Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
11. feb 2010

Dobrý večer. Som Andrejkin synček Branko, narodila sa nám sestrička Lívia. Kliknite na tento link, - je to fotoalbum nášho bábätka. https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

martinaj
11. feb 2010

jej Branko, dakujeme 🙂

blumka
11. feb 2010

ja som hodila dve foto Dzuliany do albumu

olifcek
11. feb 2010

branko aky si sikovnyyy, dakujeme

blum boze, ta je peknaaaa.. a aku ma uzasnu pusinku

blumka
11. feb 2010

olif, a ako s nou vykruca 😀 😀

joj, inak som chcela napisat sely: ja som pred dvmoa tyzdnami bola na utz a lekar povedal ze malinka ma vahu 2800, no a narodila sa 3430g..takze nebud prekvapena, ked sa ti narodi 3 kilove babo alebo aj viac 😀

lenica81
11. feb 2010

jej... aj livinka aj dzuliana su nadherne... 😵

zucana
11. feb 2010

jej ake krasne dievcatka 😵

martinaj
11. feb 2010

baby mates tu dnes nebola.... 😕 a este kto dalsi? nikto nerodi?

lenica81
11. feb 2010

mates mozno sla z prace do porodky... sa vcera stazovala na brucho ako kamen...

dnes som bola vonku a zas si predstavila, ako mi rupne voda niekde medzi ludmi... asi by som dostala zachvat smiechu... to je moja klasicka reakcia... 😎

selyma
11. feb 2010

Blumi dakujem, aj ja v to dufam 😉

martinaj
11. feb 2010

fu, tak tu je dnes nejak pusto....

selyma
11. feb 2010

Ja tu stale idem pozriet, ale je pusto. MAlo nas, malo nas. Uz sa viacej venuju detickam. Ach, uz aby sme to mali vsetky za sebou.

garonka
11. feb 2010

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

len tu pomaly dozrieva 😅

a možno ani ja tu zajtra nebudem lebo môj primarko ma domov nepustí 😠

sely a ja rodiť nechcem 😅

matesl
11. feb 2010

caute babulky,

sklamala som, pracovala som 😅

prisli sme dom o 18:00 a zaspali sme s muzikom, dala som sprchu a upravila sa na zajtra na poradnu a uz sa vas snazim docitat 😉

Matka a ty este nechaj rodit, susedy na prednehli, pockaj na mna 😀

martinaj
11. feb 2010

garonka, keby ta nepustil, tak ti drzim palce 😵 ale snad ta tam nebude chciet zbytocne cez vikend drzat.....
no mamicky maju ine starosti teraz 😵 😵 😵
tym, ze mi dojde teraz na par dni sestra pomoct, uz sa ani ja tak do porodky nehrniem..... 😅

martinaj
11. feb 2010

mates, ja nejdem este 😉 asi pockam na toho mckaca 😀
inak som si uz bola skoro ista, ze rodis 😉

selyma
11. feb 2010

gari, aj ja budem na teba mysliet

martinaj
11. feb 2010

baby idem ja od compu, dohnat minulu noc 😠
zajtra som tu 😉
dobru nocku maminy a kinderka 😀 komu dnes odtecie v noci plodovka? 😀 😕

garonka
11. feb 2010

marti a sely ďakujem vam no dufam, že ma nenecha tam cez víkend čo tam budem ja robiť iba nudiť sa
teraz meram tlak a 125/80 nechapem a na poradni mi vybehne 140/95 a ešte načmara mi do knižky Klinika-poučena joj

martinaj
11. feb 2010

garon asi mas alergiu na biele plaste 😀

garonka
11. feb 2010

marti asi to tak vyzera bože
som zvedava na zajtra lebo ma šľahne z toho 😅

matesl
11. feb 2010

maculik ci tam, ze ti mozno pad pohol porod, ja uz som 2x v robote spadla zop stolicky 😀 😀 😀 bo ja koza mam take kozene kresielko, sadnem si tak na kraj aby som mohla mat nohy roztiahnute kvoli bruchu a ona sa mi na tych kolieskach tak prehupne a uz som na zemi 😀 😀 😀 a niiiic

alex
11. feb 2010

ahojky, hlásim sa do nočnej 🙂

evita747
11. feb 2010

Ahojte krasky, necitala som vas, len sa chcem podelit s radostnou spravou...bohuzial som ale mala dlho problem s pristupom na net...takze az teraz 🙂 31.1.2010 sa mi necakane o dva tyzdne skor narodil krasny syncek Marcus Michal 🙂 mal pist az na Valentina, ale trochu som mu dopomohla skor ☹ nedavala som si pozor a po vacsej fyzickej namahe sa mi zrazu zacala odlucovat placenta a malicky musel okamzite von [takze tehulky davajte si pozor na seba}...je ale krasny a zdravucky 🙂

co nove tu, nejake nove babenka za posledne dva tyzdne

alex
11. feb 2010

evita gratulujem a prajem veľa zdravíčka vám obom!
Aké mal Marcus miery pri narodení?

evita747
11. feb 2010

alex, mal 53 cm a 3150g...teda neviem, aky by bol o dva tyzdne neskor 🙂 uz je ale za tych 11 dni dost vykrmeny 🙂 rastie mi zo dna na den 🙂

drzim vam vsetkym palce a neskor dodam aj foto

matesl
11. feb 2010

garon, no co by si asi tak cez vikend robila v nemocke, ked kuknem na tvoje cislo tak asi aj rodit by sa ti patrolo 😀

Matka, ju keby si mala pravdu, ze by som uz rodila, ale zas by som dala vediet, sice 2 baby co mam na nich cisla su v porodnici ale este maminnka je tu 😀

ja nemam okrem tvrdeho brucha zioadne bolesti, uz aj podbrusko ma nebolelo asi vyse tyzdna, ten moj syn bude iny mamin cecok, ked nechce ist odo mna 😀 😀 😀

maminnka
11. feb 2010

Andrejkin Branko, dakujeme za krasne fotky sestricky 🙂 Ste vsetci velmi pekna rodinka. POzdravujeme mamicku a uz sa na nu tesime 🙂

Blumi, krasne pricenzny mas doma!

Evita, blahozelam k narodeniu Marcusa 🙂

maminnka
11. feb 2010

matesl, jasne, ja som este tu, my sme dohodnute... 🙂 naraz 🙂

alex
11. feb 2010

ja pôjdem určite posledná, však kto by aktualizoval tabuľku 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre