babo a z toho vsetkeho stresu co budete mat okolo deticiek a z kojednia vam vaha pojde dolu aj sama 😉

olifcek
21. júl 2009

megg: dobre vediet..a to caro je chutne? lebo dnes sa ho chystam kupit si 😉

olifcek
21. júl 2009

megg: akolko si uz teraz pribrala? ak vobec cosi...

blum: snad jo, no x;o)

blumka
21. júl 2009

olif, ved ked aj sa ti nebude darit schudnut hned tak co narobis? nic...ved nepriberas preto ze sa o seba nestaras, nie? niekedy sa tym kilam neda zabranit...ja som v prvom tehu ani velmi nejedla a pribrala som 22...jednoducho to tak slo...
ale isto sa dobre chudne kojenim..tak hlavu hore 😉

zucana
21. júl 2009

no baby vy ste sa zas rozpisali 🙂 ale vacsinou ranko 😉
alex chod k zubarovi ked ta boli zub nech tam nemas zapal...ja idem vo stvrtok na dentalnu hygienu ... vraj v tehotenstve su problemy najma s dasnami tak nech tam nemam povlaky...
dnes idem robit kelovy privarok z kelu co mi mamca poslala 😀
inak ja som pribrala 1,5kg a kavu nemusim 😎

olifcek
21. júl 2009

blum: hm...chjo..22? glg...ale ved...uvidiiiim. ak lanove semiacka pomozu, tak hned kilo pojde dolu..za tri dni... 😉

olifcek
21. júl 2009

zucana: no vitaaaaaaaaaaaj. si spinkala i zamna? x;O)

loginka
21. júl 2009

a ja si varim gulas 🙂
zucana, som zvedava, ako si sa dostala do Italy, predpokladam ze manzo je Talian, ako sa ti tam paci?

blumka
21. júl 2009

olif, a to nie je vela 😀 ...niekto priberie aj cez 30 😉 ...ale to uz nie je ani tak tuk ako voda ktoru zadrziavas...hlavne ku koncu tehu

olifcek
21. júl 2009

loginka: mnaaaam....kolko mesa, tolko cibulky? a dva druhy masa? mnaaam, mlask, mlask...

olifcek
21. júl 2009

blum: ja len..ak sa stretneme, aby si sa ma nebala, heheh....

zucana
21. júl 2009

olif haha ... ano spinkala 😎 lebo som zaspala o jednej potom som sa o pol siestej do siedmej zobudila a nemohla spat a potom o 10 😉 toto je moj spanok v poslednej dobe...
logi jo dostala som sa sem kvoli manzelovi aj ked by som si to nikdy nepripustila ze zit v IT...inak ma tak napadlo ze by sme mohli dat temu kto ako spoznam manzela....moj pribeh je zaujimavy tak mozem potom zacat,ale iba ak date ok a podelite sa aj vy 😀

zuzulik
21. júl 2009

ahojte februarove tehulky , ja Vas sice citam uz dlhsie a dost pravidelne ,ale este stale nemam odvahu sa k Vam pridat ....
1.UTZ dopadol vyborne a vo stvrtok ma caka dalsia navsetva u mojho gyn., verim,ze vsetko dobre dopadne a ja budem kludnejsia a spokojnejsia...
inak vsetkych gratulujem!!
Lolka,zdravim Ta!! 😵

loginka
21. júl 2009

olif, mala som v mrazaku len jeden druh ale cibulky som dala dooooooost 🙂
este aj piva som tam naliala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre