Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
31. mar 2010

chery,

nie je zac, ona ti to na to grckanie isto aj sama poradi 😉 drzte sa

olifcek
31. mar 2010

janka olivke sa to nerobi stale...ked len krici, tak nie, ale ked zacne skutocne plakat, ze ma i slzicky, tak vtedy...nie je to ale casto x;)

katina2209
31. mar 2010

No mne sa uz obedik vari,ale som od siestej hore tak sa mi oci zatvaraju a este musim zehlit dnes ani nepojdem von dam malickeho iba na balkonik,,,
matesl a vy ste vcera boli vonku? ci .. vsak mozes prist niekedy aj na navstevu ked je skaredo a maleho mozes kojit aj u nas 🙂 len mu musis zobrat aspon tri bodycka a podbradniky ja mojho maleho tiez niektore dni v kuse prezliekam co grcka no dnes este negrckal tak slava..
Jani dnes maju nase pokladiky 7 tyzdnov a malicka kolko vazi?

maculik
31. mar 2010

matesl, no je taka upistanejsia, mojka sa a taha na ruky, ale trosku sa rozptylila, ked som jej pustila Teletubies (nemam rada, ked sedi pred telkou, ale raz za cas predsa moze 🙂 a ked sme citali o zvieratkach.

a porazi ma, prave mi volal manzel, dal rano auto do servisu na vymenu gum a prehliadku, lebo v maji ma na Sk technicku, no a volali mu, ze je pokazena cela elektronika, aj brzdy uz nanic, takze faktura je uuuuplne otrasna 😖 A 2dni budeme bez auta, lebo moje je stale na Sk..

jani, nemas teraz prilis volneho casu, ked sa nemusis ucit? 😀

janielah
31. mar 2010

inak moja mala ked teda uz place, tak jej idu zakazdym slzicky - ste sa tu bavili o tom minule ..

a teraz : Krpka papa a zrazu citim len take zuzlanie - kuknem na nu a ona sa mna pozera a usmieva sa ako slniecko 😀

niekedy az tak, ze ma natahane mliecko v puse, ale ona sa zrazu na mna zapozera, zacne sa usmievat od ucha k uchu a mliecko jej z pusy vyteka 😀

Rozkosna je 🙂

olifcek
31. mar 2010

janka jj, i Oliv sa takto vie rehunat, je to take...na spapanie x;o)

janielah
31. mar 2010

Maci no ano - nejak viac casu mam 😀 ale len chvilku, lebo sa ideme stahovat... 😝 ale len malu - veci a postielku ...

Kati, ano 7 tyzdnov mame 🙂 budeme mat nieco cez 5300 - myslim ze kludne i 5500, lebo az o tyzden ideme na poradnu...tak uvidime 🙂

olifcek
31. mar 2010

viete, co mi mamka povedala? ze ako 3 mesacna som papala strapacky s kapustou, hech...boli sme na navsteve a mamka zabudla flasu....nekojila ma uz vtedy...

maminnka
31. mar 2010

Matesl,
nasa mala pije kazde 3 hodiny vzdy 120 ml, do kazdeho mliecka davam Nutriton, takze zmenu som nepostrehla, davame tak uz mesiac. Skor mam pocit, ze kazdy tyzen s pyta viac, tak pridavame po 10 ml.

Nekojim, lebo sa mi neprisaje nijako, uz som to riesila s poradkynami a efekt nulovy, ale stale skusame. Verim v uspech po case! Ked sa chyti, skusim len kojit, ale urcite sem-tam dostane aj z flasky, ak sa mi o nu bude niekto starat, kym budem v praci, ale to fakt len vynimocne, snazim sa si to planovat vsetko medzi jej jedenim.

Inak presne ako pises s tou zdureninou, ked to tlacim, strasne to boli... odsat nejde, mala netaha... ale zapal nema, klop klop... ale Martula ma vystrasila, tak sa Dr. opytam, ked tam pojdem.

maminnka
31. mar 2010

Janiel,
moze byt, ze preto ako pises... ale 6 tyzdnov je aj tak uz dost, hmmm...

olifcek
31. mar 2010

kde je zucana, haaaa?

matesl
31. mar 2010

kati,
nebola som nikde, fukalo vela a ahj som bola po tej zlej noci mrtva...

hiihii myslis ze zvladmen 4 posch bez vytahu? 😀 ale jasne dohodneme sa niekedy, ale uz by mohlo byt pekne a vonku aspon vychodime kila...ja uz mam len 1 kg navyse ale brucho odstava stale

matesl
31. mar 2010

mami,
tak to je sranda, moj tolko nezje a pribera dvojnasobok co je norma...asi mam nejake tukove to mlieko, vela sladkosti jem 😅 😅 😅

tak to uz mas pekne naucenu malinku...moj este tak nie je nastaveny, niekedy zaspi pri jedle a uz ho nezobudim...nevadi, hlavne ze pribera... 😀 v
vy kolko vazite?

matesl
31. mar 2010

mami a ked budes kojit budes z nutritonu robit kasicky?

katina2209
31. mar 2010

Matesl urcite zvladnes ked to zvladnem ja ja mam este dve kila navyse od povodnej vahy no tiez mam este brusko na to asi nic nepomoze iba brusaky...
ja neviem kolko moj maly zje kedze len kojim, ale asi vela ked mal naposledy 5310 gr.alebo matesl ako pises mam tukove mliecko lebo aj ja papam vela sladkeho a aj maska...

katina2209
31. mar 2010

ten reflux by sa mal po 3 mesiacoch upravit matesl takze kasicky ked budete davat uz nebudete potrebovat nutriton dufajme..

olifcek
31. mar 2010

ija papam hodne maska...pridam v sladkostiach? nech malicka rychlejsie pribera? 😵

ja mam stale vela kg navyse...zato ale moze to, ze len sedim ☹ ☹

maminnka
31. mar 2010

Matesl, to este neviem ako s NUtritonom, keby som kojla... asi by som vzdy dala trocha z flasky, tam by bola NUtriton a potom by som kojila

nasa vazila pred tyzdnom 4 kg rovne... a jedava 720-840 m denne.

katina2209
31. mar 2010

Maminka a aku flasku pouzivas a aky dudlik? Keby som si chcela odsat a ist nieco vybavit aby mohol muz pripadne mama dat? Mam jednu avent aj s dudlikom len neviem ci je vhodny? A Matesl aj ty napis z akej flasky a dudlika davate.

zucana
31. mar 2010

cafte baby olif chybala som? 😀
nestihacka lebo sme spali az do 11...zaspala o pol jednej rano...pak papala o 4.30, 0 6tej 3 min a o 8mej a pak o 11.20 inak vkuse spanok
jediny problem ze musim byt pri nej a drzkat ju rano inak sa zobudi...
no a mame dnes vyrocie zoznamenia tak ideme na veceru a svokra asi infarkt dostane lebo vika vecer potrebuje najviac pozornosti a vela papa 😀 takze idem aj odsat....
a mame mravce v obyvke dala som sol....ale normalne mi jeden liezol po ruke sa bojim ci nevylezie na viki ale uz nie su moc... 😒
no a niekto sa pytal odkial som z BA - DUBRAVKA
a dnes vravim muzovi: hovorila som babbam ze ked pojdeme do tatier tak ti isto nebude robit problem zastavit sa v kosicoch uz som to slubila 😅

laxity
31. mar 2010

maminnka...a ty kojíš? ako vieš koľko ti priberie denne? Si ju vážiš? Moja pribrala iba nejakých 100g za týždeň sa mi to nepáči ☹

dnes sme boli na náušničkách, odvtedy chúďa moja je taká mrzutá, dúfam, že čoskoro zaspí, lebo dnes máme návštevu príde nejakých 8 ľudí 😕

maminy, ktoré dávali robiť náušničky bábätkám, keď okúpum malú mám je to aj liehom potrieť dnes?

garonka
31. mar 2010

čafte

my sme po prechadzke v daždi 😀 zmokla som poriadne vyzeram ako vysušena metla fakt by vlasy potrebovali kaderníčku 😕

zuci jeeeeeeeej ty by fakt prišla do Košic? 😵

zucana
31. mar 2010

babce inak som rada ze som tu s vami vo februari lebo pri citani januara mi je niekedy az zle z niektorych zien jak sa tam odsuddzuju a vadia 😔

zucana
31. mar 2010

gari no urobim pre to vsetko...snad aj schudnem a pouzijem zenske zbrane 😀 😎

laxity
31. mar 2010

garon...vysušená metla 😀 😀 😀, aj mne by sa zišla kaderníčka, ale aj kozmetička na jebáky a obočko

laxity
31. mar 2010

zuci...a čo tam riešia dievčatá za problémy? nemajú čo na robote? 😀

garonka
31. mar 2010

zuci žeby i ja schudla? 😅 to sa mi nepodarí 😀
ale poctivo robím brušaky pri nastupovani do vyťahu s kočíkom 😀

garonka
31. mar 2010

laxi ale ja truba som si rano umyla vlasy a vyfukala ich no a jasne vonku lialo, tak som fajne zmokla a ja že čo na mňa každy pobavene zazera no dnu som sa zľakla že preboha tie vlasy som mala kade tade
fakt by mi trebalo kaderničku, kozmetičku, i masaž a ešte aj aby som schudlaaa 😅

blumka
31. mar 2010

garon aj ja surne potrebujem kaderniiicku..vyzeram podobne ako ty 😀

aby sme sa nenudili, tak mame aj hnacku ☹

laxity
31. mar 2010

garon... 😀 , ja inak tiež hviezda som si vyžehlila vlasy a pritom som počula cez zatvorené okno, ako brutálne fúka..a išla som si herečka k doktorke...no a hneď som mala aj fúkanú 😀 . Aj masáž by som si dala, ale ja sa skôr teším na kúpeľ, možno by som už aj mohla, keď nekrvácam...či?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre