Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
27. júl 2009

baby..ja som rozlustila zahadu preco mi nesedia tyzdne podla poslednej menstruacie a uz som nato prisla... som hodila do tehotenstvo akademy den kedy som mala ovulaciu a presne mi to hodilo ako mi to vychadza teraz... 😀 som zvedava kolkokrat to budem este prerabat 😅

martulanr
27. júl 2009

cukrus je lepsie ked sa budes riadit tym co povie doky podla veľkosti bábatka

martulanr
27. júl 2009

mne to vychadza podla PM pôrod na 21.1.2010 ale podla veľkosti bábätka na 13.2.2010 😉

cukruska1920
27. júl 2009

martu....no ved zato som si to upravila...teraz to sedi presne.... 10+5 teda 11tt

martulanr
27. júl 2009

aj ja som upravovala 😀 😀 😀

cukruska1920
27. júl 2009

aspon sa mame cim zabavat 😀 aj teba pobolieva v podbrusku??

martulanr
27. júl 2009

cukrus mne len grcavo je 😠

ivush
27. júl 2009

ahojte...

inak ja som práve doobedovala fr. zemiaky, ale je to des - 1,5hod vopred som sa na nich už na prechádzke tešila ako ich budem jesť a ako som si ich dala na tanier tak do mňa absolútne neliezli....jeeemine, kedy už tieto stavy pominú 😖 😖 😖 a to som sa pritom v prvom tehotenstve cítila takmer celý čas lepšie než ako netehotná 🙂

Inak kočky, ako tak čítam a počúvam správy zo sveta, tak ma normálne chytá trošku panika ohľadne tej prasacej chrípky, hlavne v súvislosti s dovolenkou ...či ísť alebo neísť....ja viem, že i tu sa postupne rozširuje, ale predsalen v lietadle, v hoteli kde je kvantum ľudí z rôznych končín sveta - či to nie je pokúšanie....a pritom veľmi chcem ísť, len tie obavy....Pôvodne sme chceli do Andalúzie, ale tú som úplne zamietla keďže tam teraz prudko vzrastá počet chorých, ale váham čo a ako inde.....
Vy sa chystáte ?

cukruska1920
27. júl 2009

martul....mne nebolo ani raz 😕 ani neviem co to je.... 😉

ivush...ta chripka je taka ako normalna chripka..len sa rychlejsie prenasa...a aby bola nejaka senzacia tak to pomenovali prasacia...to je cele...o niecom sa predsa hovorit musi

zucana
27. júl 2009

ivush no nechcela som s tym tu strasit ale ja mam tiez strach z toho...segrami pride letecky bud.tyzden tak som prikazala kupit tie masky...
a preto ideme len do chorvatska...aj to sme najprv chceli ist do noveho spa komplexu kde je ale 200 izieb takze sme zmenili na male spa s 30timi izbami 😉
v taliansku to teraz dost tu preberaju...

zucana
27. júl 2009

curkus ale vysoke teploty v tehotenstve ziadna slava vies?

olifcek
27. júl 2009

martulanr: no akoby som pocula /citala mojho mileho..este prve nie je na svete, a uz druhe planuje x;))))

cukruska1920
27. júl 2009

zuci...no to viem... ale nas to nechyti....ziaden strach

zucana
27. júl 2009

😉 olif ale martulanr ma pravdu

joanna333
27. júl 2009

ja by som sa tiez bala tej chripky. mozno pre zdraveho cloveka nie je nebezpecna, ved sa da liecit ako normalna,ale v tehotenstve je to ine...

ivush
27. júl 2009

Veď to, že akýkoľvek vírus v tehu je nebezpečný...a neviem či je to celkom porovnateľné s klasickou chrípkou, ale práve na takú tú "bežnú" chrípku AK umierajú ľudia, tak zvyčajne slabí, starší, atď...táto je divná v tom, že práve ľudí mladých, so silnou imunitou napáda a vlastne i zabíja.... 😖 ☹

olifcek
27. júl 2009

i ja kusok dufam, ze vo svajciarsku sa drahy prascej vyhne x;o)

ale je pravdou, ze je to ako obycajna chripka, na ktoru dokonca umrelo tisice ludi, nie ako na tuto len niekolko desiatok x;o) media prehanaju...aspon tak to tvrdi jeden virolog x;o)

olifcek
27. júl 2009

zucana: no ja uvazume aj nad tym, ze jedno bude stacit... 😉

cukruska1920
27. júl 2009

ivush.... o kolkych pripadoch si pocula ze zomreli ludia,? ?? ti co zomreli boli zo zaostalych krajin...hygiena ziadna, lieky ziadne, starostlivost tiez nic moc....

olifcek
27. júl 2009

baby, ja som cele dni zdrava, ale pravidelne mavam v januari alebo zaciatkom februara dva-tri dni horucku 40stupnov, dufam, ze tento rok ma to nechyti x;o((((((((((((( este ani jeden rok som nevynechala. moje telo sa proste kazdy rok niecomu brani tie tri dni, a nik nevie voci comu....fnuk....

jja
27. júl 2009

Ahojtw dievcence, hlasim sa k Vam aj ja..mam termin 1. februara🙂) 🙂

cukruska1920
27. júl 2009

ofi....dovtedy porodis neboj 😉

olifcek
27. júl 2009

jja vitaj a sup mi svoj mailik do suromnej spravy, nech si Ta ridame do tabulky x;o)

olifcek
27. júl 2009

cukru: no ak to bude januar, tak nem. ale nestresujem sa tym este x;O) mozno to dvaja /ja a malicke/ zdolame tak, ze to ani nepride, hehe

ivush
27. júl 2009

cukruska, no hmmm čo ja viem, tak pred pár dňami bola hlásená smrť chlapíka v Maďarsku ☹ A tiež mi okamžite napadlo, či to nebol nejaký živel, asociál, ale zas si vravím, že ak by to fakt tak bolo, tak taký komentár by k tomu iste pridali...

cukruska1920
27. júl 2009

ofi..a hlavne nezabudaj ze tehu je telo ine...tak sa s tym moze uplne inak popasovat....baby ja uz chcem byt aspon v 20tt...aj vam sa to tak vlecie??

olifcek
27. júl 2009

ivush: telka potrebuje senzacie. ved si vezmi...kolko bielych je v telke, ze nemaju kde byvat, co jest? ziaden...a kolko romov? kazdu chvilu su v telke..aj to rpeto, ze nie kazde mesto sa boji vystahovat romov, ktori byvaju nacierno v stavbe inych, ci na pozemku inych....

olifcek
27. júl 2009

cukru: no mne sa zda, ze wow, to uz som v tretom? to uz o pol roka budem mat babo? wow...v praci mi to ide nejak rychlejsie, ci co x;O)

ale uz by som chcela mat po x;O)

ivush
27. júl 2009

olifcek, noooo takmer v 4-tom 🙂
Mne to inak tiež vcelku letí, myslím, že skutočne vliecť sa to bude posledných cca 5-6tt 🙂 hlavne ten posledný mesiac, keď budú prichádzať správy o tom, ktorá už porodila a tie, ktoré to čaká v závere mesiaca tak ešte stále niiiiiiič 🙂

cukruska1920
27. júl 2009

ofi... babenka co so mnou lezala v nemocke vcera porodila...a to nas obe v piatok prepustali domov... som jej volala predchvilkou a mi povedala ze urcite nech si zoberiem muza pri porod...ze keby ho tam nema tak to nezvladne...tak skusim nahovorit mojho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre