Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
23. apr 2010

zuci, mne sa teraz tiez juli hrala sama pod hrazdickou a my sme saleli s terezkou...ved ked jej je dobre tak nech sa hra aj sama 😉
na nozky nedavaj, babo ma este velmi tazku hlavu oproti ostatnym castiam tela a ked stoji zvisle tak si tlaci na chrbticu a to neni dobre...je to podla mna zbytocne vobec na chvilu davat, podobne so sedenim...oni tie babatka rychlo zistia, ze existuje ina poloha ako bola doteraz len na chrbte a potom budu vyzadovat to statie a sedenie castejsie, a ked ich tak nedame tak budu revat...a potom sa budeme stazovat, ze sak inak nechcu byt...no ale ked sme ich tak naucili...babo si same sadne aj postavi sa aj na 4 podje vtedy ked same bude chciet 😉

zucana
23. apr 2010

ona tym hrackam aj jazyk vyplazuje 🙂
zosi ja neviem s tou teplotou ale pokial je to 37,3 tak to nic nie je....to ma len zvysenu.... 😉
a ked bude treba aj nakojim....
ale chcem tak ze jej dam o 20.00 papat a pak pojdeme....to vydrzi do tej 22.30 isto
tu sa totiz na vecere chodi tk neskoro....aj o 21.00 restiky otvaraju o 19.00 takze ziadne ze veera o siestej

olifcek
23. apr 2010

zuci ja neviem, ci malickej uskodi, ked takto nozicky posiluje x;o) mm s Olivkou nozicky trenuju uz dlhsie x;o)) odraza sa mu nozickami od bruska,hehe x;o)))) nastastie je vsetko ok...x;o)

nam tiez lekari hovoria, ze mame male, ale silne babo, tak snad len neutesuju, bo take nerada ja x;o)

zoska odratat...

zuci juj, poklad si, len taaak dalekooo. ja by som ani nesla hajat, ale upratat...joj...

zuci wowo, uz hodku sama? super..oliv vydrzi asi tak max. 15minut sama, mozno i menej, nesledovala som este...

olifcek
23. apr 2010

inak...uz asi nemozeme hajat na klinovom vankusi...oli mi ide do sedu na nom 😕 i ked si ju dam na rukach do kolisky, nebude tak, okamzite dvihne vrchnu cast trupu a je v sede 😕 mam jej to dovolit?

olifcek
23. apr 2010

to sa mi na taliansku pacilo, ze to tam vecer zilo...ale i v grecku 😵

olifcek
23. apr 2010

blumi jo, kosice iduuu x;OD

blumka
23. apr 2010

olif, ked chce sama nech posiluje ake nepomahaj jej 😉

olifcek
23. apr 2010

blumi veru nepomaham...my ju sem tam nosime par minut tak, ze sa diva nasim smerom, kam sa ide...nie dlho a samozrejme, tak, aby nevisela, a jej sa to lubi, ale ani toto dlho nevydrzi a uz chce prso, hech...

skor som nevedela, ci ju nemam nazad davat a tak som si ju radsej cez rameno dala, lebo ona fakt do sedu len...uff...snad nic zle neurobiiime

blumka
23. apr 2010

olif, to je to, ze ked babo zisti, ze vidi svet z inej perspektivy ako z lahu tak potom viac a viac chce byt v tej inej polohe...ale prave to tie deticky zenie aby robili pokroky, ide len o to aby sme im to my neulahcovali, lebo im narobime viac zla ako dobra. ked im vyzreju dostatocne svaly tak si aj same sadnu aj sa postavia, zbytocne je im pomahat 😉

olifcek
23. apr 2010

blumi oki potom, lebo my veru nepomahame, sme zlii 😅

zucana
23. apr 2010

no dnes ma moje dieta velmi potesilo....hrala sa sama...potom som si uvarila obed a ona so mnou na stolicke papala...potom som ju dala na brusko pred telku a super som spravila lebo ju to zaujalo a drzala dobrych 5 min a potom aj sama sa z lahu zdvihla to prvykrat....potom sa unavila a zacala plackat tak som dala dudel a do postielky a uz spinka...som zvedava do kedy 😀 ozaj teraz tlacim tu super zmrzku haag dazs alebo jak sa to vola 😅

olifcek
23. apr 2010

zuci tak nejak sa i oliv dviiiiha, ale niekedy i hrudnicek a je na dlaniach, takmer x;o)) len zadocek musim drzat, chjo...Ty mas inak pokojne babo, nasa malicka nevie byt tak dlho sama ☹

olifcek
23. apr 2010

skoda, ze nemam moznost dat malickej ako inspiraciu telku, tiez ju rada diva x;) mozno by tiez bola na brusku rada a dlho...takto ju nechm vzdy max. 2 minutky, lebo potom sa uz zacina pajedit

olifcek
23. apr 2010

my mimo prsa plackame asi za vsetky babatka 😅

blumka
23. apr 2010

zuci, haag, maaaaaaaaaaaaam 😀 ale ja drzim dietu, tak neprovokuj, hej? 😀
ja som zistila, ze aj Juli vie sama zaspat, ked ma dudel, len problem je v tom, ze ho velmi nechce, len nasilu ho vezme a dudle a zaspava ale ked jej vypadne tak uz kuka...kurnik, keby ho tak chcela akceptovat, bolo by fajn...
najpvr som bola rada ze nema cumel, ale teraz by som menilaaaaaa... 😀

martulanr
23. apr 2010

Zucana mala sa krasne drzii to nas lenivec vôbec nechceee ☹ taku ma tazku hlavu ze ju nechce zdvihat ´tento druhy synátor bude lenivy mame 6100g 58cm

blumka
23. apr 2010

zuci, mala je iny divak...kukam na tu druhu fotku, ze co si to odfotila az potom som si vsimla viki jak cumakuje do telky 😀 😀 😀

selyma
23. apr 2010

Ahojte babky. Klaudika buba krasne vonku v kociari na dvore od 11,00. Najeme sa sa idem s nou do mesta na prechadzku.
Aj ona podrzi trosicku hlavicku. Zlata je. Vidim, ze si davate stretko. Joj, aj sa chodim prechadzat s kamoskou. Aspon mi nie je smutno samej. Prajem vam pekny dnicek, ved je krasne

martulanr
23. apr 2010

hladala som na nete ci mozeme L-carnitin ked kojime a mozeme 😀

zucana
23. apr 2010

ved to blumi a ked dam nejaku rozpravku s divi farbami mozno na bruchu bude stale 😀 😀
inak blumi to je moja najoblubenejsia zmrzka...papala som karamelovu s lieskovcami (tych bolo samoska malo) a mam este tu s cookies....mnamky 😀 😝 ked to dojem tak aj ja sa dam na dietu ....
marti my drzime max 2krat denne po 2 minuty dnes bol rekord...mame cca 6 kil uz tiez a 59 centakov 😉 vitaj do klubu lenivcov s pneumatikami 😀

zucana
23. apr 2010

martu a na co to je?

zucana
23. apr 2010

inak kukam stv1 a ta kveta ona este je taka PLNOSTIHLA od toho svojho prveho tehu????alebo je zasa?

olifcek
23. apr 2010

moja by sa asi zacala itak certit na brusku, neviem...

zuci, blumi, asi sa ta zmrzka neda u nas kupit, co?? x;o) ja milujem zmrzku, dokonca z nej chudnem, chi...

martulanr
23. apr 2010

zuci spaluje tuky a ja ho mam pozehnaneee

zucana
23. apr 2010

olif da....tot mi odpisala na to mamca...
Tak si daj, u nas je dobre draha, my ju nekupujeme, iba tu carte d´or si kupujeme.cmuk

ale raz vyskusaj 😉

olifcek
23. apr 2010

zuci, juj,draha? ups...ale ak vravis, aspon ochutnaaaam x;o)

martulanr
23. apr 2010

olif aj ja chcem zmrzku na chudnutieee

olifcek
23. apr 2010

martu asi to bude tym, ze v lete nepotrebujem ine, nez zmrzku a pohyb x;oD

blumka
23. apr 2010

zuci, mnaaam..ja som ju jedavala v usa 😉
nasa mala je tiez miselinko...na poradnu ideme 4.5 ale pocitam, ze 6 kg bude 😉 leniva nie je, dviha hlavu o stosest ale to asi preto, lebo ju terezka povzbudzuje 😀 😀

olifcek
23. apr 2010

blumi, pujci mi terezku x;o))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre